کیت لنز مخصوص عکاسی و فیلمبرداری از تتو اِی وی ( AV )

 

در این مقاله به اهمیت موضوع عکاسی از تاتو ها

مشکلات و راه حل این مشکل بزرگ کیت عکاسی تاتو ای وی AV میپردازیم.

 

عکاسی از تتو و مشکلات تاتوارتیست ها با آن

 

در صنایع زیبایی حرفه ی تاتو یا تتو همواره جز پردرآمد ترین و محبوب ترین حرفه ها بوده و این حرفه هم مثل هر کسب کار دیگه ای نیاز به یک ویتریت دارد.

ویترینی که در آن تتوآرتیست بتواند کیفیت تاتوهای خودش رو به بهترین و زیبا ترین حالت در مقابل دید مشتریان و متقاضیان خود قرار دهد تا آنها به کیفیت تتو ها و حرفه ای بودن تتوآرتیست خودشون پی بیرند.

 

اما عکاسی و فیلمبرداری از تاتوها همیشه همه ی ارتیست ها بزرگترین مشکل بود فرقی نمیکرد با دوربین گوشی و یا دوربین های عکاسی، هیچ یک خروجی تصویر لازم با کیفیتی که یا تتوارتیست از عکس تاتوی خود انتظار داشت را به او نمیدادن.

مشکل از اجرا نبوده، برای خود شما شاید خیلی پیش آمده که تاتویی را که اجرا کردید همان لحظه با چشم مستقیم خود دیدید و از کیفیت و زیبایی اجرای خودتون و جزئیاتی که در تاتو رعایت کردید لذت بردید اما در مرحله عکاسی از تاتو بعد از صرف کلی وقت و انرژی تازه آن هم در حالت خستگی خود و مشتریتان بعد از اجرای تتو با زاویه های محدود بالا پایین کردن نور ها و دوربین تا در نهایت بتوان یک عکس از آن تاتو گرفت و حتی بعد از کلی ادیت و ویرایش آن عکس یا ویدیو ، همان تتو گویی انگار کیفیت خود را شاید تا بیش از پنجاه درصد از دست میدهد ، تمیزی تاتوی کدر میشود، شفافیت رنگ ها از دست میرود و جزئیاتی که در تاتوی خود رعایت کردید هیچ یک خودشان را نشان نمیدهند. گاهی حتی تصمیم میگیرید که اگر عکسی را که گرفتید در صفحه اینستاگرام خود پست نکنید شاید بهتر باشه.

بعضی برای حل این مشکل روی به خرید دوربین های حرفه ای عکاسی آوردند و با صرف هزینه های سرسام آور با این امید که مشکل عکاسی از تاتو هایشان حل شود، تجهیزات عکاسی تهیه کردند، اما هیچ یک به این نکته توجه نکردند که قابلیت های دوربین های عکاسی همان قابلیت های دوربین های گوشی های خودشان تفاوتی ندارند و فقط تصاویر را با کیفیت و بلور بیشتر عکس یا فیلم میگیرند و نه تنها مشکل حل نشد بلکه بزرگتر هم شد، چرا که حال کدر بودن تاتو بیشتر از قبل داخل عکس ها خودش را نشان میداد و در کنار آن سختی کار با دوربین های عکاسی هم به آن اضافه شد و خیلی ها کلا منصرف شدند.

مشکل همیشه آلودگی های نوری تصویر بوده نه کیفیت دوربین!

 

اما چطور تاتوارتیست های خارجی و اروپایی میتوانستند چنین عکس و فیلم های زیبا و حرفه ای از تتوهای خود بگیرند که در آن عکس ها دیگر خبری از کدر بودن تاتو نبوده و رنگ ها کاملا شفاف و زیبا پررنگ و تمامی جزئیات تتو بصورت کامل در عکس ها و فیلم ها مشخص بود.

بله تتوارتیست ها از تجهیزات مخصوصی برای این کار استفاده میکردند.

