چگونه برای یک تاتو فول هند (اسلیو) برنامه ریزی کنیم؟

چگونه برای یک تاتو فول هند (اسلیو) برنامه ریزی کنیم؟

آیا در حال برنامه ریزی پروژه بزرگ بعدی خالکوبی خود هستید؟ تاتوی آستین شوخی نیست و یک تعهد بزرگ است. نیاز به برنامه ریزی، هزینه و زمان زیادی دارد. اما آیا می دانید چگونه یک تاتو فول هند را برنامه ریزی کنید؟ برنامه ریزی یک خال کوبی بزرگ نیاز به تفکر هوشمندانه ای دارد.  این یک پروژه کامل است و شما باید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید به نظر برسد.

تصمیم بگیرید: آستین کامل یا نیم آستین؟

اولین قدم برای برنامه ریزی آستین خالکوبی این است که بفهمید که آیا می خواهید یک آستین کامل (از مچ تا شانه شما باشد) یا یک نیم آستین که از مچ تا آرنج یا آرنج به سمت شانه باشد. برنامه ریزی یک خالکوبی با آستین نیم‌آستین اغلب پیچیده‌تر از تاتوی کامل است، زیرا شما فضای محدودتری دارید و مهم‌تر است که همه چیز منسجم به نظر برسد. بعداً در مورد انسجام صحبت خواهیم کرد.

نیم آستین ها مقرون به صرفه تر خواهند بود و زمان کمتری نسبت به آستین های کامل می گیرند. آستین های کامل جلوه بصری تلخ تری دارند (که بعضی ها می خواهند). وقتی می‌خواهید تصمیم بگیرید هنرمندان از همکاری با شما خوشحال خواهند شد و می‌توانند بر اساس خالکوبی‌های قبلی‌تان و اینکه چه چیزی با بدن شما بهترین زیبایی را دارد، پیشنهاداتی را ارائه کنند.

التقاطی، منسجم یا ترکیبی؟ شما انتخاب کنید

تاتوهای فول هند در دو نوع اصلی وجود دارند: التقاطی و منسجم.

آستین های التقاطی یک ایده اساسی در ذهن دارند و در طول زمان با هم ترکیب می شوند. این آستین‌ها به برنامه‌ریزی کمتری نیاز دارند، اما به اندازه همتایان منسجم خود به جزئیات توجه خواهندداشت.

آستین های انتخابی همچنان می توانند انسجام داشته باشند. ممکن است در طول فرآیند با یک هنرمند کار کنید یا یک رنگ، سبک یا تم را به عنوان خط اصلی انتخاب نمایید.

سایر افراد برای آستین های خود لباس مشکی یا بازوی پر از گل انتخاب می کنند. در حالی که این چیزها به روش سنتی همه بخشی از یک قطعه نیستند، اما هنوز یک کل را تشکیل می دهند.

آستین های منسجم بر اساس یک پروژه هستند. شما با چیزی در ذهن وارد می‌شوید و هنرمند خالکوبی تکه‌ای پیدا می‌کند که تمام (یا نیمه) بازوی شما را می‌پوشاند. در حالی که این کار نیاز به برنامه ریزی بیشتری در مراحل طراحی دارد، اما شما وظیفه پر کردن فضاهای کوچک باقی مانده از یک آستین التقاطی را ندارید.

یک سبک و هنرمند را انتخاب کنید

انواع سبک های خالکوبی برای انتخاب وجود دارد. از آنجایی که آستین خالکوبی تعهد بزرگی است، مهم است که سبکی را انتخاب کنید که دوست دارید.

سنتی آمریکایی و سنتی ژاپنی دو سبک محبوب برای آستین های شما خواهندبود؛ زیرا شامل خطوط پررنگ و سایه هستند بنابراین می دانید که آستین طول عمر بالایی خواهد داشت. برخی افراد آستین‌های پر از خالکوبی‌های قبیله‌ای یا طرح‌های هندسی مقدس را دوست دارند.

اگر یک قطعه کاملا منسجم انجام می دهید، یک سبک برای کل بازو خواهید داشت. شما می خواهید هنرمندی را انتخاب کنید که با آن سبک مهارت داشته باشد، نه فقط هنرمند محلی مورد علاقه شما که سبک های دیگری از کار مورد پسند شما را انجام داده است .

با دقت برنامه ریزی کنید

برخی از هنرمندان به شما این امکان را می دهند که یک آستین را برای یک روز برنامه ریزی کنید. اگر این اولین خالکوبی شماست، این گزینه را انتخاب نکنید. حتی اگر یک کهنه کار خالکوبی باشید، ممکن است برای شما خیلی زیاد باشد.

بسته به تحمل درد شما در چند ساعت افزایش می یابد.

با هنرمند خود در مورد نحوه برنامه ریزی پروژه های بزرگ مانند تاتو فول هند صحبت کنید و مطمئن شوید که در مورد هزینه به درستی صحبت می کنید. از آنجایی که اکثر هنرمندان ساعتی هزینه می‌کنند، ممکن است  مبلغ بیشتری را بخواهند.

هنرمند بزرگی را پیدا کنید که می تواند به شما کمک کند ایده های آستین خالکوبی خود را زنده کنید. ما می دانیم که برنامه ریزی یک خال کوبی بزرگ سخت است و می خواهیم مطمئن شویم که چیزی را که دوست دارید دریافت می کنید.

برای تعیین وقت مشاوره و شروع کار، همین امروز با ما تماس بگیرید.

چاپ  ایمیل