تاتو صورت در اصفهان

 

 

09907809670

همه ما انسان‌ها به دلیل میل به زیبایی که در وجودمان است، هرجا که توانسته‌ایم دست به آفرینش زیبایی‌ها زده‌ایم، از جمله، با ایجاد تغییراتی در ظاهرمان سعی کرده‌ایم به سمت زیبایی بیشتر پیش برویم. شاید شما هم به دنبال ایجاد یک تغییر ساده اما تاثیرگذار در ظاهرتان باشید. یکی از اعمال زیبایی ساده، تاتو کردن صورت و ابروهاست. در این‌جا ضمن توضیح همه متدهای تاتو صورت و ابرو شامل: میکروبلیدینگ در اصفهان، هاشور ابرو در اصفهان، فیبروز ابرو در اصفهان، سایه ابرو در اصفهان و تاتو رژ لب، یک مرکز خدمات ابرو و تاتو صورت در اصفهان به دوستان اصفهانی معرفی می‌کنیم.

 

تاتو صورت و بدن

 

تاتو کردن یا به اصطلاح خالکوبی، به معنی ایجاد طرح روی پوست، با استفاده از تزریق مواد رنگی به زیر پوست است. این مواد، با یک دسته سوزن مخصوص تاتو وارد پوست می‌شوند و رنگدانه‌های آن را تغییر می‌دهند. به تازگی تاتو طرح‌های مختلف روی پوست بدن و صورت بسیار پرطرفدار شده است. طرحی که انتخاب می‌شود، کاملا سلیقه‌ای است و می‌تواند، نماد یک جنبش اعتراضی، یک منظره طبیعی و یا یک طرح عاشقانه و... باشد.

 

برای انجام تاتو صورت در اصفهان، مراکز زیبایی معتبری وجود دارند که یکی از آنها را به شما معرفی کرده‌ایم.

 

تاتو ابرو

09907809670

 

تاتوی ابرو هم، در واقع همان عمل تزریق رنگدانه‌های مصنوعی به زیر پوست ابروهاست. هنگامی که تاتوی ابروها بادقت انجام شود، چند تغییر مثبت در ظاهر ابروهایتان ایجاد می‌شود.

تاتو صورت در اصفهان
  • پرپشت تر به نظر می‌رسند.

 

  • قرینه و یکسان می‌شوند.

 

  • حالت دار می‌شوند.

 

  • نیازی به مداد کشیدن و آرایش شدن ندارند.

 

تاتو کردن انواع مختلفی دارد. در واقع میکروبلدینگ، فیبروز، هاشور و سایه، همگی نوعی تاتوی ابرو هستند اما تفاوت‌هایی با هم دارند. در ادامه اطلاعاتی را ارائه می‌دهیم که برای تاتو صورت در اصفهان مفید است.

 

هاشور ابرو

 

 هاشور کردن ابروها، در واقع همان عمل تاتو است که با روش‌های جدید و با کمک دستگاه ‌انجام می‌شود. در این روش‌، در لابه‌لای موهای طبیعی ابروها، خطوطی هم‌ جهت با ابروهای طبیعی طراحی و تاتو می‌شود که ابروها را پررنگ تر نشان می‌دهد. هاشور ابرو به روش های مختلفی شامل: میکروبلیدینگ، فیبروز و سایه ابرو در اصفهان انجام می‌شود‌.

میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان

میکروبلیدینگ ابرو

 

میکروبلیدینگ نوعی تاتو است، با این تفاوت که بجای سوزن‌های قدیمی، با یک ابزار جدید و به صورت دستی انجام می‌شود. این روش نسبت به تاتو جدیدتر است و مزیت آن طبیعی بودن آن است‌. علاوه بر میکروبلیدینگ، روش میکروپگمنتیشن نیز وجود دارد که با دستگاه دیجیتالی صورت می‌گیرد. پیش از انجام میکروبلیدینگ، بی‌حسی موضعی در اعصاب مربوط به پوست زیر ابروها صورت می‌گیرد. یک جلسه میکروبلدینگ حدود دو تا سه ساعت طول می‌کشد.

