معنی تاتو تک شاخ

  • مقالات
  • بازدید: 1285

تاتو تک شاخ یکی از پرطرفدارترین طرح‌های تاتو است. این موجود افسانه‌ای سال‌هاست موضوع گفتگوها، کتاب‌ها و فیلم‌ها بوده و تک شاخ‌ها موضوع تاتو بسیاری از علاقه مندان به خالکوبی هستند. داستان اسب شاخدار داستان بسیار جالبی است و آنها چیزی جادویی را نشان می‌دهند؛ یعنی چیزی که ما را به دوران کودکی برمی گرداند و این همان موضوعی خواهدبود که به ما یادآوری می‌کند که زندگی فراتر از دید ماست.

در این پست قصد داریم در مورد تاتو تک شاخ و نماد آن صحبت کنیم. مردم این خالکوبی را برای چیزی بیشتر از ظاهر آن انجام می‌دهند و ما در مورد معنای آن صحبت خواهیم کرد. علاوه بر این، در مورد تغییرات مختلف تاتو تک شاخ هم صحبت می‌کنیم تا بتوانید راحتتر برای انتخاب تاتوی آن تصمیم بگیرید.

تاریخچه اسب تک شاخ

برخلاف تصور بسیاری از مردم، اسب شاخدار در اساطیر یونان بحث نشده است. با این حال، روایت‌هایی از تک شاخ در تاریخ طبیعی توسط نویسندگان یونانی وجود دارد. این نویسندگان متقاعد شده بودند که تک شاخ‌ها وجود دارند. آنها معتقد بودند که تک شاخ‌ها در هند زندگی می‌کنند که برای آنها یک میلیون مایل دورتر به نظر می‌رسد. در کتابی از Ctesias به نام Indika، او از این حیواناتی که آنها را الاغ‌های وحشی می‌نامید صحبت کرد. او آنها را به عنوان دارای رنگی سفید، سیاه و قرمز و شاخ در حدود 28 اینچ از سر خود توصیف کرد. ارسطو هم از این روش پیروی نمود و در مورد به اصطلاح «الاغ هندی» نوشت.

معنی تاتو تک شاخ

در دوران قرون وسطی، تمثیلی در مورد اسب شاخدار وجود داشت که می‌گفت توسط مریم باکره به دام افتاده و اسب تک شاخ نماد تجسم است. وقتی اسب شاخدار مریم را می‌بیند، در دامان او به خواب می‌رود. این افسانه‌ای است که به معیاری در مورد نحوه به تصویر کشیدن اسب شاخدار تبدیل شد. تعابیر دیگر از داستان اسب شاخدار بر داستان عاشقان اسیر تکیه دارد و برخی از نویسندگان مذهبی می‌گویند اسب شاخدار و مرگ آن نماد مصائب مسیح است. آنها مریم را به عنوان یک باکره یاد می‌کنند که می‌تواند اسب شاخدار وحشی را رام کند.

تاتو تک شاخ می‌تواند نشان دهنده بی گناهی باشد. علاوه بر این، اسب شاخدار نماد الهی و عفت است و نویسندگان مذهبی گفتند که فقط یک باکره می‌تواند اسب شاخدار را اهلی کند. اسب شاخدار همچنین نشان دهنده زنانگی است. علاوه بر این، گفته شده که آنها ماه را نشان می‌دهند که پر از انرژی زنانه است.

 

تغییرات تاتو تک شاخ

وقتی بیشتر مردم به تک شاخ فکر می‌کنند، یک اسب سفید را تصور خواهندکرد، اما دیدن تک شاخ‌ها در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف چندان غیرعادی نیست. تصاویری از این دست به دوران اساطیر یونان برمی گردد و شما ممکن است دیگر چهره‌های جادویی را با تکشاخ خالکوبی کنید. اینها ممکن است شامل اژدها، پری یا کوتوله باشد.

خالکوبی تک شاخ رنگین کمانی

به نظر می‌رسد رنگین کمان و تک شاخ دست به دست هم می‌دهند تا یک طرح رویایی ایجاد کنند. زمانی که به راه‌هایی فکر می‌کنید تا حس جادویی را به خالکوبی تک شاخ خود اضافه کنید، رنگین کمان گزینه بسیار خوبی است. شما همچنین این تصویر را در فیلم‌ها زیاد خواهید دید، اما موضوعی که باید به خاطر بسپارید یک جادو و شگفتی است. رنگین کمان‌ها به خودی خود جذاب هستند و افزودن یک تک شاخ به ترکیب، تاتو جادویی شما را بهبود می‌بخشد.

راه‌های زیادی برای انجام خالکوبی تک شاخ وجود دارد و امیدواریم بتوانید از برخی از این اطلاعات یا تصاویر ما برای گرفتن ایده‌های خود برای خالکوبی بعدی خود استفاده کنید. اگر برای یافتن هنرمندی برای کار روی این طرح به کمک نیاز دارید، به ما اطلاع دهید.

 

چاپ  ایمیل