تاتوکار در تهران

آیا به دنبال انجام تاتو در تهران، تاتو در اصفهان یا سایر شهرها هستید؟ در این مقاله در رابطه با این موضوع اطلاعات بیشتری را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. شما می‌توانید در عرض چند ساعت صاحب یک خالکوبی جدید شوید؛ اما اجازه ندهید آسانی این روند شما را از فکر کردن به دقت در مورد هنر دائمی بدن باز دارد. قبل از انجام تتو در اصفهان یا سایر شهرها، مطمئن شوید که چه چیزی درگیر است و چگونه می‌توانید خطرات احتمالی را کاهش دهید.

نحوه انجام دادن تاتو در تهران، تاتو در اصفهان و سایر شهرها

خالکوبی یک علامت یا طرح دائمی است که روی پوست شما با رنگدانه‌هایی که از طریق سوراخ‌هایی وارد لایه بالایی پوست می‌شود، ایجاد خواهدشد. به طور معمول، هنرمند خالکوبی از یک ماشین دستی استفاده می‌کند که بسیار شبیه به چرخ خیاطی عمل کرده و یک یا چند سوزن به طور مکرر پوست را سوراخ می‌کند. با هر سوراخ، سوزن‌ها قطرات ریز جوهر را وارد خواهندشد و این فرآیند - که بدون بیهوشی انجام می‌شود - باعث خونریزی کمی و درد خفیف تا بالقوه قابل توجه می‌گردد.

خالکوبی باعث شکستگی پوست می‌شود، به این معنی که بروز عفونت‌های پوستی و سایر عوارض ممکن است، از جمله:

_عکس العمل‌های آلرژیتیک: رنگ‌های خالکوبی – به ویژه رنگ‌های قرمز، سبز، زرد و آبی – می‌توانند باعث واکنش‌های آلرژیک پوستی مانند بثورات خارش دار در محل تاتو شوند. این عارضه ممکن است حتی سال‌ها پس از انجام خالکوبی نیز رخ دهد.

_عفونت‌های پوستی: بروز عفونت پوست پس از خالکوبی امکان پذیر است.

_سایر مشکلات پوستی: بعد از تتو در اصفهان، گاهی اوقات ناحیه ای از التهاب به نام گرانولوما در اطراف جوهر خالکوبی ایجاد می‌شود. خالکوبی همچنین می‌تواند منجر به کلوئید گردد؛ یعنی نواحی برجسته ناشی از رشد بیش از حد بافت اسکار ایجاد خواهدشد.

_بیماری‌های منتقله از طریق خون: اگر تجهیزات مورد استفاده برای ایجاد خالکوبی شما آلوده به خون باشد، می‌توانید به بیماری‌های منتقله از خون مبتلا شوید؛ از جمله استافیلوکوکوس اورئوس مقاوم به متی سیلین (MRSA)، هپاتیت B و هپاتیت C.

_عوارض MRI: خالکوبی یا آرایش دائمی ممکن است باعث تورم یا سوزش در نواحی آسیب دیده در طول معاینات تصویربرداری رزونانس مغناطیسی (MRI) شود. در برخی موارد، رنگدانه‌های خالکوبی می‌توانند در کیفیت تصویر اختلال ایجاد کنند.

_اگر واکنش آلرژیک به جوهر خالکوبی تجربه کردید یا در نزدیکی خالکوبی دچار عفونت یا سایر مشکلات پوستی شدید ممکن است به دارو یا درمان دیگری نیاز باشد.

 09335555681

مطمئن شوید که برای انجام دادن تاتو بدن آماده هستید

قبل از انجام تاتو در تهران، تاتو در اصفهان یا سایر شهرها، به دقت در مورد آن فکر کنید و بهترین تاتوکار مرد در تهران یا بهترین تاتوکار زن در تهران را پیدا کنید. اگر مطمئن نیستید یا نگران هستید که ممکن است پشیمان شوید، به خود زمان بیشتری بدهید. اجازه ندهید برای انجام خالکوبی تحت فشار قرار بگیرید و اگر تحت تأثیر الکل یا مواد مخدر هستید، خالکوبی نکنید.

همچنین شا باید محل تاتو را با دقت انتخاب کرده و در نظر بگیرید که آیا می‌خواهید گزینه ای برای پنهان کردن خالکوبی خود زیر لباس داشته باشید یا خیر. همچنین به یاد داشته باشید که افزایش وزن - از جمله افزایش وزن بارداری - ممکن است خالکوبی را مخدوش کند یا بر ظاهر آن تأثیر بگذارد.

