راهنمای کامل تاتو گل

راهنمای کامل تاتو گل

آیا به خالکوبی گل فکر می کنید اما کاملاً مطمئن نیستید کدام گل؟ ما راهنمای گل ها و معانی آن ها را داریم تا بتوانید بهترین گل را برای خود انتخاب کنید.  با وجود تمامی محبوبیت ها، خالکوبی فقط یک هدف را دنبال می کرد: نماد. قبایل از آن برای انتقال معنا از طریق نمایش بصری استفاده می کردند. امروزه مردم به همین شکل از آن استفاده می کنند. به همین دلیل است که قبل از اینکه بگذاریم تاتو برای همیشه بخشی از بدن ما شود، باید زمان بگذاریم تا به خالکوبی عالی فکر کنیم. اگر می خواهید یک خال کوبی گل داشته باشید، ابتدا باید نمادهای گل های مختلف را مطالعه کنید.

1. گل رز

گل رز یکی از محبوب ترین گل ها در دنیای تاتو و در زندگی واقعی است. این یکی از مواردی است که هرگز از مد نمی افتد زیرا می توانید از آن برای نشان دادن چندین معانی استفاده کنید. به طور کلی، گل رز نشان دهنده عشق و میل است. با این حال، می توانید آن را با استفاده از رنگ های مختلف تغییر دهید. به عنوان مثال، گل رز صورتی نمادی از لطف و شادی است. رنگ مرجانی رنگ دوستی و همدردی بوده، در حالی که زرد برای شروع و دوستی جدید است. همچنین گل رز سفید نماد پاکی و بی گناهی خواهدبود.

گل رز با خنجر، یکی از محبوب ترین خالکوبی ها، می تواند نشان دهنده کمال یا از دست دادن اشتیاق باشد. جمجمه همراه با این گل می تواند نشان دهنده زندگی و مرگ یا صرفاً مرگ باشد. اگر گل رز خار داشته باشد، نماد از دست دادن، دفاع و بی فکری است.

2. نیلوفر آبی

می توان گفت که نیلوفر آبی معادل گل رز در شرق است اما با معانی متفاوت. نیلوفر آبی به تنهایی نماد صلح، زیبایی و ثروت است. همچنین ریشه در بودیسم دارد که از آن برای نماد بیداری معنوی استفاده می کند.

نیلوفر قرمز در حالت ایده آل نمایانگر قلب بوده و نماد عشق، شادی و اشتیاق است. نیلوفر آبی نشان دهنده معنویت بر انگیزه بوده و رنگ صورتی نیز بودا است، در حالی که بنفش نمایانگر خدایان بودایی خواهدبود.

3. ارکیده

ارکیده بسته به فرهنگ می تواند معانی مختلفی داشته باشد. با این حال، به خودی خود به این معناست که ضعیف و در عین حال زیبا به نظر برسد. شکوفه‌های آویزان از ساقه‌های بلند آن را ظریف جلوه می‌دهند، اما نمی‌ریزند.

در ژاپن، ارکیده نشان دهنده شجاعت است، اما در چین، این گل معنای دیگری دارد. همچنین می تواند به معنای پالایش در کشور باشد.

4. گل داودی

گل داودی بخش بزرگی از فرهنگ ژاپنی است. شما ممکن است آن را در مهر امپراتوری ژاپن که قابل توجه ترین کاربرد آن است، بشناسید. پیوند آن با خانواده سلطنتی هر خالکوبی با آن را با شکوه و سلطنتی می کند.

این گل می تواند معانی مختلفی داشته باشد، هرچند، بسته به اینکه چگونه استایل شده و با چه تصاویری جفت شده است. اگر خالکوبی گل را به روش خاصی استایل کنید، می تواند نمادی از حس باروری باشد. آن را با یک خالکوبی جمجمه جفت کنید و به نمادی از زندگی جدید تبدیل می شود، همچنین تبدیل به نوعی حرز محافظ خواهدشد. اگر آن را با یک مار جفت کنید، خالکوبی می تواند سلامتی را به ارمغان بیاورد.

5. شکوفه های گیلاس

ما اغلب این گل را با ژاپن مرتبط می کنیم، اما در سایر کشورهای آسیایی و غربی نیز رشد می کند. با این حال، هر جا که می روید، به عنوان شکننده ترین گل در نظر گرفته می شود. زیبایی ظریفی دارد اما فقط برای یک لحظه زودگذر. حتی یک نسیم خفیف می تواند شکوفه های درخت را وزش دهد. همانطور که در مسیر باد در مسیر خود به زمین می رقصد، زیبایی فناپذیری فرد را نشان می دهد. این نماد قدردانی از چیزهای زودگذر است، خواه عشق باشد یا زندگی.

6. آفتابگردان

گل آفتابگردان به دلیل شباهت آن به آسمان، نماد دیگری از خورشید است. اینکاها بودند که برای اولین بار پیوند بین آنها را ایجاد کردند. با توجه به این پیوند، گل آفتابگردان نشان دهنده گرما و خلقت است. این نشان دهنده تغذیه تامین شده توسط نور خورشید و انرژی تامین شده توسط گرما است. جدای از آن، گل آفتابگردان همچنین می تواند نماد پرستش، زیبایی غیر متعارف، وفاداری و طول عمر باشد.

مطمئن نیستید کدام خالکوبی گل برای شما مناسب است؟

نکته اصلی در اینجا این است که خالکوبی گل می تواند معانی مختلفی را نشان دهد. فرهنگ های مختلف آن را از زوایای مختلف می بینند و سبک تاتو می تواند معنای آن را بسیار تغییر دهد. سلیقه و هدف  خود را در نظر بگیرید که کدام یک را انجام می دهید، چه برای اولین خالکوبی شما باشد یا نه. در صورت نیاز، با ما صحبت کنید و به ما اجازه دهید شما را راهنمایی کنیم.

چاپ  ایمیل