آموزش تاتو سه بعدی بدن به صورت تضمینی در اصفهان

 
آموزش تاتو بدن به صورت تضمینی و سه بعدی در یک دوره 5 جلسه 
صداقت در آموزش
ورود به بازار کار از جلسه دوم
گذر از توضیحات اضافی و تمرکز بر یادگیری مهارت تاتو بدن

میانگین زمان کلاسها 2 ساعت می باشد ولی نصبت به تمرین و اموزش جلسه جاری تغییر می کند ،
کلیه حجم سازی و آموزش تاتو سه بعدی در اصفهان در آموزشگاه ما آموزش داده میشود
جلسات کاملا خصوصی می باشد و کیفیت جلسات در حدی می باشد که از جلسه دوم کار اموز آمادگی حضور در بازار کار و کسب در آمد دارد.
قیمت آموزش تاتو در اصفهان را از ما سوال فرمایید و برای بقیه شهرستان ها به نصبت آموزش مجازی تاتو یا جلسه گروهی حضوری قیمت ها متفاوت میباشد
از این رو آموزش تاتو بدن به صورت تضمینی گفته شده که برگشت وجه خرید دستگاه و اموزش در کمتر از 2 الی 3 ماه خواهد بود حتی در مواردی دیده شده کمتر از 2 هفته کار اموز موفق به برگشت وجه کل هزینه کلاس و دستگاه شده است
خرید دستگاه به عهده کار اموز با مشاوره اساتید مرکز می باشد

برای دیدن نمونه کار های کار اموز های دوره های قبل آموزش تاتو بدن در اصفهان از طریق شماره تماس

09335555681

یا از طریق اینستاگرام تلگرام و واتس اپ تاتو در اصفهان
می توانید توضیحات و نمونه کار های بیشتری در خواست کنید.
نمونه کار های کاراموز ها  و اساتید تاتو بدن در اصفهان بهترین منبع برای دیدن کیفیت کار ما میباشد

 

آموزش تاتو

با افزایش خالکوبی در کشور و آموزش تاتو، به جرات می‌توان گفت که اکثر افراد حداقل یک خالکوبی دارند. دلیل چنین افزایشی در این واقعیت نهفته است که خالکوبی دیگر یک موضوع تابو نیست. خالکوبی و پیرسینگ در بسیاری از کشورهای جهان به طور فزاینده‌ای محبوب می‌شود و افرادی که به دنبال چنین تغییراتی در بدن هستند، انگیزه‌های مختلفی را گزارش کرده اند. علاوه بر ملاحظات کاملاً سطحی، خالکوبی و پیرسینگ می‌تواند معنای عمیق و شخصی نیز داشته باشد. برای مثال، آن‌ها می‌توانند پردازش عاطفی رویدادهای مهم زندگی، از جمله تجربیات شکل‌دهنده از دوران کودکی را علامت‌گذاری کنند و در ادامه با ما باشید تا در رابطه با آموزش تاتو اطلاعات بیشتری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

قبل از شروع آموزش تاتو، این نکته را خدمت شما عزیزان عرض کنم که می‌توانید این هنر را به بهترین شکل و کاملا کاربردی یاد بگیرید. خبر خوب دیگر این است که بعد از پایان دوره، شما یاد خواهید گرفت که چگونه وارد بازار کار شوید و به عنوان یک فرد حرفه‌ای مشغول شوید. در ادامه ابتدا ویژگی‌های دوره آموزش تاتو و سپس فرایند آنجام آن را به صورت خلاصه وار توضیح خواهیم داد.

چگونه یک تاتوکار حرفه‌ای شویم؟

اگر حس طراحی دارید و سخت کوش هستید، مطالبی که در سایت خود ارائه می‌دهم می‌تواند به شما کمک کند تا یک هنرمند موفق تاتو شوید. این وب سایت شامل تکنیک‌های رایج خالکوبی به طور کامل (من از این تکنیک‌ها نیز استفاده می‌کنم) به همراه متن‌ها، تصاویر و فیلم‌های زیادی است.

یاد بگیرید چگونه خالکوبی کنید! متأسفانه بسیاری از افراد با استعداد به دلیل اینکه نمی دانند از کجا شروع کنند یا کارشناسان به سؤالات آنها پاسخ نمی دهند، مورد غفلت قرار می‌گیرند. تجهیزات خالکوبی فقط نوعی وسیله مانند روغن یا پاستل هستند، بنابراین داشتن مهارت طراحی برای شما ضروری است، زیرا همه چیز بر این اساس شکل می‌گیرد و اگر این مهارت‌ها را دارید، می‌توانید تکنیک‌ها را نیز یاد بگیرید.