پس از انجام تاتو، از خالکوبی خود به خوبی مراقبت کنید

نحوه مراقبت از خالکوبی جدید به نوع و میزان کار انجام شده بستگی دارد. با این حال، به طور معمول، شما نیاز دارید:

پوست خالکوبی شده را تمیز نگه دارید: از آب و صابون ساده و لمس ملایم استفاده کنید و در حین دوش گرفتن، از پاشیدن جریان مستقیم آب روی پوست تازه خالکوبی شده خودداری نمایید. همچنین از مالش دادن آن اجتناب کرده و پس از هر بار شستشو، ناحیه را خشک کنید.

از مرطوب کننده استفاده کرده و چند بار در روز از یک مرطوب کننده ملایم روی پوست خالکوبی شده استفاده کنید.

در صورت انجام دادن تاتو در اصفهان، از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری نمایید و ناحیه خالکوبی شده را حداقل برای چند هفته دور از نور خورشید نگه دارید.

از شنا کردن خودداری کرده و تا زمانی که خالکوبی شما در حال بهبود است، از استخر، جکوزی، رودخانه، دریاچه و سایر آب‌ها دوری کنید.

لباس را با دقت انتخاب کنید و چیزی که ممکن است به خالکوبی بچسبد نپوشید.

برای بهبودی تا 2 هفته زمان بگذارید و از دستکاری دلمه‌های برآمده ناشی از تاتو بپرهیزید. چراکه خطر عفونت را افزایش می‌دهد و می‌تواند به طرح آسیب برساند و باعث ایجاد زخم شود.

اگر فکر می‌کنید خالکوبی شما ممکن است عفونی شده باشد یا نگران این هستید که خالکوبی شما به درستی بهبود نمی یابد، با پزشک خود تماس بگیرید. اگر خالکوبی شما آنطور که انتظار داشتید نیست و به پاک کردن خالکوبی علاقه دارید، از پزشک پوست خود در مورد جراحی لیزری یا سایر گزینه‌ها برای پاک کردن تاتو سوال کنید.

قیمت تاتو در تهران یا سایر شهرها چقدر خواهد بود؟

قیمت تاتو در تهران با توجه به نوع خالکوبی ک شما انتخاب می کنید، متفاوت است و برای پیدا کردن شماره تاتوکار زن در تهران یا شماره تاتوکار مرد در تهران می توانید با پشتیبانی سایت ما در ارتباط باشید. گاهی اوقات ترس از ناشناخته‌ها می‌تواند ما را از انجام کارهایی که واقعاً می‌خواهیم انجام دهیم باز دارد. ممکن است نگران این باشید که بیش از حد درد داشته باشد (نکته: از خالکوبی در دوران پریود خودداری کنید، زیرا ممکن است پوست حساس تر باشد.) و همچنین ممکن است نگران این باشید که متوجه نشوید آیا هنرمند کار اشتباهی انجام می‌دهد یا خیر.

بهترین کاری که هنگام تتو در اصفهان یا سایر شهرها می‌توانید انجام دهید این است که خود را در مورد روند اعمال تاتو آموزش دهید. به این ترتیب، شما آماده خواهید شد و می‌دانید وقتی روی صندلی هنرمند می‌نشینید چه انتظاری دارید. اما خالکوبی چگونه روی پوست اعمال می‌شود؟ در ادامه این مقاله دقیقاً به شما می‌گوید که چگونه پوست انسان به یک اثر هنری زیبا تبدیل می‌شود.

نکات و تذکرات مهم پیرامون انجام تاتو در تهران

قبل از انجام تاتو در اصفهان و یا سایرشهرها، انتخاب مغازه و هنرمند مناسب زمان می‌برد، بنابراین در این فرآیند عجله نکنید. هر هنرمند تاتو ایده طراحی شما را متفاوت تفسیر می‌کند، بنابراین بسیار مهم است که فردی را پیدا کنید که سبک شما را به دست آورد. بسیاری از هنرمندان نمونه کارهای خود را در رسانه‌های اجتماعی به نمایش می‌گذارند، بنابراین از آن بهره ببرید و به منظور کشف هنرمندان جدید استفاده کنید.

بعد از اینکه استودیو یا هنرمندی را پیدا کردید که می‌خواهید با او کار کنید، از مغازه او بازدید کرده و برای آگاهی یافتن از حال و هوای آن، یک وقت برای مشاوره برنامه ریزی نمایید. برای اطمینان از ایمن و معتبر بودن استودیو، گزینه‌های آنلاین را بررسی کنید و مطمئن شوید که هنرمند الزامات ایمنی لازم را تکمیل کرده است.

