معنی تاتوی الماس

  • مقالات
  • بازدید: 17

معنی تاتوی الماس

یکی از نادرترین تاتوهایی که امروزه آن را انجام می‌دهند، تتوی الماس است. این تتو به ندرت بدون تصاویری اضافه و عناصر دیگر دیده می‌شود. برای مثال معمولا آن را با تصویر گل رز، خورشید و کتیبه تتو می‌کنند تا معنای گسترده‌تری به آن ببخشند.

امروز هم ما در این مطلب سعی داریم شما با معنی تاتوی الماس آشنا سازیم؛ پس اگر قصد دارد به زودی تتو انجام دهید، بهتر است که تا تنهای این مطلب همراه ما باشید، شاید نظر شما در مورد تتویی که می‌خواهید انجام دهید، عوض شد.

تتوی الماس به چه معنا است؟

قبل از هرچیز بهتر است بدانید که تصویر الماس یا تتوی آن معمولا توسط کسانی که قصد دارند بین خصوصیات این سنگ و شخصیت خود رابطه‌ای موازی ایجاد نمایند، انجام می‌شود. نکته‌ای که باید بدانید آن است که معمولا تتو الماس نشان‌دهنده استحکام، استقامت، استواری، توانایی شخص برای مقابله با مشکلات، نترس بودن فرد و پشت سر گذاشتن هرگونه آزمایشی بدون شکست است.

البته که تجمل، ثروت و نادربودن هم از دیگر معانی تتو الماس به‌شمار می‌روند که در پس زمینه معنای دیگر آن محو می‌شوند. معانی این تتو به‌قدری جذاب است که امروزه هم آقایان و هم خانم‌ها آن را انجام می‌دهند و می‌توان گفت این نوع تتو یک تتوی مناسب برای جنسیت‌های مختلف خواهد بود.

البته با توجه به درخشش دلپذیری که الماس دارد، می‌توان معنای دیگری‌ هم برای آن پیدا کرد، این معنا می‌تواند شامل معنویت، اخلاص، فضیلت، نورپاک روح آدمی باشد.

حتی به‌طور جداگانه تتوی الماس برای آقایان معنای خاص‌تری هم دارد، رهبری، پادشاه بودن، شکست‌ناپذیری از جمله معانی تتوی الماس برای آقایان است. البته برای تاکید روی این معنای باید الماس را با پرتوهای تکمیل کرد که این پرتوها درخشش روشن و شفاف آن‌ها را نشان می‌دهد.

در اکثر مواقع تتوی الماس توسط زوجین انجام می شود. در این حالت می‌توان بازهم معنای متعدد دیگری را از آن استخراج کرد. این تتو برای زوجین به معنای وفاداری و عشق خالصانه است و نشان می‌دهند که زمان قدرتی نخواهد داشت.

تتوی الماس نوعی علامت کلاسیک به‌شمار می‌رود و تتوی آن روی انگشتان دست زن و مرد نشان‌دهنده مصونیت ناپذیری اتصال بین آن دو است.

تتو الماس و ارتباط آن با طلسم و جادو

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید افسانه‌ها می‌گویند که الماس‌ها قدرت محافظتی فوق‌العاده‌ای دارند، در گذشته الماس را نماد قدرت بی پایان دنیا می‌دانسته‌اند. قدرتی که می‌تواند هر کاری انجام دهد، هر کاری که برای شما غیر ممکن به‌نظر آید.

همین موضوع هم باعث شده که افراد برای تتو این علامت اقدام کنند، افرادی که می‌خواهند از رویاهایشان محافظت کنند و آرزوهای خود را محقق نمایند این علامت را تتو می‌زنند. معمولا به‌منظور تقویت معنای تاتوی الماس در کنار آن خورشید هم تتو می‌کنند و این طبق گفته افسانه‌ها چنین تتویی از نیت‌های سو افراد و حتی حوادث هم محافظت خواهد کرد.

الماس نمادی است که برای محافظت در برابر نیروهای شیطانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نیروهای شیطانی که فرد توان مقابله با آن‌ها را ندارند، این نیروهای شیطانی می‌تواند شامل اشباح و بیماری‌های واگیر باشد.

برخی‌ها عقیده دارند که تتوی سنگ الماس یک طلسم قوی است، طلسمی که نشان از خلوص الماس بوده و هیچ کثیفی نمی‌تواند آن را از بین ببرد و قدرت بی نهایتی دارد. اگر یک زن نشان الماس را روی بدن خود تتو کند، معنای دیگری دارند. تتو الماس نشان از باروری و فرزندان زیاد است، ضمن اینکه افسانه‌ها می‌گویند تتوی الماس از کودک داخل رحم هم محافظت کرده و بارداری را برای زنان راحت می‌کند.

ارتباط عبارت آسمان و تتوی الماس

عبارتی که اغلب در برخی از مکالمه‌ها شنیده می‌شود، عبارت آسمان در الماس است. این عبارت‌ هم می‌تواند معنای متعددی به الماس ببخشد، برای مثال این عبارت به شما کمک می‌کند که درک کنید در حال حاضر مخاطب سعی دارد چه چیزی را به شما منتقل نماید.

احتمالا این نکته برای شما هم جالب است که بدانید عبارت آسمان در الماس با نام آنتون پاولوویچ چخوف همراه بوده، آنتون پالوویچ چخوف از نویسندگان بزرگ روسی است و طرفداران آن می‌توانند از این تتو استفاده نمایند.

جمع‌بندی

در این مطلب ما سعی داشتیم شما را با معنی تاتوی الماس آشنا سازیم، همانطور که دریافتید تاتوی الماس معنای متعددی دارد. این تتو هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها بسیار مناسب بوده و انجام آن روی بدن هر جنسیتی معنای خاصی داشته که در بالا آن را توضیح داده‌ایم.

چاپ  ایمیل