ویژگی‌های اصلی دوره آموزش تاتو عبارتند از:

  • بیش از چندصد تصویر آسان برای درک
  • توضیحات کامل و طولانی
  • تئوری، عمل و ترسیم
  • با سرعت خود در خانه و بدون هیچ برنامه زمانی دقیقی بیاموزید
  • از اصول اولیه تا رئالیسم رنگی
  • آموزش ورود به بازار کار
  • آموزش کار با رنگها

آموزش‌ها، سمینارها و دوره‌های تاتو بدن

من در بسیاری از شهرها دوره‌ها و سمینارهای خالکوبی برگزار کرده‌ام، اما متوجه شده‌ام که از این طریق می‌توانم راحت تر به سوالات پاسخ دهم. متأسفانه متخصصان متعلق به این حرفه معمولاً تکنیک‌های خود را حفظ می‌کنند یا زمانی برای آموزش کارآموزان ندارند. اما در این دوره، سعی بر آن داریم که این علم را به درستی در اختیار شما قرار دهیم.

در مورد ساختار، مواد آموزشی شامل دو بخش اصلی است: تئوری خالکوبی و بخش عملی خالکوبی. فصل‌ها و واحدها بر روی یکدیگر ساخته شده‌اند، بنابراین برای درک همه چیز لازم است آنها را به ترتیب از ابتدای تئوری تا پایان تمرین یاد بگیرید. مطالب نظری هنر خالکوبی بر اساس متون است و تصاویر و فیلم‌ها نظریه را توضیح می‌دهند.

مواد کاربردی خالکوبی بر اساس فیلم خواهدبود، متون توضیحی و تصاویر به طور جداگانه در زیر آنها قرار داده شده است. بنابراین وب سایت از بخش‌های نظری و عملی تشکیل شده که کاملاً مکمل یکدیگر هستند.

در واقع این وب سایت نوعی اصلاح آموزشی در خالکوبی است و مزایای آن نسبت به دوره‌های شخصی عبارتند از:

_شما مجبور نیستید برای آموزش به جای دوری بروید.

_شما می‌توانید هر زمان که بخواهید یک فصل از آموزش تاتو را تکرار و مرور کنید، بنابراین دانش شما عمیق تر از گوش دادن به مطالب یک بار در یک دوره شخصی خواهد بود.

_شما می‌توانید با توجه به روحیه، الهام و جدول زمانی خود یاد بگیرید

_قیمت بسیار پایین تر از قیمت دوره‌های شخصی است

_پس از پرداخت شما می‌توانید سوالات خود را از طریق وب سایت یا شماره تلفن شخصا بپرسید و ما می‌توانیم با شما در تماس باشیم

_این وب سایت شامل تمام تکنیک‌ها و ترفندهایی است که توسط خودم استفاده می‌شود

اما به خاطر داشته باشید: مانند نقاشی، خالکوبی فقط یک تکنیک نیست و مبانی نظری و دانش فنی را می‌توان آموزش داد، اما برای تبدیل شدن به یک تاتوکار حرفه‌ای، داشتن استعداد ذاتی نیز ضروری است.

من فکر می‌کنم همه مردم برای انجام کاری به دنیا آمده‌اند و برای انجام این کار توانایی‌های ویژه‌ای دارند. مشکل این است که بسیاری از مردم نمی توانند راه را پیدا کرده و راه‌های مختلفی را انتخاب می‌کنند. به همین دلیل است که می‌توانیم کارهای غیرقابل قبول زیادی را روی افراد دیگر یا روی خودمان ببینیم. اگر کسی شروع به آموزش تاتو بدن کند، باید این سوال را بپرسد که آیا من برای این به دنیا آمده ام یا نه؟ اگر پاسخ "بله" است، این صفحه می‌تواند کمک زیادی به شما کند.

فرآیند خالکوبی: نحوه عملکرد تاتو (9 مرحله)

مرحله 1 - انتخاب سالن خالکوبی/تتو آرتیست مناسب

قبل از تعیین قرار خالکوبی، تکالیف زیادی برای انجام دادن دارید و شما نمی توانید به هر استودیوی خالکوبی تصادفی بروید. در عوض، باید بهترین‌ها را پیدا کرده و توسط یک متخصص با تجربه خالکوبی کنید. به این ترتیب می‌توانید از بسیاری از مشکلات احتمالی خالکوبی در دراز مدت جلوگیری نمایید (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد). در اینجا نحوه انتخاب بهترین سالن تاتو و هنرمند خال کوبی آمده است.