قبل از انجام تاتو، طرح و سبک خود را انتخاب کنید

اگر نمی‌دانید چه چیزی را می‌خواهید خالکوبی کنید، هنرمندی را پیدا کنید که زیبایی‌شناسی آن با زیبایی‌شناسی شما همخوانی داشته باشد و مطمئناً هر چیزی که او به ذهنتان می‌رسد را دوست خواهید داشت. همچنین می‌توانید به آثار هنری که هنرمند در اینستاگرام خود به نمایش گذاشته است نیز برای الهام گرفتن مراجعه کنید.

نحوه قرار دادن خالکوبی کاملاً به شما بستگی دارد، اگرچه برای اولین بار، ممکن است بخواهید به قسمتی از بدن که ممکن است برای خالکوبی درد کمتری داشته باشد، مانند ساعد، بچسبانید؛ اما بد نیست بدانید که بدن به این احساس عادت کرده و از تحمل درد خود آگاه خواهدبود. همچنین ممکن است بخواهید از قرار دادن تاتو روی دست‌ها و پاهای خود اجتناب کنید زیرا خالکوبی روی این نواحی سریعتر محو می‌شود و نیاز به لمس بیشتر دارد.

تکمیل مدارک و تسویه پرداخت برای انجام تتو بدن

هنگامی که در مورد طراحی خالکوبی و هنرمند خود تصمیم گرفتید، از شما خواسته می‌شود که مدارک شناسایی معتبر را برای اثبات سن نشان دهید. همچنین ممکن است آدرس و شماره تلفن از شما خواسته شود تا در صورت نیاز هنرمندتان در آینده با شما تماس بگیرد. برای تتو در اصفهان در اکثر استودیوها، قبل از ارائه خدمات باید پرداخت انجام شود. این امر به هر استودیو بستگی دارد که تصمیم بگیرد کدام روش پرداخت را می‌پذیرد. با هر روشی که پرداخت می‌کنید، مطمئن شوید که رسید به شما می‌دهند.

شما باید برای انجام تاتو در تهران، در صندلی تاتو راحت باشید

پس از پر شدن مدارک، روی صندلی خالکوبی می‌نشینید. گاهی اوقات این صندلی در یک منطقه باز قرار دارد و گاهی اوقات یک اتاق خصوصی خواهد بود بسته به محل خالکوبی شما مکان صندلی نیز متفاوت است. اگر خجالتی هستید و نمی‌خواهید دیگران تماشا کنند، می‌توانید درخواست یک اتاق خصوصی کنید. بسیاری از استودیوها از صندلی‌های دندانپزشکی، برخی از صندلی‌های رومیزی معمولی و برخی از نیمکت‌ها استفاده می‌کنند. هنرمند شما تمام تلاش خود را می‌کند تا شما را برای خالکوبی که انتخاب کرده اید راحت کند.

با انجام دادن تاتو بدن دقیقا چه حسی خواهیم داشت؟

حالا نوبت آماده سازی است و ناحیه ای از بدن که برای خالکوبی خود انتخاب کرده اید، معمولاً با الکل تمیز می‌شود. سپس با استفاده از تیغ ​​یکبارمصرف نو، موهای زائد از ناحیه پاک می‌شود که پس از استفاده دور ریخته می‌شود. حتی ریزترین موها نیز می‌توانند باعث ایجاد مشکل شوند، بنابراین این یک گام بسیار مهم است و سپس، منطقه مجدداً تمیز می‌شود تا مطمئن شوید که صاف و آماده برای انجام تاتو است.

09335555681

باید جایگذاری را برای انتقال استنسیل را تأیید کنید

اکثر استودیوهای تاتو از دستگاهی به نام تصویرگر حرارتی برای ساخت شابلون‌های خود استفاده می‌کنند. این به معنای واقعی کلمه با قرار دادن طرح خالکوبی خود در دستگاه باعث صرفه جویی در زمان می‌شود و آن را در عرض چند ثانیه روی کاغذ حرارتی ویژه منتقل می‌کند.

