4 معنی تاتو خرگوش که یکی از انواع پرطرفدار تتو اصفهان!

  • مقالات
  • بازدید: 3791

عنوان

معنی تاتو خرگوش که یکی از انواع پرطرفدار تتو اصفهان!

نویسنده

آسیه

دپارتمان

عالی و عالی

مدت زمان مطالعه

حدود 8 دقیقه

تعداد کلمات

838 کلمه

 

فهرست مطالب:

معنی تاتو خرگوش که یکی از انواع پرطرفدار تتو اصفهان!

تاتو خرگوش نماد خوش شانسی در بین انواع تاتو اصفهان

تاتو خرگوش سفید آلیس در سرزمین عجایب

طرح تاتو سیاه و خاکستری خرگوش

هنر نئو سنتی خرگوش تاتو در اصفهان

هنر تاتو خرگوش با گل و دیگر انواع تتو در اصفهان

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 تتو اصفهان

شکل 2 تاتو اصفهان

 

معنی تاتو خرگوش که یکی از انواع پرطرفدار تتو اصفهان!

از تاتو خرگوش (تاتو اصفهان) اغلب به عنوان طلسم خوش شانسی، توتم ثروت و فراوانی و همچنین یادبود عشق پوشنده به دنیای طبیعی استفاده می شود. علاوه بر این، خالکوبی خرگوش معنای نمادینی دارد که با باروری، قدرت فیزیکی و تجلی خداوند در طبیعت مرتبط است. در بسیاری از فرهنگ های سنتی، از قبایل بومی آمریکا گرفته تا اسطوره های شرقی، خرگوش ها به عنوان یک حیوان روح خوش شانس در نظر گرفته می شوند، به خصوص اگر یکی از آنها در مسیر شما قرار بگیرد.

یکی دیگر از خرگوش های محبوب، طرح خالکوبی خرگوش سفید است که به خرگوش سفید نمادین از آلیس در سرزمین عجایب لوئیس کارول ادای احترام می کند. برای دیگران، یک خالکوبی خرگوش بامزه حس شوخ طبعی و عشق را نشان می دهد.

شکل 1 تتو اصفهان

تاتو خرگوش نماد خوش شانسی در بین انواع تاتو اصفهان

از قبایل بومی آمریکا گرفته تا اساطیر شرقی، اگر خرگوشی از مسیر شما عبور کند، پیش‌بینی خوشبختی است. این نماد خرگوش انگیزه‌ای برای خالکوبی خرگوش شما فراهم می‌کند که یک خوش شانسی بوده و در همه جا با خود حمل می‌کنید.

همچنین تاتو خرگوش ژاکالوپ هم بسیار محبوب است؛ ژاکالوپ در سالن های تتو اصفهان برای ایده های سفارشی یا فلش خرگوش محبوب بوده و برای کلکسیونری که به دنبال خالکوبی حیوانات با جنبه های تیره تر یا پرتره باشد، مفید خواهدبود.

تاتو خرگوش سفید آلیس در سرزمین عجایب

خرگوش سفید که معمولاً با یک جلیقه همراه با ساعت جیبی به تصویر کشیده می‌شود و مدام در حال رفت و آمد خواهدبود، شخصیتی است که فوراً قابل تشخیص بوده و سوژه فوق‌العاده‌ای برای طرح‌های خالکوبی آلیس در سرزمین عجایب می‌سازد. انجام تاتو خرگوش سفید به روش تاتو پرتره (یکی از انواع انجام تتو اصفهان) بسیار زیبا خواهدبود.

خرگوش سفید اولین شخصیت عجیب و غریبی است که آلیس با آن روبرو می شود و یک انتخاب طراحی رایج برای طرفداران آلیس در سرزمین عجایب است که می خواهند یادآوری دائمی از افسانه پریان بی نظیر داشته باشند.

همچنین طرح‌های خالکوبی (تاتو اصفهان) خرگوش سفید جدید معمولاً از یک پالت رنگی پر جنب و جوش و برخی تصاویر وحشی برای بازسازی خرگوش با بند زمان استفاده می‌کنند.

شکل 2 تاتو اصفهان

طرح تاتو سیاه و خاکستری خرگوش در بین انواع تاتو در اصفهان

جوهر سیاه و خاکستری در حالی که معمولاً با طرح‌های واقع‌گرایانه عکس و سایه‌های پیچیده مشخص شده در خالکوبی (تتو اصفهان) چیکانو مرتبط است، کاملاً برای انواع سبک‌ها و رویکردهای خالکوبی برای زنده کردن خرگوش شما مناسب خواهدبود. خواه یک خرگوش بزرگ پا بلند باشد چه یک خال کوبی هندسی استادانه از خطوط و اشکال متضاد یا یک خالکوبی واقعی بامزه، سیاه و خاکستری یک انتخاب عالی برای ایده های طراحی خرگوش است.

دیگر هنرمندان خالکوبی دوست دارند از جوهر متراکم‌تر و تیره‌تر استفاده کنند که به عنوان سیاه‌کاری شناخته می‌شود. رنگ مشکی کاملاً اشباع شده را می توان برای افزایش کنتراست و ساخت قطعات هیجان انگیز خرگوش سیاه استفاده کرد.

هنر نئو سنتی خرگوش در بین انواع تاتو در اصفهان

با به اشتراک گذاشتن خطوط پررنگ و رنگ های روشن کار خالکوبی سنتی آمریکایی (تاتو اصفهان)، خالکوبی های سنتی نئو همچنان در بیان خالکوبی حیوانات محبوبیت پیدا کرده اند. یکی از دلایل افزایش علاقه به خالکوبی های سنتی نئو(تتو اصفهان از نوع سنتی نئو)، افزایش جزئیات، موضوعات جالب و طرح های رنگی است و این یک انتخاب عالی برای طراحی خرگوش به روش نئو سنتی خواهدبود.

هنر تاتو خرگوش با گل و دیگر انواع تتو در اصفهان

خالکوبی خرگوش اغلب برای یادآوری عشق به طبیعت استفاده می شود و فضای باز و گل ها افزودنی عالی برای تقریباً هر طرح خرگوش است. طرح‌های خرگوش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانند از گل‌ها بهره‌مند شوند و تنوع آن‌ها بیشتر از آن چیزی است که بتوان حدس زد. همچنین تصویر کلاسیک خرگوش دیزنی وجود دارد که با تاتو کلاسیک بسیار زیبا به نظر خواهندرسید.

ایده‌های خالکوبی خرگوش کوچک (تاتو اصفهان) انتخابی عالی برای هر کسی است که می‌خواهد کمی جوهر را در جای مناسب اضافه کند، بدون اینکه یک عضو کامل را به هنر دائمی بدن اختصاص دهد. همه نمی خواهند طرح های بزرگ و جسورانه ای داشته باشند که پوسته های بزرگی را اشغال کنند. در واقع، بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند خالکوبی‌هایشان اکسسوری‌های ظریف باشد. بنابراین، با وجود تعداد بسیار زیادی از هنرمندان متخصص، همه چیز از خالکوبی خرگوش‌های پلی‌بوی کلاسیک گرفته تا یک قطعه خط‌دار سبک‌شده را می‌توان برای خالکوبی‌های کوچک خرگوش (خرگوش یکی از طرح های پر طرفدار تتو اصفهان است.) استفاده کرد.

چاپ  ایمیل