از نقشه‌های گوگل برای بررسی سالن‌ها، مکان دقیق بهترین سالن‌های تاتو و احتمالاً پیوندی به وب سایت یا نمونه کار آنلاین آنها استفاده نمایید. همچنین نمونه کارها استودیو را به طور کامل بررسی کنید؛ این کار به شما کمک می‌کند تا سبک خالکوبی‌هایی که ارائه می‌دهند را تعیین کرده و ببینید آیا این چیزی است که می‌خواهید اجرا کنید یا خیر.

با دوستان خود که تجربه تاتو دارند، مشورت کرده و بررسی کنید که آیا آنها سالن یا هنرمند خاصی را می‌شناسند. از آنها در مورد تجربه و اینکه آیا استودیو امن و معتبر است یا خیر، بپرسید.

هنگامی که لیست استودیوهای بالقوه را محدود کردید، با هر یک تماس بگیرید و برای مشاوره برنامه ریزی کنید. ایمنی و تمیزی سالن و همچنین هنرمندان خالکوبی را که ممکن است شما را خالکوبی کنند، بررسی نمایید.

مرحله 2 - انتخاب طرح خالکوبی عالی

می توانید با یک تصویر آماده یا ایده‌ای از آنچه می‌خواهید به عنوان خالکوبی انجام دهید، به یک قرار ملاقات برای خالکوبی بروید. از سوی دیگر، می‌توانید با تاتوکار خود در مورد بهبود آن ایده مشورت کنید یا ببینید آیا هنرمند می‌تواند طرح بهتر و اصلی‌تری ارائه دهد.

در هر صورت، باید با هنرمند خالکوبی خود در مورد طرح و سبک خالکوبی، اندازه، رنگ و محل قرارگیری احتمالی آن صحبت کنید. اگر نمی‌دانید چه چیزی را باید خالکوبی کنید، هنرمند خالکوبی نظرات خود را ارائه می‌کند.

مرحله 3 - انتخاب محل تاتو

همانطور که انتخاب طرح خالکوبی مناسب مهم است، همچنین باید بدانید طرح را در کجا روی بدن خود قرار دهید. پیدا کردن مکان مناسب می‌تواند سخت تر از آن چیزی باشد که فکر می‌کنید.

بهتر است از تاتو روی نواحی پردرد (جایی که استخوان‌های زیادی و پوست نازک با انتهای عصبی متعدد وجود دارد) خودداری کنید. هنرمند خالکوبی همچنین در مورد مناطقی که خالکوبی سریعتر محو می‌شود (مناطق با اصطکاک زیاد و قرار گرفتن در معرض آفتاب/آب، ​​مانند دست‌ها و پاها) با شما صحبت خواهد کرد. با در نظر گرفتن تمام اطلاعات ارائه شده، با کمک هنرمند خالکوبی خود، محل مناسب خالکوبی را انتخاب می‌کنید.

مرحله 4 - تکمیل مدارک و پرداخت

بعد از اینکه بحث خالکوبی تمام شد، باید مدارک مربوط به شناسه، سن، شماره تلفن، آدرس و غیره خود را تکمیل کنید. به طور کلی، هنگامی که در مورد طراحی، اندازه، رنگ و محل خالکوبی صحبت کردید، تاتوکار کل هزینه کل فرآیند را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین باید ببینید آیا استودیو روش پرداخت مورد نظر شما را نیز می‌پذیرد. پس از پرداخت، حتما رسید دریافت کنید و به خاطر داشته باشید که پس از انجام خالکوبی امکان دارد هزینه‌های دیگری نیز اضافه شود.

مرحله 5 - آماده سازی تاتو

این مرحله هیجان‌انگیزترین بخش کل فرآیند است. کل قسمت خالکوبی، از جمله صندلی و ابزار، از قبل تمیز و استریل می‌شود. اگر به هر دلیلی فکر نمی‌کنید همه چیز استریل و تمیز شده است، حتماً از تاتوکار خود دلیل را بپرسید.

بسته به نوع خالکوبی و نحوه قرارگیری شما، روی یک صندلی دندانپزشکی، یک صندلی میز یا یک نیمکت می‌نشینید. اگر صندلی خاص شما برای شما راحت نیست، حتماً به تاتوکار خود اطلاع دهید.

