معنی تاتوی جمجمه | بررسی تمام معانی آن

  • مقالات
  • بازدید: 1839

معنی تاتوی جمجمه

تاتوی جمجمه در بین مردان و زنان بسیار رایج است. خالکوبی جمجمه و اسکلت از زمان دزدان دریایی باستان همیشه خالکوبی مورد علاقه بسیاری از مردم بوده و ترکیب جمجمه و استخوان‌های متقاطع یکی از محبوب ترین نمادها است که می‌تواند به معنای مرگ و خطر باشد. در زیر جزئیات بیشتری در مورد معنای خالکوبی جمجمه، یکی از 10 خالکوبی محبوب، به شما می‌دهیم و گزینه‌هایی را برای طرح‌ها و خالکوبی‌ها به شما نشان خواهیم داد.

معنی تاتوی جمجمه چیست؟

معنای خالکوبی جمجمه اغلب به اشتباه درک می‌شود، به خصوص در یک جامعه محافظه کار! بسیاری از مردم بلافاصله خالکوبی جمجمه را با مرگ و افکار منفی مرتبط می‌دانند. اما این کاملا درست نیست، زیرا خالکوبی جمجمه در واقع معانی بسیار متفاوتی دارد.

به طور سنتی، خالکوبی جمجمه نماد مرگ است - اما در ابعاد دیگر به این معنی خواهدبود که هیچ کس نمی‌تواند از مرگ فرار کند. این یک جنبه اجتناب ناپذیر از زندگی است که قطعاً همه در آینده با آن روبرو خواهند شد. خالکوبی جمجمه نشان دهنده پذیرش این واقعیت است.

باور کنید یا نه، خالکوبی جمجمه حتی نمادی از زندگی محسوب می‌شود. در مکزیک، جمجمه‌ها و اسکلت‌ها بخش مهمی برای یادآوری مردگان هستند. برخلاف خالکوبی‌های معمولی که نماد مرگ هستند، این خالکوبی‌ها بسیار رنگارنگ بوده و طرح خالکوبی جمجمه با بسیاری از نمادهای پر جنب و جوش مانند گل، الماس و قلب تزئین شده است.

معنی خالکوبی جمجمه و رز

خالکوبی جمجمه و رز نشان دهنده زندگی و مرگ یا زیبایی و زوال است. همچنین می‌تواند نشان دهنده دوگانگی باشد. اما آنها باید با الگوهای دیگری که نشان دهنده زندگی هستند، مانند بال یا گل فرشته، تعامل داشته باشند. بسیاری از مردان خالکوبی گل رز را انتخاب می‌کنند. این نوع خالکوبی یکی دیگر از روش‌های پذیرفته شده برای پذیرش هم خوب و هم بد در زندگی است. یک راه عالی برای جلب توجه به این تضاد، زنده کردن جمجمه‌ها و گل‌های رز سیاه و خاکستری خواهدبود، زیرا تضاد بین این دو خالکوبی کاملا مناسب به نظر می‌رسد.

خالکوبی جمجمه نیز به معنای شورش است. دزدان دریایی در دوران اوج خود از نمادهای جمجمه بر روی پرچم دزدان دریایی استفاده می‌کردند. اما در انتخاب این طرح دقت کنید، زیرا با خطر و سمیت همراه است. نماد جمجمه معمولاً روی اشیاء یا مکان‌هایی که مرگ قریب‌الوقوع را نشان می‌دهند، مانند ظروف شیمیایی یا نرده‌های الکتریکی استفاده می‌شود.

معنی تاتو جمجمه و ساعت

همه خالکوبی‌های جمجمه معمولاً دارای طرحی سیاه و خاکستری هستند. اما می‌توانید چشم‌های رنگی را انتخاب کنید تا خالکوبی‌تان شوم و ترسناک به نظر برسد. بسیاری از مردم همچنین خالکوبی جمجمه را با خالکوبی ساعت ترکیب می‌کنند، به این معنی که ساعت مادام‌العمر خواهد ماند و همیشه نتیجه یکسانی خواهد داشت. جمجمه با ساعت نشان دهنده گذرا بودن زندگی است.

استفاده از جمجمه برای کسانی که برای اولین بار می‌خواهند خالکوبی کنند، اغلب باعث ایجاد یک تصویر منفی می‌شود. ویرانی، مرگ، و.... با این حال، چنین نمادی لزوماً معنای تاریکی ندارد.

یک خالکوبی ساده جمجمه نیز می‌تواند نشان دهنده یک واکنش باشد. بنابراین سرخپوستان تصویر جمجمه را تنها به عنوان محافظت در برابر مرگ می‌دانند.

معنی تاتو جمجمه و خنجر

این خال کوبی ممکن است ساده نباشد: جمجمه سوراخ شده توسط خنجر سوگند انتقام از پلیس است.

معنی خالکوبی جمجمه و مار

جمجمه و مار به ترتیب به معنی جاودانگی و دانش هستند. بسیاری از نوجوانان شجاعت و اراده را در تصویر جمجمه قرار می‌دهند، آنها نمی‌خواهند در زندگی تغییر کنند و از آن می‌ترسند. احتمالاً تاتوهای اسکلت و خالکوبی مار را دیده اید، جایی که مار دور جمجمه یا از طریق چشم به دور آن پیچیده می‌شود. چنین نقاشی ماهیت زودگذر زندگی انسان را به یاد می‌آورد. با این حال، در فرهنگ ژاپنی اعتقاد بر این بود که جمجمه با مار نشانه خوش شانسی و دراوردن پول به روش آسان است.

خالکوبی جمجمه سوراخ شده

خالکوبی جمجمه می‌تواند نماد غلبه بر موقعیت‌های دشوار، قدرت و محافظت از مشکلات باشد. در بین دوچرخه سواران و طرفداران موسیقی راک، خالکوبی جمجمه نوعی طلسم است. مردان اغلب تاتوی جمجعه سوراخ شده را انجام می‌دهند تا نشانه این باشد که از مشکلات زندگی نمی‌ترسند و آماده رویارویی با آنها هستند.

خالکوبی جمجمه روی دست

معنای دیگر خالکوبی جمجمه ماهیت مذهبی آن است. در مسیحیت، جمجمه در پای مسیح در هنگام مصلوب شدن یافت می‌شود. بر اساس افسانه‌ها، خون مسیح که بر روی پیرمرد مصلوب شد، خاکستر آدم را شست و بدین ترتیب گناهان بشریت را از بین برد. در بودیسم، طلسم و جادو از جمجمه ساخته می‌شود که نمادی از تقدس زندگی است.

چاپ  ایمیل