معنی تاتو رتیل | بررسی تمام معانی آن

معنی تاتو رتیل

رتیل همیشه یک تصویر دلهره آور است و به دلیل قابلیت‌های سمی و همچنین پاها و چشم‌های متعددش، به عامل فوبیای شدید برای بسیاری از مردم در سراسر جهان است. رتیل‌ها نمادی متمایز از بیابان و جنگل هستند و هم برای انسان‌ها و هم برای حیوانات طعمه شده‌اند. آنها نمادی از موجودات ترسناک، خطرناک و منزجر کننده جهان شده و اغلب برای تأکید بر تاریکی‌های پنهان و ناخوشایند استفاده می‌شوند.

بر خلاف برچسب مرگبار آنها، دیگران رتیل را موجودی زیبا و خالق تارهای زیبا و با طراحی پیچیده می‌بینند. صرف نظر از این، رتیل به دلیل سم بالقوه سمی اش، تبدیل به تصویری ترسناک از مرگ و خطر برای بسیاری از فرهنگ‌ها در سراسر جهان است.

حقایق رتیل

بیشتر شما رتیل را دیده اید و اگر دقت کنید متوجه می‌شوید که دو قسمت در بدنشان وجود دارد که شامل سفالوتوراکس و شکم می‌شود. از رتیل‌های کوچک جهنده گرفته تا رتیل‌های بزرگ، همگی دارای این ویژگی مشترک هستند. سفالوتوراکس جایی است که پاها، چشم‌ها، کف دست‌ها، نیش‌ها و پاها را پیدا می‌کنید. اتصال در "کمر" شکمی است که اسپینرها را نگه می‌دارد. این قسمت مسئول چرخش تارها است.

یکی دیگر از واقعیت‌های جذاب (و وحشتناک) در مورد رتیل‌ها این است که به استثنای یک خانواده رتیل، همه آنها سمی هستند. زهر در دفاع و بیشتر برای تسلیم کردن طعمه استفاده می‌شود. غدد سم آنها درست در کنار دندان نیش قرار دارند. دندان‌های نیش ابزاری هستند که رتیل برای تزریق سم به قربانی خود استفاده می‌کند. بیشتر سم برای فلج کردن طعمه آنها استفاده می‌شود. خانواده رتیل‌هایی که سم ندارند Uloboridee نام دارند.

هنگامی که آنها طعمه خود را می‌گیرند، قبل از اینکه بتوانند آن را بخورند، باید روندی طی شود. از آنجایی که رتیل‌ها نمی‌توانند غذاهای جامد را هضم کنند، باید غذای خود را به شکل مایع تبدیل کنند. رتیل این کار را با تراوش آنزیم‌های گوارشی به طعمه خود انجام می‌دهد. هنگامی که این آنزیم طعمه را به شکل مایع تجزیه می‌کند، رتیل می‌تواند آن را مصرف کند.

یک واقعیت جالب دیگر این است که همه رتیل‌ها می‌توانند ابریشم تولید کنند اما همه آنها تار نمی‌بافند. آنها از تار خود برای کمک به پناه گرفتن، شکار طعمه و محافظت از فرزندان استفاده می‌کنند. با این حال، بسیاری از رتیل‌ها در مناطقی زندگی می‌کنند که نیازی به چرخش تار ندارند.

معنی تاتو رتیل

رتیل در بسیاری از اساطیر مذهبی و غیرمذهبی در سرتاسر جهان در همه جا حضور دارد. در اساطیر یونانی، آراخنه موجودی اساطیری نیمه زن و نیمه رتیل است. او توسط آتنا به این هیولا تبدیل شد تا غرور او را مجازات کند.

هم در غرب آفریقا و هم در دریای کارائیب، رتیل ارتباط نزدیکی با آنانسی دارد، شخصیتی حیله‌گر که هم عاقل و هم دلسوز است و هم به‌عنوان یک مرد و هم به‌عنوان رتیل ظاهر می‌شود، یعنی گاهی یکی و گاهی ترکیبی از هر دو! در اساطیر بومیان آمریکای هوپی و ناواهو، به یک رتیل، اغلب مادربزرگ رتیل، گفته می‌شود که تار پیچیده ای را بافته و با اتصال تارهای زیادی به یکدیگر، جهان را خلق کرده است.

برعکس، خالکوبی رتیل در غرب برای اثبات اینکه فرد در زندان بوده، تبدیل شده است. محکومان گاهی اوقات خالکوبی رتیل را روی خود انجام می‌دهند، زیرا نشان دهنده این است که آنها در یک شبکه، سیستم زندان گیر افتاده‌اند. این تصاویر اغلب به صورت یک شبح، کاملاً مشکی در قسمت‌های مختلف بدن از جمله صورت ظاهر می‌شوند. خالکوبی‌های مجرمانه، همانطور که شناخته می‌شوند، اغلب بر روی صورت، زیر چشم ظاهر می‌شوند، که نمادی از وقف یا وابستگی به فعالیت‌های مجرمانه و اعمال مجرمانه گذشته است.

بسیاری از مردم برای ایجاد حس شوم، تصویر رتیل را روی خود خالکوبی می‌کنند. علاوه بر این، رتیل به طور خودکار نشانه ای از احتیاط، غیرقابل پیش بینی بودن و وحشی غیرقابل کنترل را منتقل می‌کند.

انواع تاتو رتیل

سبک‌ها و انواع مختلفی از خال کوبی رتیل وجود دارد که ممکن است جالب به نظر برسد یا معانی کمی متفاوت از سایرین داشته باشد. نکته کلیدی این است که مطمئن شوید که معنی آن را می‌دانید. شما نمی‌خواهید بعداً از این خالکوبی پشیمان شوید، بنابراین مطمئن شوید که برای آن آماده هستید. علاوه بر این، باید هنرمندی را پیدا کنید که بتواند ایده شما را به روشی که می‌خواهید تکمیل کند. با هنرمند احتمالی بنشینید و مطمئن شوید که با او راحت هستید. اگر برای یافتن و هنرمند به کمک نیاز دارید، به ما اطلاع دهید زیرا ما می‌توانیم به شما کمک کنیم.

چاپ  ایمیل