 

در مورد عوارض میکروبلیدینگ و احتمال ریزش ابروها، کیفیت مواد رنگی مورداستفاده نقش بسیار مهمی در شدت آن دارد.

 

اگر بدنبال یک مرکز میکروبلدینگ در اصفهان هستید، با اطمینان خاطر مرکزی را که معرفی می‌کنیم انتخاب کنید، چراکه در این مرکز، از مواد باکیفیت در خدمات زیبایی استفاده می‌شود‌، زیرا بزرگترین دارایی هر انسانی سلامتی اوست و نباید با یک کار زیبایی سلامت ما آسیب ببیند.

 

فیبروز ابرو

 

فیبروز کردن ابروها، نوعی تاتو است که در آن روی جاهای خالی و کم موی ابروها بیشتر کار می‌شود. این روش با استفاده از سوزن‌های یکبار مصرف صورت می‌گیرد. فیبروز در مقایسه با انواع تاتوهای دیگر، بسیار طبیعی‌تر است. این روش برای پوست‌های خشک مناسب‌تر است تا افرادی که پوست چرب دارند.

09907809670

برای انجام فیبروز در اصفهان، سالن های متعددی وجود دارد، اما بهتر است، یکی از حرفه‌ای ترین هارا انتخاب کنید تا براساس جنس پوست شما تشخیص دهند، این روش مناسبتان است یا خیر.

 

سایه ابرو

 

سایه ابرو، یک متد قدیمی تاتوی ابروست که طی آن تاتوکار، زیر ابروهای طبیعی شما رنگدانه می‌گذارد و در واقع مدل ابروها را تغییر نمی‌دهد. سایه ابرو تنها می‌تواند ابروهارا پرپشت تر نشان دهد‌ و ماندگاری آن نیز از انواع دیگر کم‌تر است. اما برای کسانی که از مدل ابروهای خود رضایت دارند و فقط بدنبال پرپشت نشان دادن ابروهایشان هستند، سایه ابرو انتخاب مناسبی است.

 

انجام سایه ابرو در اصفهان، در یک مرکز حرفه ای برای مشتریان عزیز انجام می‌شود‌.

 

کدام روش تاتو ابرو بهتر است؟

 

این به سلیقه شما بستگی دارد. اگر فقط می‌خواهید، ابروهایتان به شکل طبیعی کمی پرپشت به نظر برسند و نیازی به قرینه‌سازی و حالت دهی به آن‌ها ندارید، از هاشور و سایه استفاده کنید. اما می‌خواهید تاتوکارتان، مدل خاصی روی ابروهایتان شکل دهد، از میکروبلیدینگ یا تاتو قدیمی استفاده کنید. دقت کنید که ماندگاری انواع تاتو با هم متفاوت است. تاتوهای قدیمی ماندگاری بیشتری دارند و سخت‌تر پاک می‌شوند.

 

 می‌توانید از تاتوکارتان در مورد بهترین روش تاتو ابرو که مناسب پوست و صورت شما باشد، مشورت بگیرید. برای اصفهانی‌های عزیز که قصد  انجام تاتو صورت در اصفهان دارند، فرصت مشاوره گرفتن از مرکز ارائه این خدمات فراهم است.

 

تاتو رژلب و خط لب

 

اما در سال‌های اخیر، علاوه بر تاتو بدن و ابروها، تاتوی لب نیز در سالن‌های زیبایی انجام می‌شود. تاتو لب روشی است که در آن، رنگدانه‌ها با استفاده از یک قلم مخصوص به زیر پوست لب‌ها تزریق می‌شوند. برای تاتو رژلب روی لب‌ها از روش میکروپگمنتیشن استفاده می‌شود. مزایایی که تاتولب ها دارد این است که:

 

  • حجم لب‌ها بیشتر می‌شود.

 

  • بدفرمی‌های موجود در شکل لب‌ها پوشانده می‌شود.

 

  • رنگ آن‌ها دائمی می‌ماند و نیاز به آرایش ندارند.

