بیوگرافی کریس نونیز

  • مقالات
  • بازدید: 172

کریس نونیز یک هنرمند آمریکایی و تاتوکار حرفه‌ای است که این هنرمند و کارآفرین مستقر در فلوریدا از فرصت خالکوبی به هر سبکی در هر مکانی لذت  می‌برد و بیشتر به خاطر خالکوبی‌های سبک ژاپنی‌اش شناخته  می‌شود. نونیز متولد میامی بوده و اصالتی فرانسوی و کوبایی دارد. او پس از اینکه در نوجوانی یک هنرمند برجسته گرافیتی بود، وارد صنعت خالکوبی شد و اولین خالکوبی او نام پدر و مادرش بود. پدرش زمانی که کریس تنها 18 سال داشت از دنیا رفت که تأثیر عمیقی بر هنر و حرفه او داشت.  

به گفته کارفرمایش شبکه پارامونت، در 21 سالگی نونز چمدان‌های خود را برای یک سفر کوتاه به برزیل بست و در نهایت به مدت پنج سال در آنجا ماند. او سپس به مدت سه سال در اروپا سفر کرد، که او را قادر ساخت تا با هنرمندان خالکوبی مورد علاقه خود کار کند. این تجربه هم حس هنری و هم دانش او را در مورد خالکوبی گسترش داد.

بیوگرافی کریس نونیز

وقتی کریس به فلوریدا جنوبی بازگشت، هنر خالکوبی را با کارآموزی یاد گرفت و کار خود را به طور جدی آغاز کرد. نونیز مکرراً از زمان یادگیری هنر خالکوبی به عنوان یک شاگرد در اوایل بیست سالگی خود صحبت  می‌کند و اینکه چگونه به شکل گیری عشق او به الهام گرفتن از خالکوبی و توانایی‌های او به عنوان یک هنرمند کمک کرده است. نونز در سال 2003 به میامی نیو تایمز گفت: «این سرگرم کننده است، من دوست دارم بتوانم هر کاری را انجام دهم." او همچنین اضافه کرد:«شما حوصله انجام کارهای مشابه را هر روز ندارید. اگر سبک خود را هر روز انجام دهید و به روز نشوید، به عنوان یک هنرمند رشد نمی کنید."

نونیز اولین طعم شهرت تلویزیونی خود را زمانی چشید که یکی از بازیگران برنامه تلویزیونی واقعیت مجازی Miami Ink TLC بود که به مدت شش فصل پخش شد. این نمایش - که جزئیات ماجراهای خالکوبی هنرمندان و افرادی که آنها را انجام  می‌دهند - به نونز، کت فون دی، و امی جیمز، در میان دیگران، به مشهور شدن در دنیای شخصیت‌های تلویزیونی کمک کرد.

کریس نونیز؛ زندگی حرفه‌ای

در سال 2012 نونیز به عنوان داور در مسابقه شبکه اسپایک نقشی را ایفا کرد، جایی که الیور پک، همسر سابق کت فون دی، و دیو ناوارو، گیتاریست جین، به عنوان مجری به او پیوستند. در Ink Master on Spike هنرمندان خالکوبی در چالش‌های مختلف برای ارزیابی و مهارت‌های هنری به رقابت  می‌پردازند. حداقل یک شرکت کننده در هر قسمت حذف  می‌شود، تا زمانی که آخرین شرکت کننده یک جایزه 100000 دلاری، عنوان استاد تاتو و یک داستان برجسته در مجله Inked دریافت کند.

علیرغم نزدیک به پانزده سال حضور در مقابل دوربین‌های تلویزیونی به عنوان بازیگر و قاضی تلویزیون واقعیت در میامی و لس آنجلس، نونیز همچنان ترجیح  می‌دهد در استودیویی با دستگاه خالکوبی کار کند. «چیزی که بیشتر از همه دوست دارم این است که بنشینم و خالکوبی کنم. این کم استرس ترین کاری است که  می‌توانم در زندگی انجام دهم.» جالب است بدانید که از سال 2013 تا 2018 نونیز مالک و اداره کننده گالری هنر و خالکوبی دست ساز  در فورت لادردیل، فلوریدا بود.

زندگی شخصی کریس نونیز

کریس نونیز، که اصالتاً کوبایی و فرانسوی است، در میامی بزرگ شد. کریس به خانواده‌اش بسیار نزدیک است و پدرش بهترین دوست او بود. در طول دو دهه بعد در صنعت خالکوبی، کریس با تقویت مهارت‌های هنری خود در سبک‌های مختلف رشد کرد، اما ژانری که او بیشتر به خاطر آن شناخته  می‌شود سبک سنتی ژاپنی می‌باشد. کریس پدر 2 فرزند است، یک دختر به نام کالی (که با نونیز و خانواده اش زندگی  می‌کند) و یک پسر به نام آنتونی (که با مادرش در کالیفرنیا زندگی  می‌کند). در طول زندگی کریس، او در برزیل، اکوادور، و در بخش‌هایی از اروپا، آلمان، فرانسه زندگی و تحصیل کرده و به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی فرانسوی و پرتغالی مسلط است.

چاپ  ایمیل