تاتوی بازو

تاتوی بازو

تاتوی بازو یک خالکوبی بزرگ یا مجموعه‌ای از خالکوبی‌های کوچک‌تر است که دور بازوی شخص می‌پیچد. اگرچه محبوبیت تاتوهای ساق پا در حال افزایش است، اما تاتو در اصلی به طور سنتی در بازوها قرار می‌گیرد. بسیاری از مواقع آستین یک تم منسجم دارد، چه از نظر سبک و چه رنگ، اما گاهی اوقات فقط مجموعه‌ای از خالکوبی‌های مختلف است.

انواع تاتوی بازو

بازوها و پاها یک بوم سه بعدی و جالب هستند که آستین‌ها از آن نهایت استفاده را می‌برند. در نهایت، شما می‌توانید از آستین کامل، نیم آستین و آستین تاتو سه چهارم انتخاب کنید.

آستین کامل

این گسترده ترین تاتوی بازو است که می‌توانید انجام دهید. از بالای بازو و شانه به سمت پایین تا مچ امتداد دارد. گاهی اوقات روی دست و انگشتان رد می‌شود. این تاتوی آستین لزوماً نیازی به یک خالکوبی ندارد. در عوض، می‌تواند چندین قطعه باشد که به سمت پایین بازو جریان می‌یابد.

به طور معمول، مردم دوست دارند تاتوهایی را به همان سبک روی یک آستین کامل انجام دهند، بنابراین محصول نهایی منسجم تر به نظر می‌رسد.

نیم آستین

آستین‌های خالکوبی نیمه بازو معمولا از بالای بازو و شانه تا آرنج کشیده می‌شوند. بالای بازو بیشترین سطح را دارد، بنابراین اجازه می‌دهد تا خالکوبی‌های بزرگتر و دقیق تر را انجام دهید. دیدن یک پرتره خالکوبی در اینجا یا یک الگوی پیچیده معمول است.

گاهی اوقات افراد انتخاب می‌کنند که قسمت آستین نیمه بازو به داخل ساعد کشیده شود، بنابراین طرح کلی خالکوبی ظریف تر است. آستینی که از آرنج به پایین تا مچ امتداد دارد نیز نیمه بازو محسوب می‌شود.

بازوی سه ربع

نوع دیگری از آستین تاتو که کمتر رایج است بازوی سه چهارم است. از بالای بازو و شانه، سه چهارم مسیر به پایین می‌رود و تقریباً تا نیمه‌ی ساعد به پایین ختم می‌شود. این نوع برای خالکوبی‌های انتزاعی بیشتر رایج است که اگر بخواهید آن را به یک آستین کامل بازو تبدیل کنید به راحتی می‌توان به آن اضافه کرد.

فرآیند تاتوی بازو

هنگام گرفتن آستین، باید منتظر جلسات طولانی باشید. فراموش نکنید که آب و/یا مقداری تنقلات همراه داشته باشید، زیرا بدن شما را در بهترین شرایط در طول فرآیند نگه می‌دارد.

بسیاری از مردم هدست، تلفن یا سایر دستگاه‌های خود را به همراه دارند تا در هنگام گرفتن قطعه سرگرم شوند.

حصول اطمینان از یک فرآیند مراقبت پس از آن، تفاوت بین یک آستین خوب و یک آستین با ظاهر شگفت انگیز را ایجاد می‌کند. علاوه بر آن، پوست شما سالم تر خواهد بود و از هر گونه عارضه ای جلوگیری می‌کند.

3 نکته ای که باید قبل از گرفتن تاتوی بازو بدانید

1- صبور باشید.

آستین‌های تاتو چندین جلسه و طولانی طول می‌کشد. اما اشکالی ندارد، ما مطمئن خواهیم شد که از این روند لذت می‌برید و اوقات خوبی را سپری می‌کنید.

2- ارتباط خوب با هنرمند تاتو ضروری است.

ارتباط با هنرمند شما به طور کلی مهم است، و خصوصا در هنگام صحبت در مورد آستین‌ها باید دقت بیشتری به خرج دهید. در واقع اشکالی ندارد که بپرسید، ایده بیاورید، هر گونه نگرانی را مطرح کنید.

هنرمندان خالکوبی ما بسیار باتجربه هستند و خوشحالند که در هر مرحله به شما کمک کنند تا بتوانید آن خالکوبی را که همیشه آرزویش را داشتید انجام دهید.

3- مطمئن شوید که به خوبی استراحت کرده اید

خواب خوب شبانه یک روز قبل از یک جلسه طولانی توصیه می‌شود. این موضوع به شما و پوست شما کمک می‌کند تا در شرایط مطلوب جلسه را پشت سر بگذارید.

ایده پردازی تاتوی بازو

در حالت ایده آل، شما با ایده‌ای که می‌خواهید خالکوبی کنید به مغازه می‌آیید، بنابراین می‌توانید آن را با هنرمند خالکوبی خود در میان بگذارید و طرح رویایی خود را بسازید. اگر می‌خواهید یک تاتوی بازو بگیرید اما هیچ ایده ای ندارید، اشکالی ندارد، ما شما را تحت پوشش قرار دادیم.

برنامه ریزی جلسات

هنگامی که دقیقاً می‌دانید کدام قطعه را دریافت خواهید کرد، بسیار توصیه می‌شود که جلسات را با هنرمند خالکوبی خود برنامه ریزی کنید. تعداد جلسات به تاتوکار شما (برخی سریعتر از دیگران)، سبک و اندازه خالکوبی بستگی دارد.

مهم است که بدانید برخی از قطعات قبل از اینکه هنرمند بتواند روی آن کار کند باید بهبود یابند. با در نظر گرفتن این اطلاعات، می‌توانید جلسات را برنامه ریزی کنید و برای شروع پروژه آماده شوید.

 

چاپ  ایمیل