 

اگر وقت کافی برای آرایش هرروزه ندارید، یا از رنگ لب‌هایتان راضی نیستید و یا می‌خواهید حالت لب‌هایتان تغییر کند و پرتر بنظر برسد، از میکروپگمنتیشن لب‌ها استفاده کنید. برای اصفهانی‌های عزیز که به دنبال سالن های انجام  تاتو رژلب در اصفهان هستند، یک مرکز مطمئن و حرفه‌ای وجود دارد.

 

ترمیم تاتو

 

دقت کنید، اگرچه همه انواع تاتو برچسبی به عنوان آرایش دائم دارند، اما در حقیقت پس از مدتی کم‌رنگ تر و نیازمند به ترمیم خواهند شد. برای همین لازم است، مدتی بعد برای ترمیم مجددا مراجعه کنید. هزینه ترمیم و شارژ کردن تاتو، بسیار کمتر از انجام اولیه آن است.

 

در انتخاب تاتوکار خود بسیار دقت کنید

 

پیش از انجام تمامی کارهای مربوط به زیبایی، به ویژه تاتوی ابرو و بدن، به  سه مورد بسیار مهم دقت کنید.

 

  • بهداشت محیط و وسایل

 

  • باتجربه بودن فرد ارائه کننده خدمات زیبایی

 

  • مراقبت‌های بعد از انجام کار زیبایی

 

اگر سری به سایت‌های مختلف بزنید، می‌بینید که در مورد عوارض وخطرات تاتو کردن مطالب بسیاری نوشته‌اند. وجود این خطرات کاملا بستگی به سالن و تاتوکاری دارد که انتخاب می‌کنید. برای همین پیشنهاد می‌کنم حتما با نهایت دقت سالن خدمات زیبایی را انتخاب کنید و به هر تاتوکاری اعتماد نکنید.

برای ساکنان اصفهان، امکان انجام تاتو بدن و ابرو، در شرایطی استاندارد و تمیز فراهم شده است. اگر بدنبال انجام تاتو صورت در اصفهان هستید، جایی را انتخاب کنید که با آسودگی خاطر بتوانید، خدمات زیبایی را دریافت کنید

برای اطلاع از قیمت های تاتو صورت و هاشور ابرو در اصفهان و انواع خدمات رژ لب دائم و میکروبلیدینگ تماس حاصل فرمایید


09907809670

 

بهترین مرکز میکروپیگمنتیسن در اصفهان با سابقه 10 ساله در تاتو صورت دارای برد تخصصی تاتو صورت از مراکز بین المللی و فنی حرفه ای ایران که اطمینان خاطر شما را در مورد ارائه بهترین خدمات تاتو صورت در اصفهان و هاشور ابرو سه بعدی در اصفهان جلب کند

ما بهترین مواد و رنگ های تاتو را برای شما استفاده میکنیم که باعث کیفیت کار در انواع میکروبلیدینگ ، فیبروز و هاشور ابرو شما میشود بنابراین با خیال راحت به مرکز تاتو صورت ما مراجعه فرمایید و بهترین خدمات ارایش دائم را از ما دریافت نمایید

یکی ار نکاتی که برای رجوع به سالن های تاتو صورت باید به آن توجه کرد استفاده از مواد استریل و اورجینال است ، بهداشت محیط سالن تاتو صورت یکی از مهم ترین نکات برای رجوع به یک سالن است که در این زمان یعنی پاندمیک ، این امر جلوه بس بیشتر و نمایان تر میکند

دیگر نکته استفاده از رنگ های تاتو صورت میباشد که شما باید از میکروپیگمنتر خود حتما در مورد مارک و اصل بودن آن سوال فرمایید

اما ما در سالن خود همه شرایط را محیا کرده ایم تا شما بهترین تاتو ابرو و صورت را با خاطره خوش چندین ماه با خود به یادگار ببرید

برای اطلات از قیمت های باور نکردی ما با شماره تماس های که در متن جایگذاری شده است تماس گرفته و نوبت خود را هرچه زودتر رزرو نمایید ، لازم به ذکر است مشتریانی که به ما مراجعه میکنند سامل تخفیف تاتو صورت در اصفهان میگردند