ناحیه بدن شما، یعنی جایی که خالکوبی قرار می‌گیرد، باید آماده شود. این کار شامل تمیز کردن منطقه با استفاده از الکل و در برخی موارد حتی شیوکردن مو است.

سپس، تاتوکار شما یک استنسیل از طرح خالکوبی شما ایجاد می‌کند. شابلون بر روی بدن شما قرار می‌گیرد تا انتقال تصویر ایجاد شود. برای چسباندن شابلون به پوست، تاتوآرتیست شما ممکن است از دئودورانت یا صابون برای مرطوب کردن پوست استفاده کند. پس از تکمیل انتقال، کاغذ شابلون برداشته می‌شود و یک طرح کلی از خالکوبی‌تان باقی می‌ماند.

در این مرحله، خالکوبی تجهیزات لازم را آماده می‌کند و با شما بررسی خواهدکرد که آیا برای شروع خالکوبی مشکلی ندارد یا خیر. تجهیزات باید کاملاً استریل شده و در موارد سوزن، دستکش و غیره کاملاً نو باشند. همچنین اگر به لاتکس حساسیت دارید، حتما از تاتوکار خود بخواهید که از دستکش نیتریل استفاده کند.

مرحله 6 آموزش تاتو - خالکوبی کردن

در این مرحله، تاتوکار حرفه‌ای شما شروع به خالکوبی خط اول می‌کند. منصفانه است که بگوییم چند ثانیه اول بدترین درد را احساس خواهیدکرد، زیرا بدن شما به این حس عادت ندارد و پس از مدت کوتاهی، به این احساس (و ناراحتی یا درد خفیف) عادت خواهید کرد.

هنرمند خالکوبی شما ابتدا تمام خطوط خالکوبی را تکمیل می‌کند. هنگامی که این کار انجام شد، وقت آن است که سایه زدن خالکوبی و رنگ آمیزی را تکمیل کنید. در این مرحله، تاتوکار بین سوزن‌ها یا حتی ماشین‌های مختلف جابه‌جا خواهدشد تا مطمئن شود سایه‌زنی و رنگ‌آمیزی سریع و کارآمد انجام می‌شود. همچنین فرآیند خالکوبی می‌تواند بین یک ساعت تا چند جلسه طول بکشد. البته این تایم به اندازه خالکوبی و طراحی دقیق آن بستگی دارد.

مرحله 7 - لمس پایانی

پس از انجام خالکوبی، هنرمند شما خالکوبی را تمیز می‌کند یا از یک حوله داغ استفاده خواهدکرد تا پوست خالکوبی شده را آرام کند. سپس از پماد محافظ استفاده کرده و از خالکوبی به عنوان نمونه کار خود عکس می‌گیرد. پس از اتمام جلسه، خالکوبی شما را با استفاده از نوار بسته بندی و بانداژ می‌پیچد و به یاد داشته باشید، یک تاتو جدید به عنوان یک زخم درمان می‌شود، بنابراین شما در مورد مراقبت‌های بعد از خالکوبی خود چیزهای زیادی خواهید شنید.

مرحله 8 - راهنمای مراقبت‌های پس از درمان

پس از هر جلسه خالکوبی، تاتوکار دستورالعمل‌های مراقبت پس از آن را به شما ارائه می‌دهد. آنها به شما آموزش می‌دهند که چگونه خالکوبی را تمیز و آن را مرطوب کنید و از چه محصولاتی استفاده نمایید. آنها همچنین ممکن است برخی از عوارض جانبی ناخواسته را ذکر کنند و به شما در مورد عفونت خالکوبی هشدار دهند و اگر چنین اتفاقی افتاد، باید بدانید چه کاری باید انجام دهید. همیشه برای یک تاتوکار مهم است که در مورد خطرات سلامتی ناشی از خالکوبی صحبت کند، مانند حساسیت به جوهر، بثورات و...

مرحله 9 - مراقبت از خالکوبی (پس از بهبودی)

حتی پس از بهبودی، همچنان باید از تاتو خود مراقبت کنید تا از محو شدن و چروک شدن زودرس آن جلوگیری کرده باشید. استفاده از کرم ضد آفتاب برای خالکوبی، به خصوص در روزهای گرم تابستان ضروری است. همچنین ضروری خواهدبود که تاتو خود را مرطوب نگه دارید تا حتی سال‌ها پس از انجام آن، زنده و درخشان به نظر برسد.

مراحل بهبودی تاتو

بر اساس تجربه ما که در دوره های آموزش تاتو  نیز ارائه می‌شود، یک تاتو معمولی از طریق سه مرحله درمان خواهدشد.

