بیوگرافی داروین انریکز

  • مقالات
  • بازدید: 110

داروین انریکز در 20 سالگی  وارد دنیای هنر تاتو شد و در طول مدت حضورش در سالن خالکوبی، او استعدادهای هنری خود را شکوفا کرد. کشف او در مورد اینکه چگونه پوست می‌تواند بوم نقاشی برای ترجمه طرح‌های شخص بر روی آن باشد، علاقه او را به دنبال کردن مسیر شغلی در خالکوبی به اوج رساند. پس از تنها یک سال انجام تاتو بدن، داروین فرصت کار در یک استودیوی حرفه ای و شرکت در کنوانسیون‌ها را دریافت کرد و در آنجا به خاطر کارش تقدیر و جوایزی دریافت نمود. داروین به پایتخت، کاراکاس نقل مکان کرد و توسط یکی از مهمترین هنرمندان ونزوئلا استخدام شد. مطالعه در کنار این هنرمندان مشهور منجر به گسترش دید خود داروین شد و در نهایت به او انگیزه لازم را برای سفر به خارج از کشور و تجربه فرهنگ‌های مختلف، سبک‌های خالکوبی، هنرمندان دیگر و شرکت در کنوانسیون‌های بین‌المللی داد.

داروین انریکز؛ زندگی حرفه‌ای

حضور در Last Rites Tattoo Theater به داروین این فرصت را داده است که در میان بسیاری از هنرمندان با استعداد در یکی از بزرگ ترین و معتبرترین استودیوهای کشور کار کند. داروین این موضوع را فرصتی هیجان‌انگیز می‌بیند تا بر اساس زیبایی‌شناسی مورد علاقه‌اش، یعنی سبک تاریک‌تر هنر کار کند و به پیشرفت سبک شخصی و استعداد خود در هر دو شکل هنری خالکوبی و نقاشی ادامه دهد.

انریکز قصد دارد از دستاوردهای خود در دنیای خالکوبی استفاده کند تا ردپایی فرهنگی برای آمریکایی‌های مستعدی که به دنبال نمایش استعدادهای خود در سطح بین‌المللی هستند، فراهم کند. انریکز که متخصص هنر رئالیسم است، از فناوری سه بعدی برای دستیابی به سبکی استفاده می‌کند که کمتر کسی برای رسیدن به آن تلاش کرده و حتی به آن دست یافته است.

تمایل داروین انریکز برای پیشرفت مداوم با اشتیاق او مطابقت دارد و می‌گوید که من چیزهای زیادی در قدردانی از هنر یاد گرفتم. انریکز نه تنها مهارت‌های هنری بدن خود را تقویت کرد، بلکه در مواقعی با هنرمندان دیگر با تلفیقی از نقاشی‌های هنری زیبا همکاری می‌کرد. انریکز می‌گوید: «زمان بسیار هیجان انگیزی برای من بود؛ من همیشه در حال طراحی و نقاشی بوده ام. من خودآموخته هستم و به خودم یاد دادم که چگونه طراحی کنم.»

توصیه داروین انرکز به هنرمندان

به آنچه علاقه دارید بچسبید و در آن پیشرفت کنید! او می‌گوید: «برای من، مهم است که روی یک سبک تمرکز کنم و سپس در آن رشد کنم. پس اگر سبک خاصی دارید، سعی کنید برای بهبود آن الهام بگیرید. برای مثال، من سبک هنری تیره‌تری دارم (ترکیب سیاه و خاکستری)، بنابراین از هنرمندان و عکاسان مفهومی الهام می‌گیرم.» تکنیک‌های سوررئالیسم سه بعدی و نوردهی دوگانه انریکز با آنچه دیگر هنرمندان بدن انجام می‌دهند، بسیار متفاوت است. او می‌گوید: «خاص بودن مهم خواهدبود و هنرمندان باید کمتر بر روی خود خالکوبی تمرکز کنند و بیشتر به نحوه اختصاص وقت خود به مشتری توجه داشته باشند. پس به جای اینکه فقط قرار دادن روی کاغذ را طراحی کنم، اطمینان حاصل می‌کنم که هر ترکیب سه بعدی را می‌توان به طور متفاوت پیاده سازی کرد. یک خالکوبی برای همیشه روی پوست باقی می‌ماند، بنابراین نیاز به زمان دارد.

وقتی انریکز جایزه بهترین هنرمند رئالیسم را برد، کمتر به جشن گرفتن فکر می‌کرد و بیشتر روی این موضوع تمرکز داشت که چگونه به مرحله بعدی برسد. او خیلی زود داور جوایز و سپس مربی هنرمندان دیگر شد. او می‌گوید: «من همیشه در حال تکامل بودم.» انریکز علیرغم شهرت خود، متواضع باقی می‌ماند و اصرار دارد که آنقدر مشغول خلق آثار هنری خود است که نمی تواند به تمام درخواست‌های چهره‌های نخبه پاسخ دهد. او به شوخی می‌گوید: "من هرگز پاسخ نمی دهم." از نظر من، هرکسی که وارد استودیو می‌شود یک سلبریتی است و من برای هر فرد با دقت تمام کار می‌کنم.»

چاپ  ایمیل