بیوگرافی مایک روبندال

  • مقالات
  • بازدید: 141

مایک روبندال که در سال 1978 متولد شد، خیلی زود به خالکوبی علاقه نشان داد. در سال 1995، 17 ساله بود که با "فوت لانگ" فرانک رومانو، در استودیوی خالکوبی داوینچی در نیویورک شاگردی کرد و به یک تاتوکار حرفه‌ای تبدیل شد. به مدت ده سال، این هنرمند تکنیک‌های خالکوبی را آموخت و طیف گسترده‌ای از سبک‌ها را از میراث آمریکایی، ژاپنی و اروپایی کشف کرد. او با پشتوانه بیست سال تجربه و سفر به سرتاسر جهان (ژاپن، چین، ایتالیا، اسپانیا، اسکاندیناوی، انگلستان، سوئیس)، توانست تجربیات زیادی را بدست بیاورد.

 

شروع فعالیت مایک روبندال

در سال 2003، او اولین شرکت آنلاین خود به نام Tattoo Elite International را با شریک و دوست خود هنینگ یورگنسن تأسیس کرد. در سال 2005، افتتاح اولین استودیو Kings Avenue Tattoo در زادگاهش ماساپکوا، مرحله جدیدی در حرفه او و انگیزه جدیدی در کارش بود. دو سال بعد، او در مجلات تجاری به عنوان یکی از بهترین هنرمندان تاتو بدن در نیویورک معرفی شد و در سریال جنگ‌های تاتو در کانال ملی آمریکا TLC ظاهر گشت.

حرفه مایک در اوایل دهه 1990 شروع شد، زمانی که در کودکی بی‌وقفه پشت میز آشپزخانه مادرش در ماساپکوا، لانگ آیلند می‌نشست و نقاشی می‌کشید. در سن 17 سالگی، اشتیاق و پشتکار مایک باعث شد تا در تاتو بدن، زیر نظر مالک فرانک رومانو، شاگردی کند. پس از یک کارآموزی گسترده، مایک در سال 1995 شروع به خالکوبی کرد و به مدت 10 سال در داوینچی ماند تا مهارت‌های خود را تقویت کند. نقطه اوج اوایل کار مایک سفر به سوئیس برای خالکوبی توسط فیلیپ لی افسانه‌ای بود که الهام بخش او شد تا مسیر خود را بسازد.

 در سال 2005، با دو هنرمند دیگر یک سالن افتتاح کرد و برای مایک، مشتری و ایجاد خال کوبی عالی برای آن شخص حرف اول را می‌زند. مایک ساعت‌های بی‌شماری را صرف تحقیق، طراحی و کشیدن قطعات سفارشی خود، حتی قبل از لمس پوست، برای مشتریان می‌کند.

 مایک روبندال؛ حرفه و کار

به لطف مهارت‌ها و تعهد هنرمندان Kings Avenue به خدمات مشتری، فروشگاه Massapequa به سرعت شهرت درجه یک پیدا کرده و توجه جهانی را به خود جلب نمود. مایک برای تامین تقاضا، دومین مکان خیابان کینگز را در سال 2011 در Bowery در منهتن، مرکز فرهنگ و انرژی هنری افتتاح کرد.

در مکان‌های خیابان کینگز و در سفرهای گسترده‌اش در سراسر جهان، مایک به چشم‌انداز خود و گسترش واژگان هنری و فرهنگی خود متعهد باقی مانده است. در نتیجه، تقاضا برای تخصص او نه تنها از طرف علاقه مندان به خالکوبی مانند مجله Freshly Inked، مجله تاتو لایف و Spike TV's Ink Master است، بلکه او را از سوی مؤسسات فرهنگی مانند HEY MAGAZINE Modern Art & Pop Culture در فرانسه به رسمیت می‌شناسند.

مایک همچنین توسط مجله نیویورک و‌هافینگتون پست به عنوان یکی از برترین هنرمندان خالکوبی رتبه بندی شده و او یک هنرمند برجسته در مستند پوست در سال 2011 بود. او در این مستند در کنار دیمین هرست، جف کونز و ریموند پتیبون ظاهر شد و مایک صنعت تاتو را بدون ترس در سرمایه گذاری‌ها و فرصت‌های جدید گسترش داده است.

چاپ  ایمیل