معنی تاتوی بال

معنی تاتو بال

معنی تاتو بال

تاتو بال یکی از محبوب ترین معانی خالکوبی در جهان است و اگر می‌خواهید از چیزی که برای مدتی شما را تحت فشار قرار داده است بگذرید، می‌توانید از این خالکوبی بال استفاده کنید. بال نماد پرواز و نماد چیزی است که انسان قادر به انجام آن نیست و بنابراین به نماد امید به چیزی بزرگ تبدیل می‌شود. به احتمال زیاد اگر شخصی را با یکی از این طرح‌ها دیده‌اید، متوجه شده‌اید که می‌خواهد کارهای بیشتری در زندگی‌اش انجام دهد، اما این به معنای حتی بیشتر از این است. کسانی که خالکوبی بال می‌کنند اغلب می‌خواهند نشان دهند که قصد دارند کاری فراتر از حد معمول انجام دهند.

بال می‌تواند روی بدن حیواناتی که قادر به پرواز هستند مانند پرندگان یا حشرات باشد و این بخش مهمی از فرآیند هم برای انتخاب طرح و هم برای انتخاب معنای خالکوبی بال است. به یاد داشته باشید که بال پرندگان و حشرات خود دارای معانی متفاوتی هستند، بنابراین در حالت ایده آل، شما طرحی را انتخاب خواهید کرد که خالکوبی شما را بسیار منحصر به فردتر می‌کند.

طراحی بال پرنده معمولاً با تاتوی آبرنگی انجام می‌شود تا نوع پرنده انتخابی مشخص گردد. اگر تصمیم به استفاده از بال پرنده خاصی دارید، ممکن است بخواهید آنها را رنگی کنید. این امر معنای خالکوبی بال را به خصوص برای دیگران افزایش می‌دهد.

معنی تاتو بال پرنده چیست؟

پرندگان شکاری مانند عقاب، کرکس و شاهین اغلب توسط افرادی با روحیه قوی و اراده‌ای انتخاب می‌شوند که می‌خواهند بر جنبه شکارگری خود تأکید کنند. شکارچیان با بال‌های باز شده عقاب یا شاهین نشان داده می‌شوند که می‌توانند در هر نقطه از بدن قرار گیرند، اگرچه اغلب از پهلو، دنده‌ها، بازوها یا پشت استفاده می‌شود.

تاتوی بال‌های پر جنب و جوش، مانند فنچ یا مرغ مگس خوار، می‌تواند نشان دهنده روحیه روشن یا سبک دل بودن باشد. ایده خوب این است که قبل از انجام یکی از این طرح‌ها، آن رنگ‌ها را با جوهر یا نرم‌افزار کامپیوتری روی پوست خود آزمایش کنید.

بال همچنین می‌تواند یک موجود بالدار اسطوره ای مانند فرشته، اژدها یا دیو را نشان دهد. درست مانند حیوانات و حشرات، هر یک از اینها معانی خاص خود را دارند. به عنوان مثال، بال یک فرشته می‌تواند به این معنی باشد که شما یا فردی مذهبی هستید یا مراقب اطرافیان خود خواهیدبود.

خالکوبی بال اغلب می‌گوید که صاحبان آن افراد خلاقی هستند که دوست دارند خارج از محدوده قوانین فکر کنند. برخی از افراد از بال‌های خود به عنوان ابزار انگیزشی استفاده می‌کنند تا بتوانند کارهای بیشتری را در زندگی روزمره خود انجام دهند.

بهترین مکان برای تاتو بال

محل خالکوبی بال می‌تواند در برخی موارد هدف طرح را مشخص کند. حتی اگر فکر می‌کنید مطمئناً می‌دانید که می‌خواهید خالکوبی بال داشته باشید، قطعاً باید معانی خالکوبی بال را که در هر مکان وجود دارد بررسی کنید.

بالهایی که روی پاها یا مچ پاها قرار می‌گیرند اغلب نمادی از چابکی و سرعت پا هستند که برای ورزشکاران مناسب است و یادآور خدای یونانی هرمس، خدای سرعت و حرکت آزاد خواهدبود. این معنی برای هر کسی که ورزش کردن را دوست دارد یا متوجه می‌شود که سرعت یکی از بزرگترین ویژگی‌های بدنی آنهاست عالی است.

بال نمادی منحصر به فرد از سرعت است و به طور موثر بسیار ساده با خطوط بسیار کم یا به طور واقعی به تصویر کشیده می‌شود که این امر به سلیقه و بودجه بستگی دارد. بیشتر مردم دوست دارند بال‌هایی به اندازه پشت خود داشته باشند، اما گاهی اوقات آنقدرها عالی به نظر نمی‌رسند و گاهی اوقات قیمت آن خیلی بالاست. واقعیت این است که لازم نیست پول زیادی خرج کنید تا بتوانید یک طرح فوق العاده به دست آورید.

به طور معمول، یک بال فرشته در پشت بر روی تیغه‌های شانه به عنوان نمادی از پاکی و بی گناهی یا درستکاری به تصویر کشیده می‌شود. بال‌های فرشته بزرگ و با جزئیات، اغلب تیره رنگ، تصویری از یک فرشته افسانه‌ای، یک جنگجوی مسیحی عدالت خواه است. بیشتر بال‌های فرشته کاملاً دقیق هستند، بنابراین مطمئن شوید که اگر یکی از این طرح‌ها را انتخاب کردید، از یک هنرمند باتجربه برای انجام کار استفاده کنید.

بال‌های پروانه یا سنجاقک معمولاً رنگ‌های زیبا و جزئیات خوبی دارند و جذابیت خاصی ایجاد می‌کنند.

سخن پایانی

همانطور که می‌بینید، در مورد خالکوبی بال و معانی تاتوی بال، گزینه‌های بسیار متنوعی دارید. تاتوهای بال چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما می‌گویند و معمولاً از انواع طرح‌هایی هستند که مردم از تماشای آنها سیر نمی‌شوند. بنابراین، یک گزینه عالی برای شما خواهدبود.

چاپ  ایمیل