همه چیز درباره تاتوی شکم

همه چیز درباره تاتو شکم

همه چیز درباره تاتو شکم

آیا به انجام تاتو شکم فکر می‌کنید اما قبل از انجام این کار به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ آیا خالکوبی روی شکم ایده خوبی است؟ تاتو روی معده شگفت انگیز به نظر می‌رسد. آنها می‌توانند جای زخم یا ترک‌های پوستی را پنهان کرده و شکل بدن را صاف کنند. با این حال، ممکن است با افزایش سن و بارداری تاتوها به همراه پوست کشیده شوند و جوهر به مرور زمان یا در صورت افزایش وزن، زیر پوست تیره شود. در این وبلاگ، نگاهی خواهیم داشت به هر آنچه که باید در مورد خالکوبی شکم بدانید.

آیا تاتو شکم ایده خوبی است؟

آیا خالکوبی شکم ایده خوبی خواهدبود؟ این سوالی است که این روزها بسیاری از مردم از خود می‌پرسند. در حالی که هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد، مهم است که قبل از انجام هر نوع خالکوبی به دقت فکر کنید. خالکوبی روی معده می‌تواند بسیار دشوار باشد زیرا اغلب بزرگ، دردناک، قابل مشاهده است و اگر بعدا نظر خود را تغییر دهید، پوشاندن آن دشوار خواهدبود. تاتو شکم یک تعهد بزرگ است، بنابراین قبل از هر تصمیمی، مطلب زیر را مطالعه فرمایید.

1- فواید خالکوبی معده

دلایل زیادی وجود دارد که چرا مردم این خالکوبی را انتخاب می‌کنند. در اینجا تعدادی از محبوبترین آنها آورده شده است:

تاتو شکم می‌تواند بسیار جذاب باشد، به خصوص اگر شکمتان صاف است. آنها می‌توانند به برجسته کردن منحنی‌های شما و نشان دادن سخت کوشی شما در باشگاه کمک کنند!

اگر علائم کشش یا جای زخم روی شکم خود دارید، خالکوبی می‌تواند به پوشاندن آنها کمک کند و به شما احساس اعتماد به نفس بیشتری نسبت به بدن خود بدهد.

خالکوبی شکم می‌تواند راهی عالی برای ابراز وجود باشد. چه طرحی بزرگ و پیچیده بخواهید یا چیزی کوچک و ساده، در مورد خالکوبی شکم، ایده‌های زیادی وجود دارد.

2 - معایب خالکوبی معده

البته خالکوبی شکم معایبی هم دارد. در اینجا مواردی وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری در نظر بگیرید:

درد زیاد - شکم قطعا یکی از دردناک ترین نقاط برای انجام خالکوبی است.

هزینه - خالکوبی معده اغلب بزرگ و پیچیده است، به این معنی که می‌تواند بسیار گران باشد. مطمئن شوید که قبل از انجام خالکوبی شکم آماده خرج کردن پول هستید.

روند درمان - از آنجایی که خالکوبی معده در ناحیه حساسی از بدن شما قرار دارد که به راحتی به لباس و محیط مالیده می‌شود، روند بهبودی می‌تواند مشکل باشد. برای جلوگیری از عفونت، باید مطمئن شوید که تمام دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعدی را دنبال می‌کنید.

کدام طرح برای انجام تاتو شکم بهتر است؟

طرح‌های کوچک ظریف و دقیق برای پوشاندن علائم کشش به خوبی کار نمی‌کنند. خطوط ظریف نازک فقط محو خواهندشد و به خوبی حفظ نمی‌شوند. برای پوشاندن علائم کشش باید طرحی جسورتر انتخاب کنید. عموما طرح‌های ارگانیک مانند گل و شاخ و برگ نیز به خوبی خود را نمایان می‌کنند.

اگر به دنبال خالکوبی روی شکم خود هستید، توصیه می‌کنیم ابتدا آن را با تاتوکار خود در میان بگذارید. آنها به شما در مورد بهترین اقدام و اینکه آیا برای مورد خاص شما ایده خوبی است یا خیر، راهنمایی خواهند کرد. یک هنرمند خالکوبی را انتخاب کنید که تجربه پوشاندن علائم کشیدگی با خالکوبی معده را دارد و از آنها بخواهید قبل از انجام دادن عکس‌هایی از کارهایشان را ببینند.

تاتو شکم و بارداری

اگر به فکر انجام خالکوبی شکم هستید، مهم است که به خاطر داشته باشید که هر بارداری آینده می‌تواند بر آن تأثیر بگذارد. در دوران بارداری، پوست معده شما با رشد کودک شما منبسط خواهدشد. این موضوع می‌تواند باعث شود که پوست اطراف خالکوبی شما کشیده شده و طرح را مخدوش کند. در برخی موارد، جوهر حتی می‌تواند پخش شده و تار شود.

سخن پایانی

اولاً، مهم است که تا حد امکان استراحت کنید. منقبض کردن ماهیچه‌ها تجربه را دردناک‌تر می‌کند. سعی کنید نفس عمیق بکشید تا آرام شوید. در هر حالت، شما باید خود را برای درد زیادی حین تاتو شکم آماده کنید.

چاپ  ایمیل