چه طرح‌هایی مناسب کاور تاتو قدیمی است؟

چه طرح‌هایی مناسب کاور تاتو قدیمی است؟

خالکوبی پوشاننده طرح جدیدی است که بر روی یک خالکوبی موجود خالکوبی می‌شود، بنابراین خالکوبی قدیمی دیگر قابل مشاهده نیست یا بخشی از اثر هنری جدید است. اساساً، شما روی یک خالکوبی خالکوبی می‌کنید. مردم به دلایل زیادی مجددا خالکوبی می‌کنند، از جمله:

  • خالکوبی اصلی ضعیف انجام شده بود
  • خالکوبی یادآور دوران سختی در زندگی یک فرد است
  • تاتو محو شده یا قدیمی به نظر می‌رسد
  • آنها متوجه می‌شوند که خالکوبی توهین آمیز است
  • آنها می‌خواهند خالکوبی را در یک طرح جدید بگنجانند

دلایل تمایل به پوشش به اندازه افرادی که آنها را می‌خواهند متفاوت است. البته اثربخشی کاور آپ به خالکوبی اصلی و طرح کاور بستگی دارد. پوشاندن خالکوبی‌های قدیمی و محو شده در رنگ‌های روشن مانند آبی و سبز بسیار راحت تر از یک خالکوبی کاملا مشکی کاملاً جدید است. برخی از خالکوبی‌ها کاندیدهای خوبی برای چند جلسه پاک کردن خالکوبی با لیزر هستند تا قبل از پوشاندن تاتو را محو کنند.

یک تاتو کاور چگونه کار می‌کند؟

اگر تصمیم گرفته اید که خالکوبی پوشاننده راه حلی است، سوال بعدی شما احتمالاً این است که "کاور دقیقا چگونه کار می‌کند؟" علم پشت تاتو پوشاندن به لایه‌های پوست شما مربوط می‌شود. جوهر خالکوبی قدیمی شما در درم، لایه زیر لایه‌های بالایی پوست شما (اپیدرم) قرار می‌گیرد. رنگ جوهر جدید نیز در درم رسوب می‌کند، جایی که با جوهر قدیمی مخلوط می‌شود.

به دلیل این ترکیب، یک هنرمند خالکوبی باید رنگ‌های قدیمی و جدید را در هنگام انتخاب جوهر برای پوشش شما در نظر بگیرد. به عنوان مثال، خالکوبی روی یک خال کوبی آبی قدیمی با جوهر قرمز رنگ بنفش ایجاد می‌کند. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که جوهرهای تیره تر غالب خواهند بود. یک تاتو جوهر سیاه قدیمی که با رنگ صورتی تند پوشیده شده است، به احتمال زیاد در درجه اول سیاه باقی می‌ماند.

5 نکته در مورد نحوه انتخاب تاتو کاور

اکنون نوبت به بخش سرگرم‌کننده می‌رسد؛ در ادامه توصیه‌هایی برای نحوه انتخاب خال کوبی پوشش داده شده است.

1. طرح را نزدیک به جوهر قدیمی نگه دارید

خالکوبی‌های پوشاننده زمانی موفق تر هستند که طراحی آنها شبیه جوهر قدیمی باشد. به عنوان مثال، اگر یک گره سلتیک بزرگ روی پای خود دارید، گرفتن یک طرح پوشش که همچنین سلتیک است بسیار ساده تر از تلاش برای انجام یک قطعه جدید به سبک رئالیستی است.

2. ساخت بر اساس طرح فعلی را در نظر بگیرید

ممکن است بتوانید با سرعت بیشتری بر روی طرح فعلی خود بسازید. این انتخاب می‌تواند شامل اضافه کردن جزئیات، عمیق تر کردن رنگ‌ها و بزرگ کردن خال کوبی اصلی باشد. اگر یک خالکوبی تک پر دارید، طرح را در یک قطعه پوشش زیبای طاووس قرار دهید.

3. برای سایز بزرگتر آماده باشید

تاتوی پوشاننده شما باید حداقل به اندازه خالکوبی اصلی باشد. احتمالاً باید بزرگتر باشد. اندازه مهم است که هنگام تعیین طرح جدید خود در نظر بگیرید و هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا پوشش یا حذف خالکوبی با لیزر ممکن است برای شما مناسب باشد.

4. پوشاندن خالکوبی ممکن است به معنای نگهداری بیشتر باشد

ممکن است تا سه جلسه طول بکشد تا اطمینان حاصل شود که جوهر خالکوبی پوششی شما به طور کامل در طرح اصلی اشباع شده است. خالکوبی‌های پوشاننده نیز می‌توانند بیشتر از خالکوبی‌های اصلی مستعد محو شدن باشند. انجام مراقبت مناسب از خالکوبی، از جمله مرطوب کردن و محافظت در برابر آفتاب، ضروری است.

5. تحقیقات

بسیار مهم است که با فردی با تجربه در زمینه پوشاندن خالکوبی کار کنید، به ویژه زمانی که کار پوشش خود را شروع خواهیدکرد. این هنرمندان می‌دانند که چگونه با شما کار کنند تا اطمینان حاصل کنند که طرحی را انتخاب می‌کنید که به طور موثر خالکوبی قدیمی شما را می‌پوشاند. آنها می‌توانند پیشنهاداتی در مورد سبک و رنگ ارائه دهند تا اطمینان حاصل شود که خال کوبی قدیمی کاملاً پوشانده شده است.

هنگامی که به دنبال هنرمندان خالکوبی برای کار با آنها هستید، از درخواست نمونه‌های پوشاننده از نمونه کارهای آنها نترسید تا بتوانید کارهایی که انجام داده‌اند را مشاهده کنید. همچنین، به سوالاتی که از قبل می‌پرسید فکر کنید تا مطمئن شوید که مناسب هستند.

این سوالات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • فلسفه شما در مورد پوشاندن خالکوبی‌های قدیمی چیست؟
  • چند تا کاور انجام دادی؟
  • هنگام بهبودی از خالکوبی کاور چه چیزی را باید در نظر داشته باشم؟
  • آیا عکس قبل و بعد از پوشش‌هایی که انجام داده‌اید دارید؟

واقع بین باشید

در حالی که داشتن یک خال کوبی هدف عالی است، مطمئن شوید که اکنون واقع بین هستید، تا در آینده ناامید نشوید. شما نمی توانید یک پرتره تاریک با جزئیات فوق العاده را با آسمان آبی بدون ابر بپوشانید مگر اینکه جلسات زیادی برای پاک کردن خالکوبی داشته باشید. این واقعیت دلیل دیگری است که در مراحل اولیه کار با متخصصان ضروری است، بنابراین می‌توانید نتیجه دلخواه خود را به آنها اطلاع دهید و آنها می‌توانند مؤثرترین راه را برای رسیدن به آن به شما بگویند.

چاپ  ایمیل