روزهای 1 تا 3: التهاب

قرمز، تورم و حساس بودن تاتو در 48 تا 72 ساعت اول طبیعی خواهدبود. همچنین ممکن است مقداری تراوش خون و/یا جوهر در این بازه زمانی وجود داشته باشد که این علائم باید هر روز به طور قابل توجهی بهبود یابد. فراموش نکنید که علائم طولانی مدت باید توسط هنرمند تاتو و/یا پزشک شما ارزیابی شود.

روز: 4 تا 14: ریکاوری قابل مشاهده

همانطور که روند بهبودی ادامه دارد، لایه بالایی پوست، پوسته پوسته می‌شود و خارش می‌کند (شبیه به واکنشی که بدن هنگام بهبودی پس از آفتاب سوختگی نشان می‌دهد). این یک روند بهبودی طبیعی و سالم است و از خاراندن، مالش، برداشتن دلمه‌ها و برداشتن فیزیکی پوست کنده شده خودداری کنید. انجام این کارها ممکن است باعث آسیب بیشتر شود و دوره نقاهت را طولانی تر کند.

روزهای 14 تا 30: ریکاوری نامرئی

علائم قابل مشاهده ذکر شده در بالا معمولاً تا هفته سوم پس از عمل برطرف می‌شوند که با این حال، طبق تجربه ما، خالکوبی ممکن است تا حدود یک ماه پس از انجام آن کدر و تیره باقی بماند. در یک ماهگی، خالکوبی ممکن است رنگ پر جنب و جوش دائمی خود را به خود گرفته باشد و بازسازی پوست زیر خالکوبی به مدت سه تا شش ماه پس از بهبود کامل تاتو ادامه خواهد داشت.

تاتو چه مدت طول می‌کشد تا بهبود یابد؟

به طور کلی، تقریباً یک ماه از زمان خالکوبی طول می‌کشد تا شکل دائمی خود را در یک فرد جوان و سالم به خود بگیرد، اگرچه همانطور که در بالا ذکر شد، خالکوبی‌ها در حدود 3 ماه به طور کامل بهبود می‌یابند. با این حال، عواملی وجود دارند که می‌توانند بر زمان بهبودی تأثیر بگذارند. برای مثال، تاتوهایی با نواحی رنگی اشباع‌تر ممکن است کمی بیشتر طول بکشد تا بهبود یابد. همچنین رنگدانه‌های اشباع برای رسوب جوهر به سوزن‌های بیشتری نسبت به خالکوبی‌های ظریف‌تر نیاز دارند.

نکات مراقبت بعد از خالکوبی در آموزش تاتو

دستورالعمل‌های پس از مراقبت کمی متفاوت دارند، اما هسته اصلی روتین آنها یکسان است: بدن می‌تواند زخم را التیام بخشد و بهبود باید روزانه اتفاق بیفتد و عدم بهبود روزانه ممکن است نشانه تاخیر در بهبود زخم یا عفونت باشد.

در هفته اول از بانداژ تنفسی استفاده کنید: از آنجایی که خالکوبی روزنه‌ای در پوست ایجاد می‌کند که اجازه ورود باکتری‌ها را می‌دهد، توصیه می‌شود که تاتو را با یک باند چسبنده و قابل تنفس برای هفته اول بپوشانید. این باندها به منظور محافظت از زخم در برابر عفونت و در عین حال اجازه تنفس به آن هستند و باید پوست را با آب و صابون ملایم بشویید و در هفته اول هر روز از بانداژ استفاده کنید. پس از هفته اول، بانداژ را می‌توان برداشت که با این حال، استفاده از پماد توصیه شده توسط تاتوآرتیست روی خالکوبی تا زمانی که تمام علائم بهبودی از بین نرود، مهم است.

تمیز کردن با صابون آنتی باکتریال: پس از برداشتن باند تنفسی، دو بار در روز تاتو را با صابون ضد باکتری پاک کنید.

چگونه بفهمیم خالکوبی به درستی بهبود نمی یابد؟

چند علامت وجود دارد که نشان می‌دهد خالکوبی شما به درستی بهبود نمی یابد. یعنی اگر بیش از چند روز قرمزی، پف کردگی یا خارش داشتید، با پزشک خود مشورت کنید. همچنین، اگر متوجه ترشح مایع یا چرک از خالکوبی شدید، ممکن است نشانه عفونت باشد.

