5 ناحیه &مناسب برای تاتو اینگاز یکی از انواع تاتو اصفهان!

  • مقالات
  • بازدید: 2661

عنوان مقاله

تاتو اینگاز (تاتو اصفهان)

نویسنده

آسیه

دپارتمان

عالی و عالی

تعداد کلمات

959 کلمه

مدت زمان مطالعه

9 دقیقه

 

فهرست مطالب:

معنی تاتو اینگاز | یکی از پرطرفدار ترین تاتو اصفهان!

تتو اصفهان از مدل اینگاز چه معنا و مفهومی دارد؟

تاتو اینگاز و نمادهای آن که ما در آموزش تاتو اصفهان ارائه میدهیم؟

محل تاتو اینگاز | در کدام قسمت های بدن تاتو زده میشود؟

  1. بازو
  2. مچ پا
  3. روی ساعد
  4. روی انگشتان
  5. روی سینه

چرا تاتو اینگاز وایکینگ را انجام دهیم؟

فهرست تصاویر:

شکل 1 تاتو اصفهان

شکل 2 تتو اصفهان

معنی تاتو اینگاز | یکی از پرطرفدار ترین تاتو اصفهان!

چه اینگازهای وایکینگ باشد و چه اینگازهای سلتیک، خالکوبی اینگاز معنای خاصی دارد و جالب به نظر می‌رسد. امروزه اینگازها خالکوبی‌های بسیار محبوبی هستند و انواع مختلفی از آنها وجود دارد که می‌توان برای ساختن خالکوبی‌های با معانی بسیار استفاده کرد. اینگاز‌ها همچنین اغلب با جواهراتی مانند: گردنبند اینگاز، دستبند اینگاز یا حلقه اینگاز پوشیده می‌شوند.

این معانی کاملاً به نماد هر مجموعه خالکوبی اینگاز بستگی دارد. قبل از اینکه به طرح‌های خاص خالکوبی اینگاز نگاه کنیم، اجازه دهید کمی بیشتر در مورد اینکه چه چیزی خالکوبی اینگاز را بسیار خاص می‌کند بحث کنیم.

تاتو اصفهان
تاتو اصفهان vitattoo

شکل 1 تاتو اصفهان

تتو اصفهان از مدل اینگاز چه معنا و مفهومی دارد؟

کلمه Rune در لغت به معنای "چیزی پنهان" است. به عبارت دیگر، این تاتو که به عنوان یکی از محبوب ترین تاتو اصفهان منتخب شده است. اینگاز‌ها معنایی داشتند که فقط برای افراد خاصی در نظر گرفته شده بود. در واقع، مردم عادی در جامعه آلمان قاینگاز وسطی نمی توانستند اینگازز بخوانند. بنابراین، معنای خالکوبی اینگاز جادویی یا مخفی در نظر گرفته می‌شود.

آنها با انرژی الهی مرتبط هستند. در واقع، تصور می‌شد که تتو اصفهان اینگاز‌ها با قدرت بالاتری ارتباط نزدیک دارند و بنابراین خالکوبی‌های اینگاز دارای یک جزء آسمانی هستند. همچنین در معنای خالکوبی اینگاز سلتیک و خالکوبی اینگاز نورس تفاوت وجود دارد.

خالکوبی‌های اینگاز اغلب توسط زنان قدردانی می‌شود و خالکوبی‌های اینگاز سلتیک همگی مربوط به خدا هستند، اما جذابیت خاصی هم دارند. از طرف دیگر، خالکوبی‌های نوردیک قدرت محافظتی دارند. با این حال، اینگاز‌های سلتیک و نورس مقدس در نظر گرفته می‌شدند و بنابراین هر خالکوبی اینگاز باید خاص و مربوط به خدا در نظر گرفته شود.

تاتو اینگاز و نمادهای آن که ما در آموزش تاتو اصفهان ارائه میدهیم؟

تاتو اصفهان اینگاز به روش‌های مختلف خالکوبی یعنی تاتو آبرنگی، تاتو پرتره، تاتو رئالیستیک و... انجام خواهدشد. تاتوهای نورس دارای قدرت محافظتی هستند و اغلب به عنوان طلسم برای راهنمایی افراد طراحی می‌شوند. یک خال کوبی انگواز می‌تواند مسیرهای جدیدی را برای شما ایجاد کند و مخفف شروع‌های جدید است. این خالکوبی همچنین می‌تواند به شما کمک کند پروژه‌هایی را که شروع کرده‌اید، اما هرگز به اتمام نرسیده‌اید، یا رویاهایی که دیده‌اید و رها کرده‌اید، انجام دهید و آنها را به زندگی بازگرداند.

