معنی تاتو انیمه

معنی تاتو انیمه

برای توضیح اینکه معنی تاتو انیمه چیست، ابتدا باید در مورد مانگا بحث کنیم. مانگا نشان‌دهنده نسخه ژاپنی کتاب کمیک است، مجموعه‌ای از تصاویر چاپ شده با نقاشی‌های بسیار سبک که از سبک متمایزی پیروی می‌کنند. انیمه ژاپنی مخفف پسوند کارتونی متحرک مانگا بوده که از طریق جادوی سلولوئید یا رایانه زنده شده است.

طی چند دهه اخیر، کارتون های انیمه طرفداران نسبتاً گسترده ای در دنیای غرب پیدا کرده اند. اگرچه کارتون‌های اولیه مانند Astro Boy، Kimba و Speed Racer برای اولین بار ما را با سبک طراحی انیمه آشنا کردند، اما این کارتون‌های کودکانه مانند Pokemon و Dragon Ball Z بوده‌اند که تخیل غربی‌ها را به خود جلب کرده‌ و بیشترین توجه را به انیمه جلب نموده‌اند.

همانطور که گفته شد، تفاوت زیادی بین انیمه های ژاپنی و کارتون های سبک آمریکایی وجود دارد. در آمریکای شمالی و بیشتر اروپا، کارتون‌ها عمدتاً به عنوان سرگرمی برای کودکان در نظر گرفته می‌شوند و بزرگسالان گهگاه آن را تماشا می‌کنند. از طرف دیگر، انیمه برای مخاطبان در هر گروه سنی طراحی شده است. برخی از موضوعات کاملاً تاریک و جدی هستند، برخی دیگر مربوط به عاشقانه بزرگسالان است، اما همیشه چیزی برای کودکان نیز وجود دارد.

نگاه انیمه

شخصیت های انیمه همگی کمی شبیه به هم هستند. همه آن‌ها چشم‌های درشت، بینی‌های خفیف و مدل‌های موی ناهنجار دارند. زنان تمایل دارند سینه‌های بزرگ، دور کمر به‌طور غیرمعقول کوچکی داشته باشند و معمولاً حس منحصربه‌فردی از استایل خود را نشان می‌دهند.

اگرچه این دیدگاه کلیشه ای از سبک انیمه به طور کلی درست است، اما در این تکنیک طراحی، هنوز جای تفسیر وجود دارد، و این چیزی است که طرفداران را به این ژانر متصل نگه می‌دارد.

تاتو انیمه توتم ها نماد چیست؟

اکثر مردم خالکوبی های انیمه را با فرهنگ ژاپنی مرتبط می‌کنند و مردم ژاپن این نوع خالکوبی ها را برای نشان دادن غرور و وفاداری به سرزمین مادری خود دارند. داشتن این خالکوبی ها همچنین بهترین راه برای نشان دادن عشق شما به این شکل از هنر است و بنابراین داشتن تصاویری از سریال های مورد علاقه شما فقط راهی برای نشان دادن شیفتگی شما به آن است.

تصویر انیمه خاصی که خواهید داشت همان چیزی است که معنای آن را تعیین می‌کند. به عنوان مثال، اگر شما یک ابرقهرمان یا شخصیت شرور از یک فیلم انیمیشنی دارید، تاتوی شما ممکن است نمادی باشد که شخصیتی شبیه به شخصیت آنها را دارید یا فقط آنها را می‌پرستید. طرح سامورایی نمادی از قدرت و شجاعت است، بنابراین داشتن آن به عنوان آستین یا خالکوبی پشت شما به نمایش این ویژگی ها کمک می‌کند در حالی که سونیک می‌تواند نماد سرعت باشد.

  تاتوهای محبوب انیمه

اگرچه انیمه ها از ژاپن سرچشمه می‌گیرند، اما اکنون جذابیت جهانی دارند و در طول سال ها، کمیک های مختلفی از نقاط مختلف جهان منتشر شده است.

سونیک و پوکمون

انیمه سونیک یکی از پرطرفدارترین شخصیت های ژاپنی است و بچه ها سرعت او را دوست دارند. همین امر در مورد پوکمون نیز صدق می‌کند، که همچنین یک طرح کارتونی مورد علاقه در سراسر جهان است. با جذابیت جهانی این چهره ها، هزاران دوستدار خالکوبی از سراسر جهان تصاویر خود را در جایی روی بدن خود جوهر می‌کنند.

Sailor Moon

Sailor Moon در اوایل دهه 90 ظاهر شد و حتی با وجود اینکه برای اولین بار در تلویزیون های ژاپنی پخش شد، بعداً به زبان های دیگر دوبله شد و این موضوع آن را به روی مخاطبان جهانی باز کرد که معتقد بودند شخصیت ها در سراسر جهان بسیار تحسین شده اند. به همین دلیل، بسیار معمول است که مردم شخصیت هایی را از انیمیشن مانند Usagi، Sailor Moon و Luna را تاتو کنند. همچنین شخصیت های مورد علاقه دیگری از سربازان ملوان مانند Rei Hino و Ami Mizuno وجود دارند که همگی تصاویر خالکوبی بسیار خوبی ایجاد می‌کنند.

اژدها

اگرچه اژدها موجودی افسانه ای است، اما نقش مهمی در فرهنگ ژاپنی دارد. داشتن سر یک اژدها یا کل آن نیز یک خالکوبی زیبا ایجاد می‌کند و از آنجایی که بسیار رایج است، می‌توانید به راحتی یک توتم شیک دریافت کنید زیرا اکثر تاتوکاران حرفه ای می‌دانند چگونه آن را بکشند.

چاپ  ایمیل