تاتو روی سینه

تاتو روی سینه

در سال‌های اخیر متوجه روند رشد تاتو سینه شده‌ایم. تاتو سینه برای اطمینان از هماهنگی آن با بدن هر فرد، باید کاملاً با انحنای سینه‌ها مطابقت داشته باشد. خالکوبی زیر سینه اغلب با ظرافت، با خطوط ریز تقویت خواهدشد تا بر ظرافت قفسه سینه تأکید شود و در هر شرایطی خوانا باقی بماند. این نوع خالکوبی زنانگی و جنبه سکسی فرضی را برجسته می کند.

تاتوی سینه خود را کجا قرار دهیم؟

از آنجایی که سینه ناحیه کوچکی برای خالکوبی است، طرح های کوچک و کشیده مانند گل رز یا فلش را ترجیح دهید که یک تاتوکار حرفه ای این کار را به خوبی انجام دهد. در نهایت، جسورترین افراد می توانند خالکوبی روی قفسه سینه را امتحان کنند که به ناچار برای همه قابل مشاهده است. در این حالت، دو طرح یکسان در بالای هر سینه برای ایجاد تقارن تاتو می‌شود.

آیا خالکوبی بین سینه ها درد دارد؟

مهم نیست که تاتو دقیقا در کجای سینه قرار می گیرد، خالکوبی سینه به این دلیل که این ناحیه از بدن نازک و شکننده است، همیشه دردناک خواهدبود.

خالکوبی بعد از سرطان سینه

گاهی اوقات، خالکوبی روی سینه ابزاری هنری برای پنهان کردن جای زخم یا بازگرداندن کنترل بدن زنانه شما پس از بیماری است. پس از سرطان سینه، ماستکتومی یا بازسازی سینه، خالکوبی در واقع شکل انتقام از زندگی به خود می گیرد. بنابراین برخی از زنان انتخاب می کنند تا نوک پستان خود را با استفاده از خالکوبی بازسازی سه بعدی خالکوبی کنند. سپس متخصص خالکوبی یک آرئول و یک نوک پستان را در بزرگترین نقطه سینه ایجاد می‌کند. برای استتار جای زخم، سایر زنان به خالکوبی هنری تکیه می کنند که باید با دقت انجام شود تا به بافت های عمل شده آسیب نرسد. طرح های گل اغلب برای این نوع خالکوبی محبوب هستند.

در نهایت، کسانی که می خواهند یک خال کوبی جسورانه داشته باشند، می توانند یک طرح با ابهت را انتخاب کنند.

تاتو روی سینه به چه معناست؟

در واقع، خالکوبی سینه ها به این معنی است که می خواهید آنها را برجسته کنید و این سبک از تاتو مترادف با زنانگی است. اما سوال اینجاست که خالکوبی را زیر سینه یا بالا یا بین سینه انجام دهیم؟ با دقت فکر کن ! زیرا علاوه بر آنچه که قفسه سینه نشان می دهد، محل دقیق و نهایی خالکوبی شما نیز می تواند معنی خاصی داشته باشد. خالکوبی روی قلب، به عنوان مثال، می تواند دلالت بر عشق، خانواده، دوستی داشته باشد. خالکوبی روی یکی از دو سینه، روی یک اسکار، می تواند نشان دهنده عبور از سرطان سینه باشد.

چگونه سبک تاتو روی سینه خود را انتخاب کنیم؟

آیا ترجیح می دهید جمله ای را انتخاب کنید یا یک طرح هنری را تاتو کنید؟ مشکی یا رنگی؟ همه چیز بستگی به تأثیری دارد که می خواهید به دست آورید! مهمتر از همه، از این واقعیت غافل نشوید که سینه شما است... بنابراین به نتیجه ای که می خواهید به دست آورید فکر کنید: برای یک خالکوبی محتاطانه، مثلاً به یک نقاشی کوچک یا جمله کوتاه زیر سینه بپردازید. برعکس، اگر خالکوبی چشم نوازتر را ترجیح می دهید، جرأت کنید و یک تاتوی رنگی بزرگ انتخاب نمایید!

یک گل نیلوفر، یک گل رز یا چند گل کوچک؟ خالکوبی ماندالای رنگی یا عبارتی با جوهر سیاه؟ انتخاب سخت است! بار دیگر، از سلیقه، سبک، روابط، شخصیت و همچنین تجربه شخصی خود برای تصمیم گیری الهام بگیرید. اگر هنوز نتوانستید آن را پیدا کنید، از اینستاگرام و پینترست هم می توانید کمک بگیرید.

چاپ  ایمیل