اینگاز بیشتر نشان دهنده قدرت و خرد است. این خالکوبی همچنین به این معنی خواهدبود که شما می‌خواهید نظرات دیگران را از زندگی خود دور نگه دارید و شروع به فکر کردن برای خود کنید.

این طرح همچنین پتانسیل برقراری ارتباط دنیای معنوی را با نیازهای زمینی شما برای محافظت الهی از مشکلات و بدشانسی دارد. اینگاز داگاز نشان دهنده سپیده دم است و نمادی از رسیدن به سن یا پایان چیزی در زندگی شما خواهدبود و نشان می‌دهد که تغییر و رشد در زندگی شما اتفاق می‌افتد.

تاتو اصفهان
تاتو اصفهان vitattoo

شکل 2 تتو اصفهان

محل تاتو اینگاز | در کدام قسمت های بدن تاتو زده میشود؟

تاتو اصفهان اینگاز‌ها کوچک هستند، بنابراین می‌توان از آنها به عنوان خالکوبی کوچک روی مچ پا، مچ دست یا انگشتان استفاده کرد. با این حال، آنها همچنین اغلب بخشی از یک خال کوبی بزرگتر هستند که با دیگر طرح‌های خالکوبی سلتیک یا نمادهای نورس مخلوط شده اند.

بیایید نگاهی به برخی از محبوب ترین مکان‌های خالکوبی اینگازه بیندازیم:

1. بازو

در میان انواع تتو اصفهان یکی از این طرح‌ها، مجموعه‌ای از اینگاز‌های توری‌مانند است که روی بازو قرار می‌گیرند که بسته به اینگاز‌های انتخابی می‌توانند معانی مختلفی داشته باشند. این خالکوبی یک جذابیت محافظ در نظر گرفته می‌شود و می‌تواند معانی دیگری نیز داشته باشد.

2. مچ پا

اگر یک یا چند اینگاز برای شما معنی مهمی دارد، می‌توانید آنها را روی مچ پای خود قرار دهید. این شکل از خالکوبی کوچک می‌تواند برای شما معنی زیادی داشته و جایگاه ویژه ای در قلب شما داشته باشد.

3. روی ساعد

بسیاری از مردم یک سری اینگاز‌ها را روی ساعد خود خالکوبی (تاتو اصفهان) می‌کنند که برای آنها معنی مهمی دارد. روی ساعد، جایی که خالکوبی شما به وضوح قابل مشاهده است، می‌توانید این سری اینگاز‌ها را برای همیشه ببینید و معانی آنها را به خاطر بسپارید.

4. روی انگشتان

خالکوبی اینگاز به خوبی روی انگشتان قرار می‌گیرد. می‌توانید اینگازی را انتخاب کنید که با شما صحبت می‌کند و آن را داخل انگشت حلقه، انگشت میانی یا انگشت اشاره خود قرار دهید. اگر این خالکوبی (تتو اصفهان) را انتخاب کنید، باید کاملا مطمئن باشید که برای شما عالی است، زیرا همیشه آن را خواهید دید و معنای آن را همیشه با مردم به اشتراک خواهید گذاشت.

5. روی سینه

خالکوبی اینگاز روی سینه بسیار محبوب است و به خوبی نمایان می‌شود.

چرا تاتو اینگاز وایکینگ را انجام دهیم؟

مزیت تاتوهای اینگاز که از بین انواع مدل تاتو اصفهان این است که بسیار پویا هستند و شما می‌توانید یک یا چند اینگاز انتخاب کرده و نمادهای مختلف خالکوبی وایکینگ یا سلتیک را اضافه کنید. خالکوبی اینگاز یک خالکوبی بسیار معناداری است که داستانی را در مورد رویا یا آرزویی که دارید بیان می‌کند یا می‌تواند شما را در مسیر درست زندگی راهنمایی کند. همچنین خالکوبی اینگازه برای هر دو جنس مناسب است و می‌تواند تأثیر قدرتمندی بر زندگی افراد داشته باشد. در کل ما تمامی خدمات تتو اصفهان را به شما ارائه میدهیم.

چاپ  ایمیل