بیوگرافی آنتونی مایکلز

آنتونی مایکلز یک خلاق و تاتوکار حرفه‌ای است. آنتونی از کودکی استعداد خارق العاده‌ای در خلق آثار هنری داشته و در ورزش‌هایی مانند فوتبال، دوومیدانی، و مهمتر از همه، بسکتبال، توانست به خوبی بدرخشد. پس از اتمام کالج و ادامه حرفه‌ای بسکتبال، به خالکوبی روی آورد. او در نوجوانی برای دیوارهای مغازه‌های خالکوبی محلی نقاشی می‌کشید و به همین دلیل، شروع خالکوبی برای این هنرمند خودآموخته اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسید.

آنتونی سالهاست که خالکوبی می‌کند و در طول این مدت، او در فصل هفتم Ink Master تلویزیون Spike ظاهر شد که در آن جایزه بزرگ را از آن خود کرد. با این کار او اولین هنرمندی شد که با کمترین تجربه در بین شرکت کنندگان برنده مسابقه شد و به دلیل اینکه یکی از دوست‌داشتنی‌ترین ستاره‌های واقعیت تلویزیون است، به فصل دهم Ink Master دعوت شد تا مربی رقبای جدید باشد.

آنتونی مایکلز؛ زندگی حرفه ای

آنتونی مایکلز از آن دسته تاتوآرتیست‌هایی است که با سبک‌های خیره کننده اش، توانست نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و آثار او به گونه‌ای است که از تمامی سنین طرفدار دارد. نکته قابل توجه دیگر در مورد آنتونی مایکلز این است که هنوز خود را یک استاد تاتو بدن نمی داند و معتقد است که هنوز راهی طولانی پیش رو دارد. همچنین استعداد او در زمینه‌های مختلف باعث شد تا به شهرت زیادی دست پیدا کند و هم در عرصه ورزش و هم در عرصه تلویزیون به خوبی خود را نشان دهد. سبک به روز، طرح‌های زیبا، ظرافت و دقت از دیگر ویژگی‌های آثار آنتونی مایکلز به شمار می‌آید که همین ویژگی‌ها باعث شده تا کاربران اعتماد ویژه‌ای به او داشته باشند.

او نه تنها یکی از اسطوره‌های Ink Master، Cleen Rock One را شکست داد، بلکه استعداد خود را به اندازه کافی ثابت کرد که به فصل چهاردهم بازگشت تا دوباره در رقابت به عنوان یک استاد روبرو شود. آنتونی در پرتره‌های سیاه و خاکستری تخصص دارد، اما از رنگ‌آمیزی نیز ترسی ندارد و در حال حاضر خارج از توسان، AZ در فروشگاه خالکوبی TwentyFiveTwelve Collective کار می‌کند.

دستاورد آنتونی مایکلز

هنرمند تاتو آنتونی مایکلز در 11 فوریه 1983 در آریزونا، ایالات متحده به دنیا آمد و با Metro Tattoo به عنوان یک هنرمند حرفه‌ای تاتو کار کرد. او در سال 2016 به شهرت رسید و پس از برنده شدن در سری مسابقات تاتو Spike Ink Master به شهرت رسید. آنتونی مایکلز علاوه بر اینکه یک هنرمند خالکوبی است، یک بسکتبالیست نیز بوده و برای تیم بسکتبال Volcanes de Toluca مکزیک مسابقه داده است.

در سال 2015، او با ستاره یوتیوب کیسی پالمر از Still Glamorous، مشاور زیبایی یوتیوب ازدواج کرد. بیانکا، آنتونی و نوح سه فرزند آنها هستند. درآمد آنتونی مایکلز عمدتاً از تاتو بدن و شهرتش در این حرفه می‌باشد. آنتونی مایکلز مفتخر است که خود را مانند یک هنرمند خالکوبی کلیشه‌ای نشان نمی دهد و او فکر می‌کند این چیزی است که او را از گروه متمایز می‌کند.

او خود را به عنوان یک مرد خانواده خوش پوش و خوش لباس توصیف می‌کند و بسکتبالیست حرفه‌ای سابق چیزهایی مانند زندگی پرفراز و نشیب و استفاده از انتقاد را به عنوان انگیزه شخصی می‌داند. هیچ چیز در مورد رقابت او را نمی ترساند و در واقع، او پیش‌بینی می‌کند که وقتی دیگر شرکت‌کنندگان ببینند او چه کاری می‌تواند انجام دهد، خواب خود را از دست خواهند داد. او با الهام از خواهرش که در اثر آسیب مغزی پشتکار داشت و اکنون برنده مدال طلای المپیک ویژه است، تا زمانی که استاد تاتو نشود، متوقف نخواهد شد.

چاپ  ایمیل