بررسی کلی معنی تاتو اشک

  • مقالات
  • بازدید: 15802

تاتو اشک یکی از پرطرفدار‌ترین خالکوبی‌ها به شمار می‌آید که در عین سادگی جذابیت خاصی به پوست می‌دهد، این تاتو که بیشتر در ناحیه صورت و زیر چشم انجام می‌شود معانی زیادی را در پی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تجربه عمر و تلخی های گذشته اشاره کرد. به بیان دیگر این تاتو با هدف نشان دادن روحیه افراد و مشکلات آن‌ها در زندگی است، البته در سال‌های اخیر این خالکوبی با مفاهیم جدید تر معرفی می‌شود و همین امر سبب شده که در میان جوانان رواج پیدا کند. البته توجه داشته باشید که هر اقدامی مربوط به تاتو باید زیر توسط تاتوکار حرفه ای انجام شود، در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی بیشتر این موضوع بپردازیم.

تاتو اشک

معنی تاتو اشک

خالکوبی و تاتو بدن و صورت یکی از جذاب‌ترین اقداماتی است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید تصویری از یک خاطره ماندگار داشته باشید، در واقع تاتو طراحی است که با استفاده از رنگ‌های استاندارد به صورت دائم روی پوست کشیده می‌شود که اغلب با معانی متفاوتی همراه هستند.

تاتو اشک یکی از طراحی‌های جذاب و جالب است که در نقاط مختلفی از بدن طراحی می‌شود اما عموماً این طراحی بیشتر ر صورت و زیر چشم قرار می‌گیرد. تاتو کردن شکل اشک زیر چشم معانی متفاوتی را به همراه دارد که از عمده‌ترین آن‌ها می‌توان به رنج سال‌های زندگی اشاره کرد. البته تفسیر این تاتو با توجه به چشم چپ و راست کاملاً متفاوت است و برای کشف این راز باید با افراد حرفه‌ای در این زمینه صحبت کنید.

تاتو اشک ریز چشم راست

همانطور که گفتیم خالکوبی طرح اشک یکی از پرمعنا‌ترین خالکوبی‌ها است که معانی آن با توجه به محل تاتو کاملاً متفاوت خواهد بود، به طور مثال تاتو اشک زیر چشم راست بیان‌گر این است که فرد برای انجام کاری تلاش بسیاری داشته اما به ثمر نرسیده است. در معنی دیگر این تاتو می‌توان به قصد و غرض فرد برای انجام قتل اشاره کرد، شاید برای شما نیز عجیب باشد اما این یک واقعیت انکار نشدنی است. گفتنی است که تعداد اشک‌های خالکوبی شده به نشانه تعداد افرادی است که توسط فرد به قتل رسیده‌اند، البته در معنای کلی‌تر می‌توان گفت که این تاتو به نشانه همبستگی چند فرد که در یک گروه هستند نیز اشاره دارد.

تاتو اشک زیر چشم چپ

از فضای زندان و قتل که دور شویم، تاتو اشک زیر چشم چپ نیز به تنهایی نماد تلخی‌های زندگی است. این خالکوبی که در میان جوانان و نوجوانان بسیار باب شده به نوعی برای نشان دادن غم از دست دادن عشق یا یک عزیز استفاده می‌شود. البته این خالکوبی در جوامع هنری و در میان سلبریتی‌ها نیز جایگاه خاصی دارد و معمولاً افراد مشهور برای بیان تجربه تلخ از دوران فعالیت خود یا ضرر‌های مالی که داشتند از این تاتو استفاده می‌کنند.

به طور کلی این خالکوبی یکی از اقداماتی است که با هدف نشان دادن وضعیت روحی و حال افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ابتدا این اقدام بیشتر در میان زندانیان رواج داشت، البته این خالکوبی در ابتدا در استرالیا برای یک زندانی تاتو شد که نشان دهنده کودک‌آزاری او بود و همین امر سبب شد که در میان سایر افراد شناسایی شود چرا که نمی‌توانست صورت مخصوصاً چشمان خود را بپوشاند.

معنی تاتو اشک

جمع‌بندی

تاتو اشک زیر چشم یکی از اقداماتی است که در ابتدا به زندانیان و خلافکاران برای انجام اقدامات غیر قانونی نسبت داده می‌شود این در حالی است که در سال‌های اخیر خالکوبی کردن اشک زیر چشم برای افراد دیگر مخصوصاً جوانان و نوجوانان معنای دیگری پیدا کرده و آن‌ها با انجام این خالکوبی قصد دارند غم‌های خود را به نمایش بگذارند. قطره اشک با وجود سادگی یکی از زیبا‌ترین تاتو‌هایی است که می‌توان انجام داد، این تاتو پر مفهوم بیان‌کننده روحیات درونی افراد است و به نوعی می‌توان آن را نماند بیان عواطف و احساسات درونی معرفی کرد.

 

چاپ  ایمیل