1 تاتو چشم که از #بهترین انواع تاتو اصفهان میباشد؟

  • مقالات
  • بازدید: 190

عنوان

معنی تاتو چشم

نویسنده

آسیه

دپارتمان

عالی و عالی

مدت زمان مطالعه

حدود 8 دقیقه

تعداد کلمات

905 کلمه

 

فهرست مطالب

معنی تاتو چشم | از انواع پرطرفدار تاتو اصفهان

تاتو چشم: معنی آن چیست؟ این تتو اصفهان میباشد؟

تاتو چشم که به معنی چشم هوروس می باشد

معنی تاتو چشم یونانی که در قسمت های مختلف بدن زده میشود

معنی چشم سوم که در بین انواع تاتو مجذوب است

کدام قسمت از بدن را برای تاتو چشم انتخاب کنید؟

تاتو رنگی یا سیاه و خاکستری؟

چرا تاتو چشم را انجام دهیم؟

 

فهرست تصاویر

شکل 1 تاتو اصفهان

شکل 2 تتو اصفهان

 

معنی تاتو چشم | از انواع پرطرفدار تاتو اصفهان

تاتو چشم یا محافظ چشم طرحی بوده که در سال‌های اخیر بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و مطمئناً به معنی بازگشت معنویت خواهدبود. اگر به دنبال یک خالکوبی اصلی هستید که معنایی خاص و معنوی داشته باشد، این طرح (تتو اصفهان) برای شما مناسب است! ما تصمیم گرفتیم مقاله ای در مورد سبک‌های مختلف تاتو چشم تهیه کنیم تا بتوانید خالکوبی مناسب خود را پیدا کنید. اما قبل از شروع، معنای تتو محافظ چشم و محبوب ترین مدل‌ها را نیز می‌توانید کشف کنید.

شکل 1 تاتو اصفهان

تاتو چشم: معنی آن چیست؟ این تتو اصفهان میباشد؟

چشم‌ها یک نمایش رایج در دنیای تاتو هستند و می‌توانند با معانی مختلفی از جمله محافظت، خرد، محافظت از چشم بد یا بدشانسی مرتبط باشند. تاتو محافظ چشم معنای بسیار غنی دارد و بسته به افرادی که از آن استفاده می‌کنند می‌تواند معانی مختلفی داشته باشد. برای برخی افراد، نشان دهنده محافظت است و برای برخی دیگر نماد روشن بینی و خرد درونی خواهدبود. برخی نیز آن را چشمی باز به روی جهان می‌دانند، راهی برای نشان دادن اینکه همیشه گوش می‌دهند. ما در وی تتو برای شما این تاتو اصفهان را انجام میدهیم.

تاتو چشم که به معنی چشم هوروس می باشد

در نمادگرایی تاتو، چشم هوروس یک موتیف بسیار محبوب بوده که با مفاهیمی مانند قدرت، شجاعت و محافظت (طلسم شانس) همراه است. در واقع، خالکوبی چشم هوروس (تاتو اصفهان) روی بازو یا جای دیگری از بدن می‌تواند راهی برای محافظت از خود در برابر ارواح شیطانی و خوش شانسی در نظر گرفته شود. علاوه بر این، اغلب با معنویت و مذهب همراه است.

در این داستان، مصریان باستان چشم هوروس را نمادی از خدای شاهین هوروس می‌نامیدند که چشم چپ خود را برای انتقام قتل پدرش هنگام مبارزه با عمویش ست از دست داد. در همین موضوع، خالکوبی مصری ممکن است برای شما جالب باشد.

معنی تاتو چشم یونانی که در قسمت های مختلف بدن زده میشود

تاتو چشم یونانی ("mati") (تتو اصفهان) نماد بسیار باستانی محافظت بوده و نشان دهنده پاکی، خوبی و خرد است. این یک نماد قدرتمند خواهدبود که می‌تواند توسط هر کسی که می‌خواهد خود را در برابر اثرات چشم بد (Nazar boncuk) محافظت کند، استفاده شود. این طرح تاتو چشم اغلب به صورت مجموعه‌ای از دایره‌ها ظاهر می‌شود که به رنگ‌های سفید یا آبی روشن برای دایره بیرونی، آبی تیره برای دایره مرکزی و سیاه (مانند مردمک) برای دایره داخلی است و به سبک تاتو آبرنگی بسیار زیبا خواهدبود.

شکل 2 تتو اصفهان

معنی چشم سوم که در بین انواع تاتو مجذوب است

چشم سوم یک استعاره باطنی با منشأ شرقی است که نشان می‌دهد، دیدن، نگاه کردن فراتر از چشمان فیزیکی ساده خواهدبود. چشم سوم به شما این امکان را می‌دهد که بر خودشناسی مسلط شوید و این چاکرای آجنا در سانسکریت است. هنگامی که چشم سوم باز باشد، گفته می‌شود که فرد به وضوح فراتر از ظاهر را می‌بیند و به دیدگاه بالاتری از واقعیت دسترسی دارد و بنابراین می‌تواند زندگی خود را بهتر مدیریت کند. میتوانیم بگوییم که این تاتو اصفهان یکی از انواع مجذوب کننده میباشد.

چشم سوم نیز با محافظت همراه است. در واقع، این چشم امکان تشخیص خطرات و پیش بینی مشکلات را فراهم می‌کند. همچنین اغلب روی یک آویز مانند یک طلسم نشان داده می‌شود.

کدام قسمت از بدن را برای تاتو چشم انتخاب کنید؟

قسمت‌هایی از بدن که امکان تاتو چشم روی آنها وجود دارد عبارتند از:

  • ساعد (قسمت پر تتو اصفهان)
  • شانه
  • بالاتنه
  • ران
  • گردن

واقعا مکان ایده آلی برای خالکوبی محافظ چشم وجود ندارد، زیرا این به انتخاب شما بستگی خواهدداشت. شما می‌توانید آن را در هر قسمت از بدن که دوست دارید انجام دهید و برخی ساعدها را ترجیح می‌دهند، برخی دیگر شانه‌ها یا پشت را ترجیح داده و حتی برخی نیز هستند که ران خود را انتخاب کرده‌اند.

تاتو رنگی یا سیاه و خاکستری؟

هیچ قانون سخت و سریعی برای انتخاب بین تاتو سیاه و خاکستری یا رنگی وجود ندارد. این بستگی به سلیقه شما و آنچه ترجیح می‌دهید خواهدداشت و تاتوهای رنگی این مزیت را دارند که زیبایی بیشتری روی پوست دارند، اما تاتوهای سیاه و خاکستری دارای ظرافت خاصی هستند که می‌تواند بسیار جذاب باشد. بنابراین هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد و انتخاب با شماست! که این تاتو اصفهان چگونه زده شود.

چرا تاتو چشم را انجام دهیم؟

واقعا دلیل خاصی برای خالکوبی (تتو اصفهان) محافظ چشم وجود ندارد و هر کسی می‌تواند انگیزه‌های خود را داشته باشد. برخی آن را انتخاب می‌کنند زیرا معتقدند که از آنها محافظت می‌کند، برخی دیگر چون طراحی آن را جذاب می‌دانند و غیره.

همچنین سبک‌های مختلفی از خالکوبی‌های محافظ چشم وجود دارد که هر کدام معنای خاص خود را دارند. برخی از آنها محبوب تر از دیگران هستند، اما واقعاً یک الگوی غالب وجود ندارد و بستگی به سلیقه و خواسته‌های فردی خواهدداشت.

چاپ  ایمیل