6 عنوان در مورد *معنی تاتو ببر یکی از انواع تاتو اصفهان؟

  • مقالات
  • بازدید: 705

عنوان

معنی تاتو ببر

نویسنده

آسیه

دپارتمان

عالی و عالی

مدت زمان مطالعه

حدود 9 دقیقه

تعداد کلمات

932 کلمه

 فهرست مطالب

معنی تاتو ببر(یکی از انواع پر طرفدار تاتو اصفهان)

ببر در دنیای حیوانات وحشی ترین و پر جنب وجوش ترین

نماد تاتو ببر در میان فرهنگ‌های مختلف به چه معناست؟

تاتو ببر و معانی مختلف آن در بین انواع تتو اصفهان

چه نمونه‌هایی از تاتو ببر وجود دارد؟

تاتو ببر خود را کجا قرار دهید؟

 فهرست تصاویر

شکل 1 تاتو اصفهان

شکل 2 تتو اصفهان

 

معنی تاتو ببر(یکی از انواع پر طرفدار تاتو اصفهان)

اگر می‌خواهید بدانید معنی تاتو ببر (یکی از انواع تتو اصفهان) چیست، این مقاله برای شماست:  ببر یکی از حیواناتی است که بیشترین جذابیت را در بین مردان برمی انگیزد. این گربه سان که دارای قدرت و نشاط است، یک شکارچی مهیب بوده که بالای زنجیره غذایی را اشغال می‌کند. بنابراین تصادفی نیست که تاتو ببر این روزها بسیار محبوبیت دارد، اما این طرح حاوی معانی زیادی است و بیایید در اینجا تفاسیر مختلف نماد ببر به عنوان خالکوبی و در فرهنگ‌های مختلف را دریابیم.

شکل 1 تاتو اصفهان

ببر در دنیای حیوانات وحشی ترین و پر جنب وجوش ترین

در قلمرو حیوانات، ببر یکی از پر جنب و جوش ترین و وحشی ترین شکارچیان است. از همین جهت این تاتو اصفهان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین وقتی ببری طعمه خود را تعقیب می‌کند، تا زمانی که آن را نگیرد رها نخواهدکرد. ببر توسط غریزه وحشی خالص هدایت می‌شود، اما در عین حال دارای ظرافت زیادی است. در جنگل، ببر سلطنت می‌کند و نماد قدرت تمام است. این گربه سان همیشه توسط مردان به عنوان حیوانی مغرور و با ابهت با حواس بسیار تیز دیده می‌شود.

نماد تاتو ببر در میان فرهنگ‌های مختلف به چه معناست؟

در طول قرن‌ها و در فرهنگ‌های مختلف، نماد ببر بسیار حضور داشته و به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است. در فرهنگ چینی، ببر نماد قدرت برتر بوده و بنابراین تصادفی نیست که آن را به طور گسترده در نمادها و تزئینات زینتی استفاده کنیم. در هند نیز تاتو ببر نمایانگر وحشیگری و قدرت وحشیانه است، اما همچنین می‌تواند نشان دهنده جنبه هیولا و بی رحمانه‌ای باشد که در انسان دفن شده است. ما با تاتو اصفهان این طرح را در بدن شما نمایان خواهیم کرد.

اگر در چندین فرهنگ ببر نماد غرور و قدرت جسمی و اخلاقی باشد، در برخی دیگر بار معنایی منفی دارد: در زمینه‌های خاصی در واقع می‌تواند نمایانگر تخریب، خطر یا حتی مرگ باشد.

تاتو ببر و معانی مختلف آن در بین انواع تتو اصفهان

ببر به عنوان یک خال کوبی دارای معانی بسیار زیادی است و می‌تواند نشان دهنده قدرت، اعتماد به نفس و قدرت ذهنی باشد. هرچه خالکوبی رنگارنگ تر باشد، طراحی بیشتر نشان دهنده قدرت و شهامت و شخصیت است. شخصی که آشکارا خالکوبی ببر را نشان می‌دهد معمولاً مایل خواهدبود اعتماد به نفس خود و این واقعیت را که خود را یک مرد آلفا (برای مردان) می‌داند، به اشتراک بگذارد.

بنابراین، به طور کلی، شخصی که این خالکوبی را دارد، غرور و قدرت درونی خود را ادعا می‌کند و از این طریق جذابیت و جنبه پرشور خود را بیان خواهدکرد. ببر اغلب روی بازو، شانه یا پشت خالکوبی می‌شود؛ اما اگر می‌خواهید خالکوبی ببر یا هر نماد دیگری را انجام دهید، با یک تاتوکار حرفه‌ای تماس بگیرید تا بتواند نتیجه رضایت بخش و با رعایت اصول بهداشتی را برای شما تضمین کند.

شکل 2 تتو اصفهان

با خالکوبی ببر، می‌خواهید قدرت، شجاعت و استقامت آن را گرامی بدارید. ما همچنین ببر را در خالکوبی‌های (تتو اصفهان) سنتی ژاپنی می‌یابیم که شجاعت و ظرافت آن را در تاتوهای رنگارنگ و فریبنده واقعی برجسته می‌کند. به عنوان یک طراحی اسرارآمیزتر، ببر سفید را می‌توان ترجیح داد تا بر خرد و قدرت خاصی که آرزوی آن را دارید تأکید کند.

چه نمونه‌هایی از تاتو ببر وجود دارد؟

بسیاری دیگر از ایده‌های خالکوبی ببر (این مدل از میان انواع تاتو اصفهان) ، همانطور که می‌توانید تصور کنید، وجود دارد و شما انتخاب خود را با توجه به سبک‌هایی که بیشتر شما را هیجان زده می‌کند، انجام خواهید داد.

گزینه اول: خالکوبی واقعی ببر، با یک گربه که به طور کامل یا تنها با سرش تکثیر شده است، اگر می‌خواهید مفهوم قدرت را برجسته کنید، دهان بسته یا دندان‌های نیش خود را نشان می‌دهد. این به شما بستگی دارد که آیا می‌خواهید از رنگ استفاده کنید یا خیر.

ایده دیگر: یک خالکوبی به دو قسمت تقسیم شده، با یک سبک خاص در هر طرف، یا حتی یک ببر در یک طرف و یک شیر در طرف دیگر، یا حتی یک سر ببر که خراشیده به نظر می‌رسد که این نماد برای یادآوری غیرقابل پیش بینی بودن استفاده می‌شود و در بین انواع تتو اصفهان بسیار طرح جذابی است.

برای طرفداران تاتو‌های ساده، روی یک تاتو هندسی، تاتو پرتره یا تاتو ببر به سبک اوریگامی شرط بندی کنید، این دو فوق العاده گرافیکی هستند و توجه را به خود جلب می‌کنند.

تاتو ببر خود را کجا قرار دهید؟

بسته به پیچیدگی نقاشی خود، واضح است که آن را در مناطق مختلف قرار می‌دهید. (هیچ قانون الزامی ای وجود ندارد که شما تاتو اصفهان خود را در کدام قسمت انجام دهید). بنابراین، یک خالکوبی ببر کوچک را می‌توان به خوبی روی انگشت، داخل مچ دست یا روی مچ پا انجام داد، در حالی که یک خالکوبی ببر بزرگ بیشتر روی تمام پشت، ران یا بالاتنه برجسته می‌شود. برای طرفداران تاتو بدن، سر ببر جای خود را روی ساعد یا حتی بالای دست پیدا می‌کند، در حالی که ممکن است به نظر برسد که یک ببر کامل به شانه شما می‌چسبد تا نتیجه‌ای جذابتر داشته باشد.

چاپ  ایمیل