7 نکته زمان &تاتو پر که باید در مورد این تاتو اصفهان بدانید!

  • مقالات
  • بازدید: 233

عنوان

معنی تاتو پر

نویسنده

آسیه

دپارتمان

عالی و عالی

مدت زمان مطالعه

حدود 9 دقیقه

تعداد کلمات

886 کلمه

 

فهرست مطالب

معنی تاتو پر و انواع تاتو پر و انواع تاتو اصفهان!

تاریخچه معنی تاتو پر و چگونه محبوب ترین تتو اصفهان شدن آن

معنی تاتو پر که از انواع تاتو اصفهان میباشد

معانی تاتو پر پرنده که در بدن زده میشود

کاردینال‌ها

کبوتر

عقاب

جغدها

طوطی

طاووس

پرستو

 

فهرست تصاویر

شکل 1 تاتو اصفهان

شکل 2 تتو اصفهان

 

معنی تاتو پر و انواع تاتو پر و انواع تاتو اصفهان!

خالکوبی یک راه بسیار شخصی برای بیان شخصیت خود است؛ اما در این میان، آیا معنی تاتو پر را می‌دانید؟ مردم به دلایل مختلف خالکوبی پر می‌کنند و معانی آنها برای هر فرد اهمیت خاصی دارد. آنها می‌توانند یک اثر هنری، نماد مهم یا ادای احترام به شخص خاصی باشند. یکی از رایج ترین انواع تاتو، خالکوبی پر است و پرها، مانند پرندگانی که از آنها می‌آیند، نمادی دیدنی از آزادی و زیبایی هستند. آنها در همه اشکال، اندازه‌ها و رنگ‌ها یافت می‌شوند و هیچ دو پری شبیه هم نیستند، همانطور که هیچ دو خالکوبی (تتو اصفهان) شبیه هم نخواهندبود.

اما معنی تاتو پر چیست؟ اگر می‌خواهید درباره تاریخچه و اهمیت پشت این پرها بیشتر بدانید. برای راهنمای کامل خالکوبی پر به خواندن ادامه دهید.

شکل 1 تاتو اصفهان

تاریخچه معنی تاتو پر و چگونه محبوب ترین تتو اصفهان شدن آن

شاید تعجب کنید اگر بگوییم بسیاری از خالکوبی‌ها چیزی بیش از یک اثر هنری هستند. آنها همچنین بخشی از تاریخ غنی فرهنگ و سنت بوده که در طول زمان در حال تکامل و رشد خواهندبود. خالکوبی ممکن است شبیه یک عمل مدرن باشد، اما این در واقع کاری است که انسان‌ها برای قرن‌ها انجام داده‌اند. و ما در وی تتو برای شما انواع تاتو اصفهان را انجام میدهیم.

پر یکی از مهمترین نمادها برای بسیاری از فرهنگ‌ها در سراسر جهان پر است. در مصر باستان ، پرها راهی برای نشان دادن خدایان و الهه‌ها بودند و به عنوان نشانه‌ای از آسمان دیده می‌شدند. این شبیه سنت‌های بومیان آمریکا است که در آن پرها هدیه‌ای از آسمان بود که بیشتر به بهترین جنگجویان داده می‌شد.

در دوران سلتیک باستان، اعتقاد بر این بود که پرها دارای قدرت عرفانی هستند و ظاهراً پرها این قدرت را داشتند که مردم را به سطوح مختلف وجود، مانند دنیای ارواح، ببرد. همچنین آنها را دارویی دانسته و به نشانه خوش شانسی می‌دادند. آنها معمولاً در خالکوبی‌های سلتیک (تتو اصفهان) نیز یافت می‌شوند.

امروزه پرها هنوز اهمیت تاریخی زیادی دارند و تصویری هستند که بسیاری از فرهنگ‌های بومی آمریکا هنوز با افتخار به نمایش می‌گذارند و معنای آنها تنها در طول زمان رشد کرده است. هر پر تاریخ منحصر به فرد خود را می‌گوید، و آنها جایگاه خود را در قلب بسیاری از فرهنگ‌ها به دست آورده‌اند.

معنی تاتو پر که از انواع تاتو اصفهان میباشد

خالکوبی‌های پر تاریخچه‌ای غنی دارند، اما نمادگرایی عمیقی نیز خواهندداشت. برای اینکه بفهمید این معنی از کجا می‌آید، نگاهی به پرندگان بیندازید. زیرا خالکوبی پر (تاتو اصفهان) نشانه این آزادی است و این راهی برای نشان دادن آزادی خواهدبود. پرندگان از بالا بودن سطح زمین نمی ترسند و با جسارت به آسمان می‌روند. در بسیاری از آداب و رسوم مختلف در سراسر جهان، پرها نشانه ارتباط با فرهنگ هستند و در سنت‌های بومی آمریکا و سلتیک، پرها پیوند فرد را با مادر طبیعت تقویت می‌کردند. داشتن یک خالکوبی پر، راهی برای به اشتراک گذاشتن عشق خود به آزادی و طبیعت است.

شکل 2 تتو اصفهان

معانی تاتو پر پرنده که در بدن زده میشود

هیچ دو پرنده‌ای پرهای مشابه ندارند. بسته به نوع پرنده، خود پرها بسیار متفاوت به نظر می‌رسند و به عنوان مثال، ویژگی طاووس پر جنب و جوش نمادی از سرگرمی و هیجان است. از طرفی پر کبوتر نشانه حفاظت و امید بهشتی خواهدبود. هر فرهنگی اعتقادات خاص خود را در مورد انواع مختلف پر خواهد داشت و در بسیاری از سنت‌های بومیان آمریکا، پرهای عقاب به عنوان نشانه نهایی شجاعت در نظر گرفته می‌شد. دلیلش این است که عقاب پرنده‌ای قدرتمند و قوی بوده و شما به سرعت متوجه خواهید شد که معنای پر با پرندگانی که از آنها آمده‌اند، مرتبط است. شما زمان تتو اصفهان باید این معانی را بدانید.

مردم انواع مختلف خالکوبی پر را انتخاب می‌کنند. در اینجا رایج ترین انواع پرندگان و آنچه که پرهای آنها نشان می‌دهد آورده شده است:

کاردینال‌ها

کاردینال‌ها نمادی هستند که با مسیحیت و کریسمس مرتبط است. آنها راهی برای نشان دادن اشتیاق و سرزندگی شما هستند.

کبوتر

کبوترها نیز نماد مسیحیت بوده و پرهای آنها اعلامیه صلح خواهدبود. از این تتو اصفهان بسیار استفاده میشود.

عقاب

این نماد آمریکایی نماد قدرت و محافظت است که آن را به یک انتخاب بسیار رایج برای طراحی خالکوبی برای مردان تبدیل می‌کند.

جغدها

جغدها با رفتار آرام بخش خود نمادی از خرد و حقیقت هستند.

طوطی

این پرندگان پرحرف به خاطر پرهای رنگارنگشان معروف هستند. خالکوبی (تاتو اصفهان) پر طوطی نشانه هوش و همراهی است.

طاووس

در حالی که ممکن است طاووس‌ها به عنوان پرنده‌ای مستعد خودنمایی در نظر گرفته شوند، اما در واقع نماینده مهربانی و شفقت هستند.

پرستو

این پرندگان معمولاً در بالای دریا یافت می‌شوند. ملوانان در طول تاریخ، پرستوها را نشانه‌ای از سفرهای ایمن می‌دانستند و به همین دلیل، خالکوبی پر پرستو مخفف محافظت است. برای محافظت از بدن خود نیز این تاتو اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم.

چاپ  ایمیل