تاتو چسب زخم

معنی تاتو چسب زخم یا بانداژ

معنی تاتو چسب زخم یا بانداژ

ایا قصد انجام تاتو چسب زخم را دارید؟ وقتی بچه بودیم، مادر یا بابای ما بانداژی را روی زانوی پوست می‌بست تا زخم را از عفونت محافظت کند. بانداژ، با گذشت زمان، به عنوان Band Aid شناخته شد، زیرا یک نام تجاری بزرگ این وسیله پزشکی را تولید می‌کرد و اکنون به همین دلیل است که ما به آن همه بانداژ می‌گوییم. از ابزارهای باند برای کمک به ما برای التیام زخم‌های بیرونی استفاده می‌شد، اما گاهی اوقات این زخم‌ها به این راحتی بهبود نمی‌یابند.

مردم از این خالکوبی به عنوان راهی برای بیان احساسی استفاده می‌کنند که در بسیاری از موارد قادر به صحبت در مورد آن نبوده‌اند. اما امیدواریم تا پایان این پست درک بهتری از اینکه چرا شخصی این خالکوبی را انجام می‌دهد، داشته باشید.

معنی تاتو چسب زخم

به طور خلاصه، Band-Aid نام تجاری خط باند چسب جانسون است. آنها حدود 90 سال است که وجود داشته و چندین مدل باند برای انتخاب دارند. اینها شامل محافظت پیشرفته، محافظت بادوام، مراقبت اولیه و شیوه زندگی فعال است.

خال کوبی Band Aid نشان دهنده زخمی است که وجود دارد یا زخمی که در حال بهبود است. در صحبت با افرادی که این خالکوبی را دارند، بسیاری از آنها می‌گویند که زخم عاطفی دارند که التیام نیافته است. خال کوبی Band Aid نشان دهنده این زخم بوده و با هر روز مواجهه با آن، مقابله با زخم آسان تر می‌شود. مانند بسیاری از چیزها، راه غلبه بر زخم‌ها این است که با آنها روبرو شوید و هنگام انجام خالکوبی Band Aid، می‌توانید هر روز به خود یادآوری کنید که در حال کار بر روی چیزی هستید که باید التیام یابد.

ما بسیاری از علاقه مندان به خالکوبی را می‌بینیم که برای پوشاندن جای زخم خود یک خالکوبی باند Aid انجام می‌دهند. این راهی برای از بین بردن قدرت از زخم‌های زشت است. به این ترتیب، وقتی کسی جای زخم شما را می‌بیند و روی آن یک خالکوبی باند را می‌بیند، می‌داند که شما از وجود آن آگاه هستید و این چیزی است که از آن خجالت نمی‌کشید. شاید برایتان جالب باشد که یکی دیگر از معانی جالب بانداژ یا چسب زخم این است که شما فردی دست و پا چلفتی هستید!

تغییرات تاتو چسب زخم

ما در مورد چند دلیل صحبت کردیم که چرا افراد ممکن است خالکوبی Band Aid را انجام دهند و در زیر برخی از تغییراتی که از این خالکوبی دیده‌ایم نیز آورده شده است.

همانطور که در بالا گفته شد، بسیاری از مردم خالکوبی Band Aid را برای پوشاندن جای زخم انجام می‌دهند. این یک راه عالی است که به همه بفهمانید که از این اسکار آگاه هستید و از نشان دادن آن به دیگران شرم ندارید.

خالکوبی چسب زخم با اهداف انگیزشی

در بیشتر موارد، این خالکوبی‌ها فقط موقتی هستند، اما پیام‌های مثبتی بر روی خود دارند تا در طول روز به آنها نگاه کنید. این یک راه عالی برای حفظ نگرش خوب و ادامه حرکت به جلو است. همچنین این خالکوبی راه دیگری برای یادآوری مثبت بودن و شاد بودن خواهدبود.

سخن پایانی

ما تعداد زیادی خالکوبی چسب زخم و بانداژ را می‌بینیم که بالای آن نوشته شده است: "من تو را می‌بخشم". این خالکوبی برای خود درمانی ایجاد شده و فردی که این خالکوبی را دارد ممکن است در مقطعی از زندگی خود مورد آزار جسمی یا عاطفی قرار گرفته باشد و راهی برای غلبه بر این موضوع این است که به شخص اطلاع دهد که او را می‌بخشد. این بدان معنا نیست که کاری که آنها انجام دادند درست بود یا اینکه شما آن را فراموش خواهید کرد، اما گاهی اوقات برای یک شخص کمی بخشش لازم است.

هر دلیلی که برای انجام خالکوبی باند خود دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً در مورد مکان انجام آن تحقیق کنید. اگر برای یافتن تاتوکاری که برای شما مناسب باشد به کمک نیاز دارید، به ما اطلاع دهید.

چاپ  ایمیل