همه چیز درباره تاتوی کارما

همه چیز درباره تاتوی کارما

تاتوی کارما

کارما قانون جهانی است که برای تک تک ما اعمال می شود. این بدان معناست که هر کاری که انجام می دهید به شما باز خواهد گشت. کارما یک ابزار آموزشی طبیعی است، اما دانش، و توانایی به کارگیری آن دانش، کار بزرگی است. به یاد داشته باشید که آسیب رساندن به بقیه شامل آسیب رساندن به خودتان است! این خالکوبی یادآور این خواهدبود که کارمای خوب از اعمال واقعاً خوب ناشی می شود. این نکته را نیز فراموش نکنید که وقتی کارهای خوب را فقط به منظور دریافت پاداش کارمایی انجام می دهید، مطلقاً کار نمی کند.

معنی تاتوی کارما

آنچه شما بروز می دهید، همان چیزی خواهدبود که قرار است پس بگیرید و یک نظریه می گوید که اگر در این زندگی هیچ کاری جز کارهای منفی انجام ندهید، به زندگی بعدی شما خواهد آمد. تاتوی کارما یادآور این است که کارمای خوب از اعمال واقعاً خوب ناشی می شود و در مورد کارهای بد نیز همینطور.

با انتقال روح بین این زندگی ها، تجسم بعدی از اعمال زندگی قبلی مطلع می شود. این اعتقاد هندوها به مفهوم کارما است. اگر به خالکوبی کارما فکر می کنید، این مفهوم هزاران سال قدمت دارد. این مفهومی است که مردم در فرهنگ ها و مذاهب مختلف آن را می شناسند و همچنین یک موضوع محبوب برای هنر بدن است.

مفهوم

کارما مفهومی است که در هندوئیسم و بودیسم وجود دارد که در واقع اشاره به انرژی است که در تمام جنبه های زندگی به چشم می خورد. این کلمه از کارمان که یک کلمه سانسکریت است، گرفته شده و معنی اصلی این کلمه سانسکریت "عمل" خواهدبود و کارما قانون جهانی است که برای تک تک ما اعمال می شود. این بدان معناست که هر کاری که انجام می دهید به شما باز خواهد گشت.

به طور خلاصه در مورد فردی است که ذهن مثبتی دارد، بدون هیچ مشکلی زندگی شادی خواهد داشت، در حالی که فردی که کار بدی انجام می دهد، درد و غم را دریافت می کند. کارما نماد ارتباطی است که بین اعمال مختلف و پیامدهای افراد وجود دارد. گرهی است که پایان ندارد و پیوسته است.

طرح تاتوی کارما

خالکوبی کارما یادآور این است که کارما خوب از اقدامات واقعاً خوب ناشی می شود و اگر در این زندگی هیچ کاری جز کارهای منفی انجام ندهید، به زندگی بعدی شما خواهد آمد. "آنچه در اطراف می رود، بر می گردد".

نمادهای مختلفی از کارما وجود دارد. به خصوص یکی از قابل شناسایی ترین نمادها، گره بی پایان بودایی (شریواستاوا) است. این یک نمودار هندسی بوده که ماهیت واقعیت را نشان می دهد. در واقع می خواهد بگوید همه چیز به عنوان بخشی از علت و معلول کارمیک به هم متصل است و وجود دارد.

در بیشتر کشورهای آسیایی، نیلوفر آبی در به تصویر کشیدن کارما نیز بسیار رایج است. نیلوفر آبی یادآور این بوده که هر کسی (و هر چیزی) می تواند رشد کند و به چیزی خالص و زیبا تبدیل شود، حتی در گل آلودترین شرایط!

طراحی تاتو کارما تا حد زیادی به شخصیتی که می خواهید این نوع خالکوبی را انجام دهید بستگی دارد. می‌توانید از نماد خالص یا اضافه کردن برخی نقاشی‌ها استفاده کنید. کلمه کارما یکی دیگر از رایج ترین خالکوبی ها بوده و مهم است که با یک تایپوگرافی خوب از آن را در جایی از بدن که بیشتر دوست دارید بپذیرید.

ما توصیه می کنیم که تاتوی کارما را روی دست یا همان پشت دست انجام دهید. از طرف دیگر، اگر از درد نمی ترسید، می توانید این کار را در نواحی دیگر بدن مانند دنده یا کف پا انجام دهید.

چاپ  ایمیل