روند بهبود خالکوبی نسبتاً ساده است و بر اساس تجربه کارشناسان، تورم، درد و تراوش معمولاً در روز سوم برطرف می‌شود و پس از آن تا یک هفته دیگر خارش و پوسته پوسته شدن ایجاد خواهدشد. حتی ممکن است خالکوبی شما در ماه اول تیره تر و کسل کننده تر از حد انتظار به نظر برسد. دوره مراقبت مناسب را از متخصص پوست و/یا تاتوکار خود دنبال کنید، زیرا مراقبت مناسب ممکن است به محافظت از شما در برابر عفونت و ایجاد نتیجه بهتر خالکوبی کمک کند.

آیا می‌توانم روی یک خالکوبی جدید لباس بپوشم؟

مطمئناً می‌توانید روی خالکوبی جدید خود لباس بپوشید، فقط مطمئن شوید که پارچه‌های گشاد و طبیعی مانند پنبه را انتخاب کنید و از لباس‌های تنگی که می‌تواند روی خالکوبی ساییده شود، اجتناب نمایید.

حتماً از تاتوکار خود دستورات خاص خود را بخواهید، اما به طور کلی، خالکوبی شما باید حداقل چند ساعت زیر بانداژهای اولیه بماند. در طول فرآیند بهبودی، باید سعی کنید فقط هنگام تمیز کردن خالکوبی، آن را زیاد لمس نکنید.

استفاده از شابلون تاتو در آموزش تاتو

هنگامی که طرح خود را انتخاب کرده و با هنرمند صحبت کردید، او معمولاً طرحی مشابه یا طرح کلی برای پوست شما می‌سازد. سپس هنرمند جوهرها و تجهیزات طراحی شما را آماده می‌کند و وقتی همه چیز آماده شد، او شما را به یک صندلی یا ایستگاه هنرمند هدایت می‌کند، دستکش‌های تازه‌ای می‌پوشد و پوست شما را آماده خواهدکرد. منطقه باید تمیز و استریل شود و اگر ناحیه پر مو باشد، ممکن است نیاز به تراشیدن داشته باشد. وقتی پوست آماده شد، خالکوبی یک طرح کلی از تصویر را روی پوست شما قرار می‌دهد که این کار معمولاً با استفاده از کاغذها و جوهرهای مخصوصی انجام می‌شود که مانند خالکوبی‌های موقت عمل می‌کنند.

دستگاه تاتو از سوزن‌های ریز برای قرار دادن جوهر درست در زیر سطح پوست استفاده می‌کند و سوزن‌ها شبیه به چرخ خیاطی به سرعت بالا و پایین حرکت می‌کنند. هنرمند سوزن‌ها را برای ایجاد خطوط ظریف یا پررنگ، سایه‌ها و/یا بلوک‌های رنگی هدایت خواهدکرد و معمولاً او با ترسیم طرح کلی تصویر با جوهر سیاه شروع کرده و سپس طرح کلی را با رنگ‌ها و/یا سایه پر می‌کند. تاتوکار ممکن است در طول فرآیند خالکوبی، بسته به نیاز به خطوط ظریف، پر کردن یا سایه زدن، انواع سوزن‌ها را تغییر دهد و بسته به اندازه و پیچیدگی طراحی، جوهر کاری از چند ساعت تا چند روز طول می‌کشد. به عنوان مثال، یک طرح کوچک مانند یک تکه تیره به رنگ مشکی یا یک گل کوچک سیاه و خاکستری می‌تواند 20 دقیقه طول بکشد. با این حال، یک قطعه بزرگتر یا آنهایی که رنگ و جزئیات کامل دارند، بسته به پیچیدگی ممکن است یک ساعت تا چند ساعت طول طراحی آنها زمان ببرد.

سخن پایانی

امیدواریم راهنمای گام به گام آموزش تاتو ما در فرآیند خالکوبی مفید و آموزنده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاتو بدن، حتما مقالات دیگر ما را بررسی کنید و در صورتی که مشتاق به شرکت در دوره‌های آموزش تاتو هستید، ما در خدمت شما عزیزان هستیم. مطمئناً، تاتوها از چند هفته تا چند ماه طول می‌کشد تا به طور کامل بهبود یابند. اگر در طول مراقبت‌های بعدی متوجه قرمزی، تورم، بثورات پوستی یا تراوش کردن خالکوبی شدید، به احتمال زیاد با عفونت روبرو هستید. در این صورت، به دنبال کمک پزشکی باشید و برای اطلاعات بیشتر با تاتوکار خود تماس بگیرید.