بیوگرافی اسکات کمپبل

  • مقالات
  • بازدید: 389

اسکات کمپبل یک تاتوکار حرفه‌ای آمریکایی در نیویورک است که در ماه می‌1977 به دنیا آمد. او مشتریان مشهور زیادی مانند‌هاوارد استرن، مارک جیکوبز، کورتنی لاو و غیره داشت و یک هنرمند شناخته شده در دنیای مد است. اسکات کمپبل در دانشگاه تگزاس در رشته بیوشیمی تحصیل کرد، اما از آنجایی که متوجه شد تحصیلات برای او نیست، دیگر به آن فکر نکرد و در نهایت مسیر شغلی خود را تغییر داد. کار او به عنوان یک هنرمند تاتو در سانفرانسیسکو آغاز شد و به آسیا و اروپا سفر کرد و در هنر تاتو بدن به موفقیت دست یافت. در سال 2005، او به نیویورک نقل مکان کرد و مغازه خالکوبی خود را راه اندازی نمود. اسکات کمپبل یکی از شناخته شده ترین هنرمندان در دنیای خالکوبی است و آثار منحصر به فرد او توجه مردم را از سراسر جهان به خود جلب می‌کند.

اسکات کمبل را از کجا می‌توان آنلاین پیدا کرد؟

اسکات کمپبل یک ستاره بسیار محبوب در دنیای امروز است و می‌توان به سرعت در فیس بوک، اینستاگرام یا حتی وب سایت رسمی او با او تماس گرفت.

سایت اینترنتی

وب سایت رسمی کمپبل استودیو اسکات کمبل است. وب سایت تمام آثار او را از نمایشگاه‌های هنری نمایش می‌دهد و شما می‌توانید محبوب ترین نقاشی‌های او را خریداری کنید.

اینستاگرام

شما می توانید در اینستاگرام نیز با اسکات کمپبل در ارتباط باشید. او یک حساب رسمی scottcampbell دارد که می‌توانید آن را دنبال کنید تا آخرین آثار هنری، طراحی‌ها، لحظات خصوصی را ببینید و البته با او تماس بگیرید.

ارزش کار اسکات کمپبل چقدر است؟

در حالی که مشخص نیست ارزش اسکات کمپبل چقدر است، تجزیه و تحلیل NetWorthList نشان داد که کمپبل در مارس 2019 یک میلیون دلار ارزش داشت. البته او جزء هنرمندان دسته A محسوب می‌شود و ساعتی 1000 دلار دریافت می‌کند. دلیل اصلی اینکه او یکی از هنرمندان پرمخاطب است، کیفیت کار و تجربه‌اش می‌باشد.

بهترین طرح‌های اسکات کمبل

اسکات کمپبل اغلب طرح‌های جدید متفاوتی ارائه می‌دهد، نه طرح‌های محافظه کارانه! در واقع طرح‌های او شامل خطوط هندسی، گل رز، جمجمه، چشم، پرندگان در حال پرواز و غیره می‌شود! برخی از طرح‌های خالکوبی مورد علاقه او که می‌توانید مشاهده کنید به شرح زیر است:

  1. جمجمه
  2. مارها
  3. طرح‌های هندسی
  4. خالکوبی پرنده
  5. گل

نمایشگاه‌های هنری

به گفته اسکات، تاتو بدن چیزی نیست که مردم آن را اشکال هنری دائمی بدانند، بنابراین او شروع به کار روی بوم کرد. در نمایشگاه Whole Glory چند طرح هندسی و همچنین جمجمه و گل به نمایش گذاشته شد و اکثر خالکوبی‌ها و نمایش‌های او سیاه و سفید هستند.

اولین خالکوبی که روی بدنش انجام داد جمجمه بود. او برای این کار 25 دلار در سن 15 سالگی پرداخت، در حالی که این تنها پولی بود که داشت. جالب است بدانید که بدنش تقریباً به طور کامل با خالکوبی پوشیده شده است و برخی رنگی، برخی سیاه، برخی خوب و تعداد کمی از آنها نامتعارف هستند. او می‌گوید همه خالکوبی‌ها خاطرات مرتبط با خود دارند و آنها نشانی از تجربیات شما هستند و او ادعا می‌کند که اصلاً با تجربیات بد مشکلی ندارد.

خالکوبی‌های رایگان کمپبل

با اسکات کمپبل توسط Vice در مورد خالکوبی رایگان مشتریان در فروشگاه مارک جیکوبز در خیابان مدیسون در نیویورک مصاحبه شد؛ این موضوع نشان دهنده عشق شدید او به هنر و خالکوبی است. او همچنین ادعا می‌کند که می‌تواند خالکوبی را بهتر از هر چیز دیگری انجام دهد. علاوه بر این، معتقد است که خالکوبی روی پوست راحت تر از هنر روی کاغذ یا بوم خواهدبود.

یکی دیگر از واقعیت‌های جذاب در مورد آثار هنری کمپبل، انتخاب طیف گسترده‌ای از مواد اولیه است. او برای کارهای هنری خود به غیر از پوست انسان، از ورق‌های برش نخورده کاغذ ارز ایالات متحده، مس و گرافیت استفاده می‌کند.

ارتباط با مشتریانش

اسکات کمپبل متوجه می‌شود که چه نوع خالکوبی با شخصیت افراد مطابقت خواهدداشت و اعتقاد دارد که خالکوبی آسان نیست زیرا نظر و علاقه مردم نسبت به آن نسبی است. به طور خلاصه، کمپبل یک ارتباط منحصر به فرد با مشتریان خود ایجاد می‌کند و این یکی از دلایلی است که او به یکی از بهترین هنرمندان تاتو در جهان تبدیل شده است.

چاپ  ایمیل