 

کیفیت ایتالیایی

 

یک شرکت تولید کننده تجهیزات عکاسی ایتالیایی در شهر جنوا ایتالیا به کمک و سفارش اسپانسر های قوی خود مانند کمپانی پنترا اقدام به مهندسی ساخت و تولید تجهیزاتی کرد که این مشکل بزرگ را در صنعت تتو برطرف میکرد و اون چیزی نبود به اسم کیت های لنز ای وی AV.

بعضی لنز ها را با لنز های UV و یا NV یا ND و یا لنز های ماکرو اشتباه میگیرند ،هر کدام از این لنز ها جز خانوادها و قابلیت های جداگانه خود هستند تو در دسته بندی های جداگانه ای قرار میگیرند.

مهندسی و تکنولوژی لنز های ای وی AV مختص و مخصوص صنایع زیبایی و لاین حرفه ی تاتوارتیست های تتوی بدن بوده و به این اسم به ثبت رسیده است.

بعضی از تاتوارتیست های اروپایی به آن لقب Eye Of God  یا همان چشم خدا را داده اند.

 

 

کیت عکاسی تاتو

 

لنز های عکاسی از تتو ای وی  AVبا از بردن آلودگی های نوری تصویر بصورت کامل و صددرصد این امکان برای دوربین ها ایجاد کردند که بتوانند یه عکس و یا فیلم عالی و بی نقص از تتو ها بگیرند، لنز های ای وی AV آلودگی های نوری تصویر کامل از بین میبرند، هایلایت ها و کنتراست های تصویر به نسبت تتوی شما بصورت خودکار تنظیم میکنند، اگر تتوی شما یک تتوی رنگی باشد سچوریشن تصویر را نیز خودکار تنظیم میکند و شفافیت و شارپنس تصویر را افشار میدهد و یک خروجی تصویر عالی و بی نقص و حتی بدون نیست به هیچ ادیتی را از تتو به تتوارتیست خود تحویل میدهد.

در کنار همه ی این ها کیت های لنز ای وی AV طوری طراحی شدند که کار کردن با آنها بسیار ساده و آسان بوده چون شما با گوشی خودتان که کیت ای وی بر روی آن نصب میشود از تتوهای خود عکس فیلم میگیرید، بقیه کار ها را خود ای وی بصورت خودکار برای شما انجام میدهد و بدون نیاز به هیچ تجربه ای از عکاسی و یا نورپردازی به راحتی میتونید عکس فیلم حرفه ای خود را از تتوهایتان بگیرید.

همچنین شما دیگر به هیچ تجهیزات دیگری در کنار کیت ای وی AV برای فیلمبرداری و عکاسی از تتوهایتان احتیاج ندارید، به گفته خود مهندسان شرکت ای وی حتی اگر وسط بیابان هم باشید فقط با داشتن یک گوشی که کیت ای وی برروی آن نصب باشد و حتی بدون وجود پریز برق، شما میتوانید یه عکس فیلم شاهکار از تتو های خود بگیرید.

 

 

 

 

 

ای وی ها AV بصورت کیت به بازار تتو عرضه شدند و دارای دو قطعه اصلی هستند یکی همان لنز ای وی AV که بعضی تتوارتیست ها حتی به آن چشم خدا هم میگفتند، و دیگری نور ای وی هستش، خیلی ها فکر میکنن که لنز به تنهایی برای آنها کافی هست ولی باید گفت که اینطور نیست و مهندسان ای وی AV دلیلی برای این کار داشتند.

 

لنز های ای وی تا حدی میتوان گفت پنجاه درصد قدرت و تاثیر گذاری کیت ای وی AV را در اختار دارند و مابقی قدرت خود را از نور های ای وی موجود در کیت به دست میاورد. بعضی میگویند که ما در سالن و استودیو های تتو خودمان رینگ لایت داریم و نور نمیخواهیم اما به این موضوع توجه ندارند که نور های ای وی جنس نوری خاص خودشان را دارند و با نور های رینگ لایت و یا پرژکتور و سافت باکس کاملا متفاوت هستند.

 

این دو قطعه یعنی لنز ای وی و نور ای وی هردو مکمل هم هستند و باید همزمان با هم استفاده شن تا شما به قدرت صددرصد و نهایی کیت لنز ای وی دست پیدا کنید.