هنگامی که شابلون شما آماده شد، وقت آن است که انتقال طرح را روی پوست خود ایجاد کنید. برخی از هنرمندان از صابون یا آب برای مرطوب کردن پوست و برخی از دئودورانت چوبی استفاده می‌کنند. اینها به انتقال بهتر و تیره تر طرح به پوست شما کمک خواهند کرد و هنگامی که کاغذ از روی پوست شما جدا می‌شود، یک شباهت آبی مایل به بنفش از خالکوبی را برای شما باقی می‌گذارد.

تا زمانی که هنرمند تجهیزات را آماده می‌کند صبور باشید

در این زمان است که هنرمند شما شروع به تهیه دستگاه خالکوبی خود می‌کند. جوهرها در فنجان‌های کوچکی به نام درپوش جوهر قرار می‌گیرند و سوزن‌ها و لوله‌ها از کیسه‌های استریل خود خارج می‌شوند و در دستگاه قرار خواهندگرفت. آب تمیز و مقطر برای تمیز کردن سوزن‌ها در طول فرآیند تاتو و تغییر رنگ از یک رنگ به رنگ دیگر در فنجانی ریخته می‌شود. مقداری پماد A&D یا وازلین فقط برای استفاده شما روی یک سطح تمیز قرار داده خواهدشد.

در تاتو در تهران، تاتو در اصفهان یا سایر شهرها، به چند دلیل کمی پماد روی طرح شما قرار می‌گیرد؛ یکی این است که کمک می‌کند تا انتقال را بدون مالش تصادفی طولانی تر نگه دارید، و همچنین کمک می‌کند سوزن به نرمی روی پوست سر بخورد، که مطمئنا برای شما راحت تر خواهد بود. پس از استفاده از پماد، نوبت به تاتو خط اول می‌رسد.

اگر عصبی هستید، نفس خود را حبس نکنید. یک نفس خوب، آهسته و عمیق بکشید و سعی کنید آرام باشید. دقیقه اول یا بیشتر خشن ترین خواهد بود. پس از آن، پوست شما به نوعی به آن عادت کرده و درد شروع به فروکش می‌کند.

هنگامی که تمام کارهای تاتو انجام شد، هنرمند شما می‌تواند کمی راحت‌تر نفس بکشد و بداند که دیگر لازم نیست نگران انتقال طرح باشد. حالا وقت آن است که با کمی سایه و احتمالا رنگ خلاقیت به خرج دهید. بسته به اندازه خالکوبی شما، هنرمند شما ممکن است به مجموعه دیگری از سوزن‌ها به نام مگنوم (یا ماگ) که برای رنگ آمیزی و سایه زدن طراحی شده اند، روی بیاورد. آنها حتی ممکن است دستگاه‌های خالکوبی را به طور کلی تغییر دهند.

مراحل پایانی تاتو بدن به چه شکل خواهد بود؟

هنرمند شما ممکن است تصویری از خالکوبی شما را برای نمونه کار خود دوست داشته باشد. آنها تاتو را تمیز می‌کنند و حتی گاهی اوقات ابتدا یک حوله داغ روی آن می‌گذارند. سپس آنها یک عکس می‌گیرند و این زمان خوبی است که شما هم عکس بگیرید. گرفتن عکس بعد از استفاده از پماد محافظ باعث تابش خیره کننده می‌شود، بنابراین بهتر است این کار را همین الان انجام دهید.

در مراحل پایانی تاتو در تهران، پانسمان و بانداژ را اعمال کنید

اکنون که خالکوبی شما تمام شده و تمیز است، باید درست مانند یک زخم درمان شود. یک لایه محافظ از پماد برای جلوگیری از عفونت توسط باکتری روی خالکوبی اعمال شده و سپس یک باند بسته می‌شود و برای اطمینان از ایمن بودن آن، نوار چسب بسته خواهدشد. مهم است که این بانداژ را برای مدت زمانی که هنرمندتان دستور می‌دهد نگه دارید.

هنرمند شما اکنون دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعدی را به شما می‌دهد. اینها را باید هم به صورت شفاهی و هم روی یک تکه کاغذ داده شود تا با خود به خانه ببرید. مهم است که به دستورالعمل‌هایی که به شما داده شده است گوش دهید و دنبال کنید. از این مرحله به بعد، این مسئولیت شماست که مطمئن شوید از خالکوبی شما به خوبی مراقبت شده است. اگر عفونت کردید، هنرمند را نمی توان سرزنش کرد، زیرا دستورالعمل‌ها را دنبال نکردید. همچنین با استفاده از کرم ضد آفتاب روزانه و اجتناب از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید از محو شدن تاتو خود جلوگیری کنید.

چاپ  ایمیل