معنی تاتو الماس

  • مقالات
  • بازدید: 8951

طرح‌های تاتو الماس بسیار محبوب هستند و به عنوان یک طرح معمولی توسط مردان و زنان تاتو می‌شوند. شما یک خالکوبی الماس را به تنهایی یا مطابق با سایر نمادهای خالکوبی پیدا خواهید کرد و طرح‌های الماس یکی از پرطرفدارترین طرح‌ها در جهان است. یک الماس می‌تواند یک خال کوبی مستقل باشد یا در انواع نمادها و عناصر مختلف گنجانده شود و شکل آن برای خالکوبی‌های مینیمال مناسب است. در این مقاله به بررسی طرح‌های تاتو الماس می‌پردازیم و در مورد معانی احتمالی آنها صحبت می‌کنیم. امیدواریم بتوانید ایده‌ها و الهام بخش زیادی برای پروژه بعدی خود پیدا کنید.

تاتو الماس: تاریخ و انجمن‌ها

خال کوبی الماس می‌تواند اهداف مختلفی داشته باشد: برخی معانی نمادین دارند و برخی صرفاً برای اهداف زیبایی شناختی هستند. وقتی به الماس فکر می‌کنیم، ایده ای از ثروت ، تجمل، مد و کیفیت بالاتر زندگی به ذهنمان خطور می‌کند. برخی از افراد نوارهای عروسی الماس را  روی انگشتان خود می‌بندند در حالی که برخی دیگر آنها را با پیرسینگ میکرودرمال روی پوست خود انجام خواهندداد.

کلمه "الماس" ریشه یونانی دارد (ἀδάμας-adámas یا "نشکن") و به معنای قدرت و شکست ناپذیری است. آنها از یک ماده معدنی تقریباً تخریب ناپذیر ساخته شده اند که در اعماق زمین توسط فشار عظیم ذخایر کربن ایجاد شده و سپس توسط فوران‌های آتشفشانی به سطح زمین آورده شده است. همچنین یکی از اولین جواهرات الماس در هند پیدا شده و مربوط به حدود 400 سال قبل از میلاد است.

زیبایی الماس

الماس را در مجلات مد و روی تمام فرش‌های قرمز ستاره‌ها خواهید یافت. برای فردی که خالکوبی می‌کند، الماس می‌تواند نمایانگر زیبایی درونی باشد، همانطور که گفته می‌شود: «زیبایی واقعی در درون است.

قدرت الماس

الماس اغلب با ثروت و قدرتی مرتبط است که پول می‌تواند به همراه داشته باشد. این جواهر بسیار گران است و چندین الماس می‌تواند نشان دهنده ثروت بزرگ باشد.

الماس خونی

بسیاری از معدنچیان فقیر در معادن الماس کشته می‌شوند. فیلم الماس خونی ادوارد زویک با بازی لئوناردو دی کاپریو و جنیفر کانلی این جنبه منفی صنعت الماس را آشکار می‌کند. اصطلاح "الماس‌های خونی" همچنین به الماس‌هایی اطلاق می‌شود که در مناطق جنگی استخراج شده و برای تامین مالی شورش فروخته خواهندشد. در برخی موارد، جنگ به دلیل الماس صورت می‌گیرد.

الماس به عنوان سنگ تولد

متولدین ماه آوریل به طور منظم یک الماس به عنوان سنگ تولد دریافت می‌کنند. از خالکوبی می‌توان برای نشان دادن ماه تولد یکی از نزدیکان استفاده کرد و از آنجایی که الماس با ماه آوریل مرتبط است، جواهرات یا خالکوبی می‌تواند به عنوان نمادی از چیزی که در آن ماه شروع شده استفاده شود.

الماس نماد عشق ابدی

از آنجایی که بسیاری از مردم این سنگ را برای حلقه نامزدی انتخاب می‌کنند، الماس مترادف با عشق شده است. خالکوبی الماس و گل (اغلب گل رز) یک طرح بسیار محبوب بوده و در افراد مختلف متفاوت است، اما گاهی اوقات هم رز و هم الماس نماد عشق ابدی هستند. البته، می‌توانید الماس را با طرح‌های خالکوبی متعددی مانند جمجمه، صورت، حلقه، تاج، صلیب و قلب پیوند دهید.

خالکوبی الماس به چه معناست؟

معانی مختلفی برای این خال کوبی به طور فزاینده ای محبوب وجود دارد. در اینجا برخی از معانی احتمالی را عنوان کرده‌ایم:

  • شکست ناپذیری، قدرت، قدرت و دوام
  • پاکی و صداقت
  • وفاداری
  • بی نهایت
  • عشق ابدی
  • تجمل و ثروت
  • زیبایی و زرق و برق

برخی افراد خالکوبی الماس را صرفاً به دلیل زیبایی طراحی آن انتخاب می‌کنند. برخی از آن به عنوان یک اکسسوری مد استفاده کرده و برخی دیگر معتقدند که حسی از زنانگی به بدن آنها اضافه می‌کند.

چاپ  ایمیل