بیوگرافی اولیور پک

  • مقالات
  • بازدید: 111

الیور پک، یک تاتوکار حرفه‌ای، رستوران دار و شخصیت تلویزیونی آمریکایی است. او همراه با گیتاریست دیو ناوارو و هنرمند خالکوبی کریس نونز، داور برنامه تلویزیونی Ink Master برای فصل‌های 1 تا 13 بود و بنا به دلایلی نمایش را ترک کرد. الیور پک که به خاطر خالکوبی‌های سبک سنتی آمریکایی‌اش شناخته می‌شود، یکی از مالکان تاتو خیابان الم در دالاس، تگزاس و کالیفرنیا است.

تاریخ تولد: 29 ژوئیه 1971

محل زندگی: دالاس، تگزاس، ایالات متحده

مشاغل: هنرمند تاتوکار، شخصیت تلویزیونی، رستوران دار

همسر: کت فون دی

 

الیور پک؛ حرفه و کار

 

در ژانویه 2012، اولین فصل برنامه Ink Master با حضور پک، دیو ناوارو و کریس نونز به عنوان داور نمایش داده شد. الیور پک تا فصل 13 در سال 2020 به عنوان داور نقش خود را ادامه داد و در طول فصل 13، عکس‌های پک با چهره سیاه توسط سایت شایعه‌پردازی TMZ در اینترنت منتشر شد. یکی از عکس‌ها پک را نشان می‌دهد که «رنگ صورت قهوه‌ای، یک کلاه گیس افرو و یک لباس ابرقهرمانی با حرف N» روی آن پوشیده است. الیور پک در اینستاگرام اعلام کرد که برنامه را ترک خواهد کرد و اظهار داشت: «عکس‌های توهین‌آمیز من که اخیراً از سال‌ها پیش منتشر شد، تنها می‌تواند حواس‌پرتی برای نمایش شگفت‌انگیزی باشد که من دوست داشتم بخشی از آن باشم. "

الیور پک؛ شهرت

پک در ژوئن 2008 با خالکوبی شماره 13 بر روی 415 نفر مختلف در فروشگاه Elm Street Tattoo خود در دالاس، رکورد جهانی خالکوبی بیشترین خالکوبی را در یک دوره 24 ساعته شکست. این رکورد قبلاً در اختیار همسر سابق پک و هنرمند خالکوبی کت فون دی بود. این رکورد در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شد و پک "رولت خالکوبی" را در Elm Street Tattoo در سال 2018 معرفی کرد، جایی که مشتری یک خالکوبی تصادفی فلش را از یک دستگاه انتخاب می‌کند.

مجله Inked نوشت: "مطمئناً ما برخی از خالکوبی‌های خودسرانه را از روی هوس انجام داده‌ایم، اما اجازه دادن به یک ماشین برای انتخاب طرحی تصادفی برای خالکوبی دائمی بر روی بدن شما یک چیز ساده است."

 

در سال 2015، الیور پک برنده "بهترین هنرمند تاتو" در مسابقه Dallas Observer Best of Dallas شد.  در سال 2017، پیت فریدمن از سنترال تراک نوشت که " الیور پک، یک تاتوکار مشهور بین المللی برای سال‌های سال است..." در سال 2018، اندرو براکا از Waxahachie Daily Light ، پک را "شهرت جهانی" نامید و در همان سال، تاتو ژورنال نوشت: "خالکوبی‌های الیور پک به دلیل سبک کلاسیک آمریکایی و تم و توجه به جزئیات مشهور هستند."

رستوران تیکی لوکو

در اکتبر 2018، الیورپک تیکی لوکو، یک "کافی‌شاپ و رستوران وگان ترکیبی" را در دیپ الوم ، دالاس، تگزاس افتتاح کرد. این رستوران، واقع در خیابان الم بود و تیکی لوکو ترکیبی از‌هاوایی و مکزیکی است و قهوه، آبمیوه‌های تازه، اسموتی‌ها و تاکوهای گیاهی سرو می‌کند. کاترین داونز، نویسنده مجله D ، تیکی لوکو را به عنوان یک "رستوران هوشمند" توصیف کرد و اظهار داشت که آنها غذاهای خوبی دارند. جالب است بدانید که باقیمانده محصولاتی که در رستوران استفاده نمی شود در بیمارستان‌های منطقه توزیع خواهدشد.

زندگی شخصی

پک در دالاس، تگزاس ساکن است و در سال 2003 با کت فون دی، همکارش ازدواج کرد. آنها در سال 2007 طلاق گرفتند و پک گفت: "او بی وقا بود، بهم ریخت و مرا ترک کرد..." در حالت کلی، الیور پک با وجود فراز و نشیب‌های فراوانی که در زندگی داشت، امروز به یکی از برترین تاتوآرتیست‌های جهان تبدیل شده و افراد زیادی از سبک‌های او برای تاتو بدن الهام می‌گیرند. همچنین با وجود اینکه سن نسبتا بالایی دارد، اما هنوز سبک‌های او جوان پسند هستند و به همین خاطر، مورد توجه افراد مختلفی از تمام سنین قرار گرفته است.

چاپ  ایمیل