معنی تاتوی نوت موسیقی

معنی تاتوی نوت موسیقی

معنی تاتوی نوت موسیقی

با توجه به این واقعیت که تقریباً همه افراد روی کره زمین هر روز به موسیقی گوش می‌دهند، نباید چندان تعجب آور باشد که بسیاری از مردم به تاتوی نوت موسیقی علاقه مند هستند. برخلاف بسیاری از انواع دیگر خالکوبی‌ها، خالکوبی‌های موسیقی بسته به اینکه صاحب خالکوبی کیست و موسیقی برای آنها چه معنایی دارد، مفاهیم مختلفی دارند.

راه‌های مختلفی برای نمادسازی موسیقی وجود دارد، از جمله سازها و نت موسیقی. این تصاویر اغلب نشان دهنده ارادت یک نوازنده به موسیقی خود یا تعهد به تولید و خلق موسیقی به روشی دیگر است.

معانی تاتوی نوت موسیقی محبوب

نت نویسی یکی از محبوب ترین عبارات نمادین عاشقان موسیقی است. این تاتو شامل طرح‌های زیادی از جمله نت‌های هشتم، نت‌های چهارم، نیم یا تمام نت‌ها، کلیدهای باس یا تریبل، هر شکلی از نوارها یا اندازه‌هایی که معمولاً شامل نت‌ها یا حتی امضای زمان هستند.

معنای پشت این خالکوبی‌ها کاملاً به صاحب آن بستگی دارد؛ زیرا معمولاً یک لحظه کلیدی را نشان می‌دهد که موسیقی به روشی خاص به آنها برخورد می‌کند. البته، بسیاری از مردم یک نت موسیقی را به عنوان خالکوبی موسیقی خود انتخاب می‌کنند، زیرا می‌تواند تقریباً در هر نقطه ای از بدن قرار گیرد و همچنین می‌تواند نشان دهنده هر چیزی یا هنرمندی باشد که آنها در مورد موسیقی دوست دارند.

معیار یا دنباله‌ای از نت‌ها از یک آهنگ خاص، می‌تواند برای انتقال ارتباط با آنچه که آن آهنگ نشان می‌دهد یا یک نت یا کلید برای به تصویر کشیدن یک وقف کلی‌تر به موسیقی انتخاب شود. برای مثال، فردی که باس می‌نوازد، ممکن است یک کلید باس را خالکوبی کند، در حالی که شخصی که پیانو می‌نوازد، که شامل باس و تریبل است، ممکن است هر دو کلید را انتخاب کند. اگر یک ساز می‌نوازید و می‌خواهید از طریق خالکوبی نشان دهید که چقدر برای شما مهم است، پس کاندیدای عالی برای تاتوی نوت موسیقی هستید.

تاتوی گیتار

احتمالاً محبوب ترین خالکوبی در حوزه موسیقی گیتار است. حتی افرادی که گیتار نمی‌نوازند هم یکی از این خالکوبی‌ها را فقط به این دلیل انجام می‌دهند که عاشق موسیقی هستند. شما به راحتی می‌توانید یکی از این طرح‌ها را با تهیه گیتار آکوستیک یا الکتریک مورد علاقه خود یا ارائه یک طرح کاملا منحصر به فرد شخصی سازی کنید.

تاتوی میکروفن

خالکوبی میکروفون یکی دیگر از خالکوبی‌های محبوب موسیقی به شمار می‌آید؛ واضح ترین دلیل برای تاتوی میکروفون این است که خواننده هستید و خوانندگی یکی از مهمترین بخش‌های زندگی شماست. اگر می‌خواهید نشان دهید که صدای مهمی دارید و لایق شنیده شدن هستید، می‌توانید یک خالکوبی میکروفون را انجام دهید. طرح‌های میکروفون برای دوستداران موسیقی که می‌خواهند تاتوی ساعد خود را انجام دهند، انتخاب‌های مناسبی هستند، اگرچه می‌توان آن‌ها را نیز کوچک کرد تا روی مچ دست یا حتی انگشت قرار بگیرند.

تاتوی نوار کاست

یکی از خالکوبی‌های موسیقی که به نظر می‌رسد هر سال بر محبوبیت آن افزوده می‌شود، خالکوبی نوار کاست است. این یک گزینه فوق العاده برای افرادی خواهدبود که به تات‌های قدیمی علاقه دارند و همچنین کسانی که می‌خواهند نشان دهند که در دهه 80 یا 90 بزرگ شده اند. حتی می‌توانید با نوشتن یک آهنگ مورد علاقه روی نوار، معانی دیگری به نوار کاست اضافه کنید.

دیگر معانی تاتوی نوت موسیقی

طرفداران پیانو گزینه‌های طراحی زیادی برای انتخاب دارند؛ شما می‌توانید فقط چند کلید پیانو در خالکوبی خود داشته باشید، یا حتی می‌توانید یک پیانوی بزرگ با جزئیات کامل را در طرح خود انتخاب کنید. اکثر مردم نواختن موسیقی روی پیانو را یاد می‌گیرند، بنابراین اصلاً تعجب آور نیست که بسیاری از مردم به خالکوبی پیانو علاقه دارند.

یکی دیگر از خالکوبی‌های موسیقی جالب که در رتبه‌های بالاتری قرار دارد، خالکوبی دکمه پخش است. این مثلث ساده که می‌تواند معانی ساده یا عمیق داشته باشد. می‌توانید یکی از آن‌ها را تاتو کنید تا نشان دهد که عاشق موسیقی مدرن هستید.

یکی دیگر از تاتوهای محبوب ابزار، خالکوبی هنگ درام است. بدیهی است که اگر عاشق موسیقی هستید و درامر هستید، این یک ایده عالی برای خالکوبی موسیقی برای شماست.

چاپ  ایمیل