4 اقدام قبل از #تاتو خرس و انواع دیگر تاتو اصفهان که باید انجام دهید؟

  • مقالات
  • بازدید: 126

عنوان

معنی تاتو خرس

نویسنده

آسیه

دپارتمان

عالی و عالی

مدت زمان مطالعه

حدود 8 دقیقه

تعداد کلمات

849 کلمه

 

فهرست مطالب

معنی تاتو خرس و معنی انواع تاتو اصفهان که پر طرفدار هستند

هنر تاتو خرس قبیله ای که از انواع تتو اصفهان خشن میباشد

تاتو خرس بومی آمریکا که نماد قدرت مطلق است

نماد خرس عروسکی

تاتو خرس سیاه

تاتو خرس پاندا

معنی تاتو خرس قطبی

 

فهرست تصاویر

شکل 1 تاتو اصفهان

شکل 2 تتو اصفهان

 

معنی تاتو خرس و معنی انواع تاتو اصفهان که پر طرفدار هستند

معنی تاتو خرس چیست؟ خرس یک موتیف خالکوبی (تتو اصفهان) حیوانات است که همیشه به عنوان نمادی از قدرت، اعتماد به نفس و محافظت شدید مورد استفاده قرار می‌گیرد. ایده خالکوبی خرس همچنین می‌تواند به حفظ، رشد، آرامش و پزشکی مرتبط باشد. این حیوانات به دلیل قدرت بدنی و همچنین نماینده جنبه‌های وحشیانه و ملایم طبیعت مورد تحسین قرار می‌گیرند: برای مثال خرس مادر، موجودی مهربان است، اما محافظ سرسخت توله‌هایش خواهدبود.

برای برخی از تاتوکارها، خالکوبی پنجه خرس ممکن است انتخاب خوبی باشد که آنها به دنبال آن هستند و نماد خرس را در طرح خالکوبی خرس قبیله‌ای یا خالکوبی هندسی از نظر فرهنگی مهم بکار می‌برند. همچنین تاتوی آن به روش تاتو کلاسیک و سایر سبک‌ها بسیار چشمگیر خواهدبود.

شکل 1 تاتو اصفهان

هنر تاتو خرس قبیله ای که از انواع تتو اصفهان خشن میباشد

اگرچه خرس‌ها اغلب به‌عنوان حکیم و دانا شناخته می‌شوند، اما می‌توانند جنگجویان وحشی باشند و جنبه‌های سنتی مراقبت، حفاظت و خرد را با ویژگی‌های قدرت، شجاعت و وحشی‌گری ترکیب کنند. این ویژگی باعث می‌شود انواع مختلف خرس‌ها به عنوان توتم حیوانات در انواع سبک‌های خالکوبی قبیله‌ای محبوب شوند. خرس‌ها تقریباً در هر فرهنگی، از عهد عتیق و اساطیر نورس باستان گرفته تا بازنمایی گسترده در فرهنگ عامه بومیان آمریکا، مورد ستایش قرار گرفته‌اند.  شما میتوانید این تاتو اصفهان را در هر قسمت بدن تان مندرج کنید.

_سیبری‌ها خرس را یکی از ارواح پدرشان می‌دانستند، در حالی که گفته می‌شود اسطوره‌های کره‌ای خرس‌ها را اجداد گذشته می‌دانند.

_اساطیر اسکاندیناوی معتقد بودند که اودین، خدای شفا، دانش، نبرد، جادوگری و مرگ اغلب با خرس همراه است.

_سنت سلتی، خرس را به عنوان تجسم مادر اولیه، که همه ما فرزندانش هستیم و در نتیجه تحت حمایت و هدایت ابدی او خواهیم بود، گرامی می‌دارد.

_سلت‌ها از ایمانی پیروی می‌کردند که به زمین و فصل‌ها گره خورده بود. همانطور که خرس در زمستان به خواب زمستانی می‌رود، مردم سلتیک نیز ماه‌های سرد و بی حاصل را در استراحت و تأمل پشت سر گذاشتند. این همان دلایلی هستند که از این مدل تتو اصفهان استفاده میشود.

تاتو خرس بومی آمریکا که نماد قدرت مطلق است

در فرهنگ بومیان آمریکا، خرس نمادی از قدرت است که اغلب توسط کسانی که ارتباط عمیقی با حیوان دارند، تاتو خواهدشد. پنجه خرس نیز برجسته است و به عنوان نوعی محافظت استفاده می‌شود. سیوهای بومی آمریکا افسانه‌هایی در مورد خرسی دارند که به سراسر جهان سفر کرده و هنرهای شفابخش را آموزش می‌دهد. همچنین خرس سیاه در بسیاری از داستان‌های مربوط به سلامت و پزشکی برای بسیاری از قبایل بومی آمریکا گره خورده و برای سیوها، خرس نمادی از شفا و افتخار یک شکار موفق است. این تاتو یکی از انواع تاتو اصفهان است که در قسمت های مختلف بدن مندرج خواهد شد.

 نماد خرس عروسکی

طرح‌های خالکوبی خرس عروسکی یادآور دوران کودکی است. برای اکثر افراد، خرس قهوه‌ای عشقی بی قید و شرط، تأثیری آرام بخش، امنیت و همراهی را ارائه می‌دهد. هنر تاتو خرس عروسکی یک پدیده جوهر مدرن است، اگرچه گریزلی‌ها و خرس‌های سیاه سابقه طولانی در خالکوبی سنتی آمریکایی دارند.

تاتو خرس سیاه

یکی از شناخته شده ترین انتخاب‌های خالکوبی (تتو اصفهان) خرس، خرس سیاه است که کوچکترین و گسترده ترین خرس‌های آمریکای شمالی محسوب می‌شوند. علاوه بر معنای سنتی تاتو خرس، طرح‌های خرس سیاه می‌تواند نمادی از تنهایی، استراحت، آرامش و دگرگونی باشد و آنها اغلب با پزشکی و شفا مرتبط هستند و ارتباط قوی با فرهنگ عامه بومیان آمریکا دارند.

خالکوبی خرس سیاه برای طیف وسیعی از کلکسیونرهای مختلف محبوب است و از کسانی که از کوه‌ها و فضای باز لذت می‌برند تا کسانی که به سبک قدیمی یا خالکوبی ساده با جوهر سیاه علاقه دارند، از این طرح استفاده می‌کنند.

شکل 2 تتو اصفهان

تاتو خرس پاندا

خالکوبی خرس پاندا که به خوبی حکاکی شده باشد، بسیار محبوب خواهدبود و این کاری است که ما در وی تاتو برای انواع تاتو اصفهان انجام میدهیم. پانداها مظهر نگرش‌های صلح آمیز و میل به دنبال آرامش به هر قیمتی هستند. یک هنرمند خالکوبی با استعداد می‌تواند این تفاوت در رفتار را هنگام حکاکی یک خالکوبی خرس پاندا نشان دهد.

معنی تاتو خرس قطبی

خرس قطبی موجود پیچیده‌ای است که در هنرهای بدن برای تجسم سرسختی روح مورد نیاز برای زنده ماندن در یک منظره بی ثمر به تنهایی استفاده می‌شود. همچنین خرس قطبی دارای ویژگی معنوی است که تقریباً با همه موجودات در تندرا و فراتر از آن قابل مقایسه نیست. در سال‌های اخیر، خرس قطبی به یک طرح خرس نمادین تبدیل شده که نشان دهنده آسیبی خواهدبود که انسان به سیاره ما وارد کرده است. از این تتو اصفهان میتوانید در وی تتو بهره مند شوید.

چاپ  ایمیل