پنل های ای وی پنل های شارژی با قدرت و دوام باطری بالا هستند با قابلیت تنظیم شدت نور و همچنین تتظیم کلوین و یا همان دمای نور که سفیدی و زردی است و میزان شدت آن را در اختیار تتوارتیست ها قرار دادند، باطری های این پنل های قدرتمند روی حداکثر میزان قدرت تا یک ساعت و نیم شارژدهی کامل به شما میدهند و مجهز به سنسور محافظ سلامت باطری هستند که هنگاهی که شارژ پنل به حدود پنج درصد میرسد برای حفظ سلامت باطری و جلوگیری از تخلیه شدن کامل آن پنل ای وی AV برای بصورت خودکار خاموش میکنند.

همچنین این پنل ها یک جک نگهدارنده مخصوص دارند که تتوارتیست ها میتوانند با استفاده از آن پنل ای وی AV را به پشت گوشی های خود و یا روی سه پایه نصب کنند.

پنل های ای وی از خروجی درگاه های تایپ C پشتیپانی میکنند که شارژهای آنها نیز داخل کیت های ای وی AV وجود دارد.

این کیت با تمامی مدل گوشی های ایفون و اندروید به راحتی سازگار و قابل نصب هست و حتی برای دستگاهای بزرگ تر مثل آیپد و تبلت هم میشه از کیت ای وی برای عکاسی تاتو استفاده کرد.

 

تا اینجای صحبت ها ما درمورد کیت لنز ای وی AV مخصوص گوشی ها و مبایل ها صبحت کردیم ولی تاتوارتیست هایی که میخواین از دوربین های عکاسی استفاده کنند چکار باید کنند ؟

 

شرکت ای وی  avبرای این دوستان هم خبر خوشحال کننده ای دارد

برای دوستانی که دارای دوربین های عکاسی حرفه ای هستند ای وی یک کیت مخصوص دوربین های آن ها دارد که تاتوارتیست ها میتوانند برای گرفتن فیلم و عکاسی تتو های خود از آن استفاده کنند.

 

طراحی بسیار شیک مینیمال و زیبای این کیت عکاسی از تتو ایتالیایی  به همراه رنگ مشکی جذاب آن.

 

بعضی تتوارتیست ها در ایران بر این باورند که استفاده کردن از این کیت ها نادرست است و تصویر آنها گول زننده، ما در جواب آنها میگوییم که این باور کاملا اشتباه است.

لنز های ای وی AV نه چیزی به تتوی شما اضافه میکنند و نه چیزی کم میکنند بلکه تنها با از بین بردن آلودگی های نوری تصویر کیفیت واقعی تتو شما و زحمت هایی که برای اجرای تتو خود گذاشتید را بدون هیچ آلودگی نوری که مانع دیده شدن کیفیت اجرای شما شود را به تصویر میکشد.

کیفیت کیت عکاسی تتو

اگر چیز بدی بود پس چرا این همه سال تتوارتیست های خارجی و اروپایی از آن استفاده میکردند؟

 

خبر خوشحال کننده برای تمامی شما تتوارتیست های عزیز این است که برند ای وی فعالیت خود را در ایران نیز شروع کرده و دارای نمایندگی در کشور عزیزمان است و شما میتوانید با خیال راحت از طریق نمایندگی رسمی این شرکت معتبر در ایران به راحتی کیت های لنز ای وی AV اورجینال خود را تهیه کنید و با مشکل عکاسی و فیلمبرداری از تتو های خود به راحتی و برای همیشه خدافظی کنید

برای برقراری ارتباط با نمایندگی کمپانی ای وی  AVدر ایران میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید

 

اینستاگرام : av_tattooproducts

شماره تماس و واتساپ: 09226375061

 

همچنین تتوارتیست های ایرانی که خارج از ایران فعالیت دارند نیز میتوانند برای سفارش کیت های ای وی از طریق سایت رسمی آمازون اقدام کنند تا در سریع ترین حالت ممکن به دستشون برسه.

 

 

 

چاپ  ایمیل