همه چیز درباره تاتوی ران

تاتوی ران

چه چیزی تاتو ران را با تاتوهای دیگر متفاوت می‌کند؟ ران‌ها در مقایسه با سایر اعضای بدن در مورد خالکوبی چقدر حساس هستند؟ در مورد مراقبت از خالکوبی ران چه چیزهایی باید بدانید؟ تاتو روی ران چیز عجیبی نیست، اما باید در نظر داشته باشید که نواحی مختلف ران شما چقدر حساس هستند و بهترین روش برای آماده شدن و مراقبت از اثر هنری جدیدتان چیست. حساسیت و تحمل درد هر کس در مواجهه با خالکوبی متفاوت است. اگر می‌خواهید در مورد ران‌هایتان قضاوت کنید، توصیه می‌کنیم چیزی مانند پر، چنگال، درپوش خودکار یا چیزی را بردارید و به آرامی آن را دور ران خود بکشید.

انجام خالکوبی در قسمت داخلی ران درد ملایمی را به همراه خواهدداشت. زیرا نرم‌تر و ظریف‌تر از بقیه قسمت‌های ران شماست، بنابراین سوزن‌های خالکوبی تیز را در آنجا بیشتر احساس خواهید کرد. استفاده از بی حس کننده موضعی برای خالکوبی داخلی ران به دلیل حساسیت این ناحیه توصیه می‌شود.

تاتو پشت ران

پشت ران از نظر حساسیت شبیه به قسمت داخلی ران است، اما به دلیل حالت نشستن، حساسیت کمتری دارد. شما ممکن است با خالکوبی ساق پا در وسط ران و پشت خود حساسیت چندانی از خود نشان ندهید، اما قسمت‌های پایین و بالایی به همان اندازه حساس یا حتی حساس تر از قسمت داخلی ران خواهند بود.

استفاده از یک بی حس کننده موضعی قبل از جلسه خالکوبی برای طرح‌های خالکوبی پشت ران بسیار توصیه می‌شود.

تاتو جلوی ران

ما قسمت جلوی ران را کمتر از ناحیه داخلی و پشت ران حساس تر، اما به همان اندازه یا حساس تر از ناحیه خارجی ران در نظر می‌گیریم. قسمت جلوی ران روی همان شاخه عصبی ران خارجی قرار دارد اما به اندازه قسمت خارجی ران اصطکاک نمی بیند.

تاتو قسمت بیرونی ران

قسمت بیرونی ران معمولاً کمترین حساسیت را دارد؛ زیرا با بیشترین اصطکاک مواجه است. تاتوی این ناحیه بسیار توسط مواردی چون مالیده شدن توسط لباس، ضربه خوردن در هنگام برخورد با میزها، لغزش در کف خانه یا هر کار دیگری که انجام می‌دهید، تهدید می‌شود.

خالکوبی قسمت بیرونی ران کمترین درد را خواهدداشت، اما ناحیه‌ای حساس‌تر از بازوهای شماست و اگر نزدیک زانو یا لگن خود خالکوبی می‌کنید، ممکن است لازم باشد قبل از جلسه خالکوبی از یک بی‌حس کننده موضعی یا اسپری بی‌حس کننده در طول آن استفاده کنید.

ایده‌های تاتو ران

استدلال شما هر چه که باشد، بهترین خالکوبی روی ران یک خالکوبی منحصر به فرد خواهد بود که هر بار که به آن نگاه می‌کنید احساس خوشحالی و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. فقط فراموش نکنید که ران می‌تواند ناحیه حساسی باشد، پس آماده درد زیاد باشید!

مراقبت‌های بعد از تاتو ران

برای مراقبت از تاتو ران خود از لباس کتانی گشاد و منعطف استفاده کنید و بسته به اینکه خالکوبی روی پای شما چقدر پایین است، ممکن است پوشیدن شلوارک کوتاه در صورتی که بیرون گرم است، ایده خوبی باشد. اگر خالکوبی شما در منطقه ای قرار دارد که تماس با لباس اجتناب ناپذیر است، کتانی بسیار گشاد را انتخاب کنید.

تا زمانی که خالکوبی شما در حال بهبود است، از پوشیدن لباس‌های تنگ دوری کنید، زیرا باید از اصطکاک که می‌تواند روند بهبود خالکوبی شما را مختل کند جلوگیری نمایید. اگر نیاز به پوشیدن چیزی دارید که قرار است روی زخم تازه شما مالش یابد، آن را با یک باند تنفسی و استریل محافظت کنید.

اگر خالکوبی ران را در تابستان انجام دهید، بهبودی آسان‌تر است. زیرا نگران اصطکاک زخم و نحوه محافظت از خالکوبی خود در برابر آن اصطکاک نخواهید بود.فراموش نکنید که عرق بزرگترین مشکل شما بعد از تاتو است.

سخن پایانی

انجام خالکوبی ران می‌تواند یک تجربه دردناک باشد. بسته به اینکه در چه ناحیه ای از ران تاتو می‌کنید، برای سطح حساسیتی که ممکن است تجربه کنید، آماده باشید. همچنین باید در نظر بگیرید که چگونه از خالکوبی ران خود در هنگام بهبودی مراقبت می‌کنید. بسته به زمان سال و محل قرارگیری خالکوبی، باید مطمئن شوید که لباس‌های گشاد در کمد خود دارید.

چاپ  ایمیل